dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 112 z 112
  1. #101

    Domyślnie

    Szczerze powiem - nie wiem co to te "nerki " z ikea - ale przypuszczam,ze coś co działa na zasadzie obrotowej półki- stąd pewnie kształt nerki . Niestety najbliższe dla mnie IKEA to chyba 300 km .
    Co do mojego ostatniego "hobby" to znalazłam fajowy zlewozmywak .
    Wszystkie odpadki wrzucone do tego pudełka z przodu i na środku lądują w sortowniku pod spodem - jest to połączone takim plastikowym "rękawem" z tym sortownikiem.Niestety w cenie zlewozmywaka nie ma sortownika- to kolejne 600 zł do wydania. Cena zabija- ale pomysł super.Ciekawe dlaczego to takie ch...wo drogie i czemu nikt inny tego nie produkuje ?
    Pewnie za parę lat to będzie standardem w kuchni - ale jak teraz ułatwić sobie życie? W lecie stada muszki owocowej w kuchni potrafią wkurzyć dokumentnie.
    A może macie pomysł jak domowym sposobem wykombinować taki śmietniczek na odpadki w blacie? Ja rozumiem to tak - blat granitowy , w środku dziura dopasowana do kosza.Tylko przydałby się kosz ,który ma rączkę schowaną pd pokrywką - może ktoś ma namiary na coś takiego ?
    pozdrawiam

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Napisał tanis Zobacz post
    A co to takiego te "nerki"?
    Wydaje mi się ,że to :

  3. #103

    Domyślnie

    Mam pytanie do użytkujących kuchnie- jak uważacie korzystniej jest śmietniki/sortowniki postawić w szafce z drzwiami otwieranymi na boki czy w szufladzie pod zlewem?
    Ja obecnie mam otwierane na boki i denerwuje mnie nurkowanie pod zlew np. po ziemniaki. Fajnie byłoby , mieć wysuwane.Z drugiej strony z każdym śmietkiem wysuwać wielka szufladę?- czy to szybko nie zniszczy się? Czy to wygodne?
    Na drzwiach zawsze można powiesić coś takiego na kompostowe śmiecie ze stołu i z obierania np . ziemniaków :

  4. #104

    Domyślnie

    Witam,
    mam pytanko czy szafkę narożnikową IKEA 90x90 można spłycić - mam tylko 60 cm szerokości a 120x60 jest za długa. Czy dostęp będzie ok?
    Pozdr
    mag

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewadora Zobacz post
    Mam pytanie do użytkujących kuchnie- jak uważacie korzystniej jest śmietniki/sortowniki postawić w szafce z drzwiami otwieranymi na boki czy w szufladzie pod zlewem?
    Ja obecnie mam otwierane na boki i denerwuje mnie nurkowanie pod zlew np. po ziemniaki. Fajnie byłoby , mieć wysuwane.Z drugiej strony z każdym śmietkiem wysuwać wielka szufladę?- czy to szybko nie zniszczy się? Czy to wygodne?
    Na drzwiach zawsze można powiesić coś takiego na kompostowe śmiecie ze stołu i z obierania np . ziemniaków :
    Ja przymierzam się do wysuwanej szuflady/ sortownika w mojej nowej kuchni Taka opcja wydaję mi się bardziej funkcjonalna. Nie sądzę że się niszczy, bo sortownik działa jak zwykła szuflada.. a one nigdy mi się nie zniszczyły przy wysuwaniu. dużo łatwiej też wyrzucać śmieci.. niestety nie mogę mojej opinii oprzeć na doświadczeniu.. może ktoś pomoże??
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sortowniki.JPG
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	49,3 KB
ID:	70283

  6. #106

    Domyślnie

    Ja ostatecznie śmiecie mam w schowku - spiżarni ,obok kuchni. Pod zlewem zaś musiało być ostatecznie miejsce na młynek do odpadków oraz filtr do wody pitnej.Póki co jestem zadowolona z tego rozwiązania

  7. #107

    Domyślnie

    Mam sortownik na śmieci franke trolley vario w szufladzie pod zlewem i jest to dużo wygodniejsze niż w zwykłej szafce. Robię coś przy zlewie, wysuwam śmietnik i "hop" resztki. Polecam. A przy okazji jest dostęp do wszystkich schowanych tam rzeczy i nie trzeba wyciągać śmietnika żeby się do nich dostać.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Małosia*1 ; 15-09-2011 o 15:21

  8. #108

    Domyślnie

    Potwierdzam to, co napisała Małosia*1. Ja mam pod zlewem szafkę 60 z IKEA i trzy kosze w szufladzie . Szuflada z pełnym wysuwem. Nie trzeba się schylać, żeby coś wyrzucić . Bardzo wygodne.

  9. #109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W zasadzie najwygodniej chyba by było, gdyby kosz był w szafce obok zlewu. Bo wysuwając kosz trzeba się odsunąć od blatu, a tak otwierałby się z boku.

  10. #110
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    new0710

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-293
    Posty
    11

    Domyślnie

    ach te kociary...

  11. #111
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kasia1983

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    81-704
    Posty
    3

    Domyślnie

    Osobiście nie wyobrażam sobie kuchni bez szuflad, są najwygodniejsze . Sztućce, przyprawy i różnego rodzaju worki tylko tam trzymam. W dodatku świetnie się sprawdzają jako kosz na odpadki, bo można wygodnie wysunąć, zwłaszcza, gdy w pośpiechu coś gotuję, to nie muszę się schylać

  12. #112
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Maciej53

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    55-405
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja mam meble kuchenne gorzów i jestem z nich bardzo zadowolona. Są zrobione na wymiar, więc idealnie pasują do wnętrza, do tego są bardzo praktyczne, mają sporo porządnych szuflad i praktycznych półek.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony