dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 103
  1. #41

    Domyślnie

    Ale mi nie o te krążki chodzi co się kładzie na sam wierzch tylko jak zdejmujesz krązki, potem te podkładki to na samej płycie zostają takie lekko wypukłe okragłe (no włanie nie wiem jak to sie nazywa ) tego sie już nie ściąga, u mnie jest czarne matowe i strasznie cieżko schodza z tego przypalone plamy Cif daje rade ale musze się jednak troche namęczyć A z podkładkami jakoś nie mam problemu.. ruszty, podkładki i krążki mocze 15min w ciepłej wodzie z płynem i wszystko ładnie schodzi, a jak zdarzą sie przypalone plamki które nie chcą łatwo zejść czyszcze takim spiralnym druciakiem (bardzo dobry do przypalonych garnków)

  2. #42

    Domyślnie

    Aaaaaaa już rozumiem, w moim modelu są też lekko wypukłe ale gładkie takie jak cała płyta. Na allegro kupuję środek ALLCON do mycia szyby kominkowej i świetnie mi służy, (spryskuję w brud sam spływa) wypróbowałam na aluminium i zrobiło się szare, ale może na płycie szklanej podziała, zresztą mają całą serie do różnych powierzchni.

  3. #43

    Domyślnie

    A jeszcze jedno, czy te krążki które moczysz nie rdzewieją od środka? na jednym z moich zauważyłam jakby trochę rdzy.

  4. #44

    Domyślnie

    Na allegro znalazłam tylko płyn o nazwie ALKON - o to chodzi? Czy to może jakaś podróba ALLCONU Tam dziewczyna pisze że to jej ojciec produkuje Jeśli to takie rewelacyjne to może się skusze i wypróbuje na tych upierdliwych plamach.
    A krążki obejrzałam i rdzy żadnej nie widze z tym że płytę mam dopiero od grudnia więc kto wie może jeszcze jakieś niespodzianki mnie czekają Z drugiej zaś strony taki sposób mycia opisany był w instrukcji płyty, jak mi coś pordzewieje bede reklamować

  5. #45

    Domyślnie

    Nie wiem z czego składa się ten Alkon, ale środki do szyb kominkowych zawierają najczęściej wodorotlenek sodu, który dobrze rozpuszcza sadzę.Niestety rozpuszcza on i aluminium, także zalecam ostrożność.Najlepiej sprawdzić to wkładając do takowego środka sreberko po czekoladzie.Jeśli się rozpuści to nie należy nim myć aluminium.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    pokażcie zdjęcia!

  7. #47

  8. #48

    Domyślnie

    Jeśli ktoś chce służe zdjęciami swojej płyty "na żywo" ale dopiero wieczorem bo akumulatorki padnięte w aparacie

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    no własnie interesuja mnie zdjęcia bo już się przekanałam, ze te z netu nie oddają rzeczywistego wyglądu

  10. #50

    Domyślnie

    O tej porze zdjęcia nie wyszły najlepszej jakości więc publicznie pokazywać nie bede ale jak chcesz podaj maila (może być na prv) to Ci wyśle

  11. #51

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Do_rota

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    616
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Mam pytanie. Czy szkło sie rysuje podczas czyszczenia ?
    Obecnie mam stalowa i po roku mimo uważanie są ślady zarysowań.
    Czym czyścic płytę szklaną aby nie było smug.
    W poniedziałek mam dać ostateczną odpowiedź co do płyty i sie cały czas waham między szklana i stalową. Pomóżcie w podjęciu decyzji

  13. #53

    Domyślnie

    Wstawiam lepsze zdjęcia nie wiem czy dobrze bo pierwszy raz to robie




    Szkło nie rysuje się przy czyszczeniu ale ja czyszcze miekką szmatką i np cifem. Po umyciu płyty przecieram na koniec szmatką z samą wodą i żadnych smug nie ma.

  14. #54

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    o zetka tu cię mam
    no super ta płyta, chyba taką kupię, na ta chwilę to typ nr 1.
    Podoba mi się tez teka 5 palnikowa http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=270861
    ale w "naturze" wygląda gorzej niż twoja płyta. Napisz tylko czy palniki nie są zbyt blisko jak gotujesz na kilku w dużych garnkach.

  16. #56

    Domyślnie

    Mamy bardzo podobny gust Ta płyta też była w moich typach ale szczerze Ci powiem że wybierając sprzęt kierowałam się w duzej mierze frmą a siemens jest na pewno lepszą firmą niż teka; poza tym teka wydawała mi się jakaś duuuża no i z wyglądu mniej atrakcyjna.. Nie ukrywam że przez to że jest większa na pewno byłaby wygodniejsza w użytkowaniu ale u siebie nie raz miewałam sytuacje że wszystkie palniki były zajęte i jakoś daje rade, nie narzekam

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    teka więkasza jest powiadasz hmmm ta 700 chyba nie a 900 może musze to jeszcze sprawdzić ja pichcę na okrągło, muszę mieć wygodnie. Jaki masz zlewozmywak (skoro mamy taki podobny gust co się będe sama wysiłała hihi)

  18. #58

    Domyślnie piekarnik siemens z active clean, czy eco clean?

    wlasnie stoje przed wyborem zakupu piekarnika. Czy mozecie mi podpowiedziec czym w praktyce roznia sie te dwa systemy samoczyszczenia?

  19. #59

    Domyślnie Piekarnik Siemens HB 650511

    Co myślicie o piekarniku Siemens HB 650511
    http://www.ceneo.pl/260870

    Podoba mi się:
    - design
    - piroliza
    - ma termoobieg i będące standardem grill i grzałki dolna i górna.

    Wada:
    - nie ma obrotowego grilla.

    Czy taki piekarnik nadaje się do przyrządenia kurczaka z rożna? Jakie ma wady?
    O jego wyborze zadecydowały głównie desing, firma i że jest to najtańszy Siemens z pirolizą.
    W Boschu piekarniki z pirolizą zaczynają się od 2000 zł i zastanawiam się skąd ta różnica w cenie? Czy czegoś brakuje Siemensowi?
    Bliźniak z lat '70. 100m2 uż. Biały 5/grafit 15/piwnica 15cm EPS, dach żużel. Okna 2 lub 3 szyb.
    Parter ogrzewany od 2009 klima inwerter split Fujitsu ASYA12LGC, łazienka podłoga kable, nieużywane dyn. akumulacyjne, CWU z PV lub II taryfa. WM. Koszt roczny energii el. wg ostatniej faktury za 2017 - 650 zł.
    Piętro CO i CWU na gaz. WG.
    PV 10kW CIGS, SMA 2000HF i SB3300 +LK +Webbox +Wattrouter.
    WG i WM Thesslagreen AirPack Home 400h +expansion +CF +AirMobile.

  20. #60

    Domyślnie

    z tego co ja patrzylam to chyba bosh powyzej 2000 jest juz ze stali szlachetnej a ten nie jest , to oprocz moze jakichs funkcji z pewnoscia wplywa na cene

    ja kurczaka z "rozna" robie w moim piekarniku na termoobiegu i grilu gornym wedlug mnie wychodzi tak samo jest chrupiacy i soczysty

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony