dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 103
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misiaczki

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    4

    Domyślnie czemu nikt nie piusze?

    Czemu nikt nie pisze? Podpowiedzcie cos

  2. #22

    Domyślnie

    nie przyszło Wam misiaczki do głowy, że po prostu nikt nie użytkuje tego modelu? Co mają napisać...

  3. #23

    Domyślnie

    witam ...

    nic sie nie martw - napewno umyje ten Twój tłusty garnek

    tylko zastanów sie nad zmianą zmywarki na 60-tke bo bedziecie misiaczki mogli załadować i jednym myciu tylko jeden garnek i kilka tależy + szklanki

    pozdrowionka
    ... Jarek

  4. #24

    Domyślnie

    Witam,
    w ostatnich czterech wykończonych przez nas lokalach była ta zmywarka , ogólnie nie można jej zarzucić nic prócz minimalnego czasu który wynosi 45 na szybkie zmywanie i tego że obsługuje się ją dopiero po otwarciu (brak panelu do obsługi z przodu) . Moim zdaniem zdecydowanie za dużo.Proponowałbym coś innego , chyba Beko i Bosh ma zmywarki z funcją szybkiego zmywania.

    Pozdrawiam Damian Zalewski

  5. #25

    Domyślnie Re: chcemy kupić zmywarkę siemens SF64T354EU piszcie opinie

    Cytat Napisał misiaczki
    Chcemy kupić zmywarkę siemens SF64T354EU, 45 cm bo nie mamy więcej miejsca. Najwyższa temperatura w programach tej zmywarki to 65 stopni. Ponieważ jest to nasza pierwsza zmywarka nie wiemy czy to wystarczająca temperatura to zmywania tłustych czy przypalonych garnków. Może ktoś ją ma i podzieli się wrażeniami?
    temperaturą bym się chyba nie martwił, bo jak nieźle garnek przypalisz to parę razy będziesz go musiała w zmywarce myć a i tak z doświadczenia wiem skończy się na ręcznym domywaniu drucianą szczotką
    co do rozmiaru to jak jest was dwoje i stołujecie się w tygodniu na mieście to 45-tka jest spoko.
    i żeby było jasne - tego modelu nie mam bo obecnie używam siemensa 60 a przedtem miałem 45 made by bosh.
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misiaczki

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    4

    Domyślnie hmmm.

    O zmianie wielkości nie ma mowy bo więcej miejsca nie wygospodarujemy. Najwyzej bedziemy wstawiac po 2 razy Zaczełam sie zastanawiac nad boshem ale tam tez skrocony program zmywania ma 45 minut. Ten siemens nam się podoba ze wzgledu na to ze chociaz ma ukryty panel to ma info light czyli swiatełko ktore widac na podłodze w trakcie pracy zmywarki i akustyczny sygnał zakończenia pracy. Do tego składane kosze które pozwalaja na załadunek rzeczy różnych gabarytów. No i funkcja vario speed ktora pozwala skrócic czas trwania kazdego programu.

    Czyli co? Te 5 stopni przy temperaturze nie ma znaczenia?

  7. #27

    Domyślnie Re: hmmm.

    Cytat Napisał misiaczki
    Czyli co? Te 5 stopni przy temperaturze nie ma znaczenia?
    nie jestem fachowcem od zjawisk fizycznych więc zaryzukuję i powiem, że nie ma.
    zresztą sama piszesz, że na dwa razy będziesz wstawiać statki
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  8. #28

    Domyślnie panel zewnętrzny

    Cytat Napisał Dameks
    obsługuje się ją dopiero po otwarciu (brak panelu do obsługi z przodu) . Pozdrawiam Damian Zalewski
    WItam też "gotuję się" do zakupu zmywarki, niekoniecznie tej. Proszę rozwiń myśl dotyczącą panelu obsługi - jakie to ma znaczenie praktyczne

    Z góry dziękuję
    P

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie Re: czemu nikt nie piusze?

    Cytat Napisał misiaczki
    Czemu nikt nie pisze? Podpowiedzcie cos
    Wszyscy czekają
    aż kupisz i coś napiszesz
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misiaczki

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    4

    Domyślnie kupiliśmy

    W końcu kupiliśmy, i to ten właśnie model. Jest świetna! To nasza pierwsza zmywarka, nie wiem jak mogliśmy do tej pory obyć się bez (do niedawna wydawało mi się ze to nie jest niezbedny sprzet, teraz zmienilam zdanie tak jak bym nie mogla zyc bez pralki tak i bez zmywarki). Mimo tego ze to 45 to jest bardzo pojemna, systam składanych koszy a także nastawki na filiżanki pozwalaja naprawde dużo do niej zapakowac (wbrew temu co wielu pisało ze tylko kilka kubków garnek i kilka talerzy). Możliwość regulacji wysokości górnego kosza pozwala umieścić w nim większe przedmioty po jego opuszczeniu. Jesli chodzi o programy to zgodze się ze używa się głównie jednego (ja używam auto). Przydatna funkcja info light (czerwony punkt swietlny ktory jest widoczny na podłodze w czasie pracy urządzenia). Na razie jest nas tylko dwoje ale zmywanie nastawiamy raz na dwa dni. Kiedy będzie nas więcej bedziemy nastawiac codziennie i tez bedzie ok - nawet lepiej bo nie bedzie nieprzyjemnych zapaszków.

    Mam pytanie do użytkowników zmywarek - spotkaliscie sie z sytuacja gdy po umyciu w zmywarce nie przystosowanych do tego naczyn tj talerzy ich dno się wybrzusza w ten sposób ze talerz nie stoi stabilnie tylko sie "macha"? Spotkałam się z takimi talerzami kiedys u kolezanki na stancji, ale nie wiem jaka była przyczyna ich kształtu. Jeden talerzyk od kompletu nie przystosowanego do mycia w zmywarce umylam na próbę. Mam wrazenie ze pojawil sie lekki brzuszek na dnie a talerzyk nie stoi całkowicie stabilnie, byc moze jest to jego wada, ktora posiadal od poczatku, bo nie jestem pewna na 100% ze pojawiło sie to po zmywaniu w zmywarce, asle moze ktos spotkał sie z takim zjawiskiem. Bede wdzieczna za opinie.

  11. #31

    Domyślnie

    Podobno zmywarki Simens lubiły się palić tak ostatnio powiedziała mi znajoma ale bliższych info nie mam z Simensa mam w domu dużą lodówę i pralkę i jestem średnio zadowolona teraz do domu na pewno kupię sprzęt innej firmy

  12. #32

    Domyślnie sprzet do zabudowy - Siemens (i inne)

    witam,
    jestesmy z zona po wstepnym rozpoznaniu sprzetów AGD do zabudowy w nowej kuchni.
    zdecydowalismy sie na Siemensa (glownie, tam gdzie sprzęt jest widoczny, żeby nie było różnicy w kolorach inoxu, wzornictwie itp)

    Nasze propozycje:

    Piekarniki
    Siemens HB 65U511
    Siemens HB 33L550
    Siemens HB 360550J
    http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/190651
    http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/69570
    http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/100797

    Na razie nie mozemy sie zdecydować - wszystkie to przedział max 2400, ale różnią sie funkcjami (np. w sklepach www często pisza że teleskopy są "w opcji" więc do końca nie wiem czy ta cena jest ostateczna).
    Ten HB 33L550 ma drzwi otwierane do boku - czy myslicie że to jest dobra funkcja jesli będziemy mieli zabudowę wysoką?

    Płyty
    Siemens ET 73S502
    Siemens ET 735001
    http://www.skapiec.pl/site/cat/327/comp/115048
    http://www.skapiec.pl/site/cat/327/comp/98260
    Są chyba bardzo podobne

    Zmywarki
    Bosch SGV 45M53EU
    Siemens SE 64M361EU
    http://www.skapiec.pl/site/cat/331/comp/114103
    http://www.skapiec.pl/site/cat/331/comp/112391
    Są chyba bardzo podobne ale ze wskazaniem na Boscha - ma funkcję Halfload

    lodówki
    SIEMENS KI 38SA50
    BOSCH KIS 38A50
    http://www.maximedia.pl/?c=lodowki_d...mens_ki_38sa50
    http://www.skapiec.pl/site/cat/329/comp/94492
    Są chyba identyczne Odpowiadaja nam wymiary (podział komór)

    mikrofala
    Siemens HF 25G560
    http://www.skapiec.pl/site/cat/335/comp/190704

    okap
    SIEMENS LC 5Z950
    http://www.skapiec.pl/site/cat/303/comp/68501


    To nasza propozycja. Bardzo Was proszę - jesli macie jakieś doświadczenia z tymi sprzetami lub możecie doradzić tam gdzie jest kilka opcji (wskazac zalety i wady) to bedę bardzo wdzięczny.

    pozdrawiam,

  13. #33

    Domyślnie

    Hej,
    oto nasze doświadczenia z lodówką Siemens'a KI 38SA50: lodowke zakupilismy w Media Markt. Po podlaczeniu okazalo sie ze nie chłodzi wezwalismy serwis. Po tygodniu zjawil sie serwisant i stwierdził że zapomniano napełnić ją freonem lub agregat jest niesprawny. Po kolejnych 10 dniach (czeste telefony) zjawil sie serwisant wymienił agregat i jest OK. Z lodówki jestesmy zadowoleni.
    Zmywarka BOSCH SGV 57T13 EU jestesmy zadowoleni - choć programy trwaja ok 2 h. Ale na skroconej opcji, czy halfload "pierze" identycznie jak na pełnych programach.
    Płyta Bosch PKC 875 T 01 rewelacja!
    Przymierzamy sie do praliki Siemensa - mimo nie najlepszych doświadczeń

    Pozdro

  14. #34

    Domyślnie podciągam!

    właśnie, sama zastanawiam się nad zakupem piekarnika z mikrofalą zamiast dwóch odrębnych sprzętów. Czy ktoś z doświadczeniami w tej materii mógłby powiedzieć, jak się takie piekarniki sprawują? warto kupić czy nie?

    pozdrawiam,
    pulkovnica

  15. #35

  16. #36

    Domyślnie

    dziękuję!

    pozdrawiam,
    pulkovnica

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pantera-MP

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Płyta gazowa na szkle Siemens

    Co sądzicie o płytach gazowych na szkle, modele: SIEMENS ER 77360EU i SIEMENS ER 77560EU. Czy możecie mi coś doradzić w tym temacie? Czy ktoś ma takie płyty, jesli tak to jaką ma na ich temat opinię? W rzeczwistości żadnej z nich nie widziałam i nie wiem, która lepiej się prezentuje a która jest bardziej praktyczna. Czekam na informacje.

  18. #38

    Domyślnie

    Jestem posiadaczka ER 77360EU , przyznam się wahałam się między innymi i nad tym drugim modelem pięciopalnikowym , trochę nie podobało mi się i wydawało mało praktyczne to że są oddzielne kratki na palniki. Płyta sprawdza się znakomicie, duża, estetyczna i wygodna. Problemem jest dla mnie utrzymanie w czystości, zostają smugi na płycie, ale to był mój świadomy wybór nawet nigdy nie brałam pod uwagę "blaszanych" płyt gazowych, kolejny mankament to problem z doczyszczeniem aluminiowych podstaw palników, trzeba pilnować żeby po każdym zalaniu umyć je aczkolwiek pewnie są na rynku jakieś magiczne płyny które z łatwością poradzą sobie z doczyszczeniem aluminium. Podsumowując nawet gdybym przed zakupem wiedziała o problemach z czyszczeniem i tak wybrałabym ten model, (prostu muszę wypróbować inne specyfiki) ze względu na jego funkcjonalność i wygląd,

  19. #39

    Domyślnie

    A ja mam ten drugi model ER 77560EU I nic złego nie moge o niej powiedzieć, sprawdza się i wygląda rewelacyjnie. Też obawiałam się troche tych pojedynczych rusztów bo poprzednią miałam z rusztem na całej płycie ale idzie się przywczaić i garnki nie spadają aczkolwiek moja mama ma obawy coś na nich pichcić. Ze spostrzeżeń ojca: troche wysokie ruszy ale mi to nie przeszkadza ;P Jeśli chodzi o mycie to ja raczej mam problem z myciem tych czarnych kółek naokoło których układa się ruszty (nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale mam nadzieje że wiecie o co chodzi )

  20. #40

    Domyślnie

    To fakt że ruszt jest nieco wyższy, ale to w niczym nie przeszkadza, te krążki faktycznie szybko się bruszą, ale na moich wystarczy woda z płynem, a jak trochę zaschną to cif są z plamami radzi. A czym traktujesz te aluminiowe podkładki na których kładzie się krążki.

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony