dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 112
  1. #21

    Domyślnie

    Witaj malmuc
    W mojej blokowej małej kuchni najbardziej podobają mi się malutkie szufladki.
    Są super praktyczne i pomimo swoich rozmiarów mieszczą naprawdę dużo kuchennych "pierdółek"
    Myślę, że na takie szufladki znajdę też miejsce w naszej nowej kuchni



    Pozdrawiam kasia

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia w
    W mojej blokowej małej kuchni najbardziej podobają mi się malutkie szufladki.
    Kasiu, a one są na prowadnicach, czy takie skrzyneczki?
    Bo studia te maluchy czesto robia bez prowadnic.
    Ciekawa jestem jak sie sprawują takie bez prowadnic, czy sie nie zacinaja na przykład jak się nierówno wyciąga itp.

    pozdrawiam
    zielony_listek

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zielony listku - ja nie widzę żadnych zdjęć Twojej kuchni , czy inni też, czy tylko mnie się to przytrafiło?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Zielony listku - ja nie widzę żadnych zdjęć Twojej kuchni , czy inni też, czy tylko mnie się to przytrafiło?
    Nie mam pojęcia jak inni, ja widze zdjecia normalnie (a ida przez link do galerii zdjęciowej portalu GW - akurat tak mi było najłatwiej je podłączyć).
    Hmmmm....

    pozdrawiam
    zielony_listek

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziwne, bo nawet krzyżyków nie widzę .

  6. #26

    Domyślnie

    a dzisja zdjecia widac
    podobnoz taki system otwierania szafek jest super, zamykajac szafki nie trzeba przytrzymywac , sama elegancko cichutko dochodzi

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał malmuc
    a dzisja zdjecia widac
    podobnoz taki system otwierania szafek jest super, zamykajac szafki nie trzeba przytrzymywac , sama elegancko cichutko dochodzi
    potwierdzam. Mam takie szafki wiszące i jedną nad piekarnikiem, w ktorej chowa sie kuchenka mikrofalowa.

    ula

  8. #28

    Domyślnie

    A co to za system, te szafki? Jak się nazywa?

  9. #29

    Domyślnie

    peka takie cosik ma i ta przyjemnosc kosztuje 312 zł
    to juz wiem na co pojdzie 624

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał kasia w
    W mojej blokowej małej kuchni najbardziej podobają mi się malutkie szufladki.
    Kasiu, a one są na prowadnicach, czy takie skrzyneczki?
    Bo studia te maluchy czesto robia bez prowadnic.
    Ciekawa jestem jak sie sprawują takie bez prowadnic, czy sie nie zacinaja na przykład jak się nierówno wyciąga itp.

    pozdrawiam
    zielony_listek
    Witaj zielony listku
    Te moje szufladki nie mają prowadnic, to takie skrzyneczki.
    Obklejone są po bokach takim cieniutkim paseczkiem filcu, co sprawia, że fajnie i cichutko się zamykają.
    Naprawdę polecam
    Pozdrawiam kasia

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Zielony listku,
    najpiekniejsze w kuchni sa koty ! Skoro masz dwa, to domyslam sie, że je uwielbiasz. Ja tez.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia w
    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał kasia w
    W mojej blokowej małej kuchni najbardziej podobają mi się malutkie szufladki.
    Kasiu, a one są na prowadnicach, czy takie skrzyneczki?
    Te moje szufladki nie mają prowadnic, to takie skrzyneczki.
    [...] Naprawdę polecam
    Dzieki Kasiu, o to mi chodziło. Mnie brakuje bardzo takich małych szufladek, ale nie miałam juz gdzie ich zmieścić w dolnej zabudowie. Kombinuje, czy nie dorobic wiszącej szafeczki z takimi szufladkami.

    pozdrawiam
    zielony_listek

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia
    Zielony listku,
    najpiekniejsze w kuchni sa koty ! Skoro masz dwa, to domyslam sie, że je uwielbiasz. Ja tez.
    Renia, jestem od nich uzależniona
    Ten większy to mainecoon, mniejszy to dachówka (kotka dachowiec ) - ale to raczej ona zachowuje sie jak szlachcianka.
    Mam jeszcze owczarka niemieckiego - najdłużej w zespole. O, rudy kot własnie wlazł na biurko i mi "pomaga" pisac
    90% zdjęć jakie robię, to zdjęcia moich potworków.

    A Ty masz zwierzaki? Nie znalazlam w wątku z "gębami" zwierzaków forumowiczów. Chociaż. uuuups, ja tez nie pokazałam tam mojej zgraji jeszcze, musze to nadrobić

    pozdrawiam
    zielony_listek

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    A Ty masz zwierzaki? Nie znalazlam w wątku z "gębami" zwierzaków forumowiczów.
    Miałam kotke dachową przez 14 lat, odeszła dwa lata temu, lezy na działce i "pilnuje" domu, jak mówi mój mąż.
    Odpoczywalismy trochę, bo ostatni okres to były wizyty u weterynarza, operacja...cięzko było patrzec jak pomału odchodzi....była najważniejsza w naszym domu, kochalismy ją a ona nas.
    Teraz coraz częściej mówi sie o nowym kocie, syn szczególnie ma ochotę, ja podjęłam decyzje o zakupie na jesień kota brytyjskiego, trzeba rezerwowac duzo wczesniej w hodowli. Nie moge dłużej życ bez kota....brakuje mi mruczenia i tych pieknych oczu wpatrujacych sie we mnie, przynosiła mi ukojenie i spokój, przy niej wyciszałam sie wieczorem.....
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia
    ja podjęłam decyzje o zakupie na jesień kota brytyjskiego, trzeba rezerwowac duzo wczesniej w hodowli. Nie moge dłużej życ bez kota....
    Przepraszam za OFF topic, ale to do Reni-zdecydowanie dobra decyzja odnosnie brytyjczyka-sama mam dwa-bardzo bardzo bardzo polecam i to najlepiej od razu w 2 egzemplarzach

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mrówcia
    Cytat Napisał Renia
    ja podjęłam decyzje o zakupie na jesień kota brytyjskiego,
    Przepraszam za OFF topic, ale to do Reni-zdecydowanie dobra decyzja odnosnie brytyjczyka-sama mam dwa-bardzo bardzo bardzo polecam i to najlepiej od razu w 2 egzemplarzach
    Brytyjczyki znam slabo (jeden zaprzyjaźniony egzemplarz typu płochliwego , ale popieram, że w ogole dwa koty to fajna sprawa - kotom raźniej, a i domownikom też, więcej ruchu mają jak sie bawią ze sobą. Nawet jak trzeba je zostawic na jakis czas (moja zostają nawet na 2 dni - rano wyjeżdzam, wieczorem nastepnego dnia powrót), to we dwa tak nie tęsknią.

    Pozdrawiam
    zielony_listek

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Koty, a szczególnie brytyjskie sa nieodzownym składnikiem praktycznej kuchni
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Koty, a szczególnie brytyjskie sa nieodzownym składnikiem praktycznej kuchni

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Koty, a szczególnie brytyjskie sa nieodzownym składnikiem praktycznej kuchni
    JoShi, trudno sie z Toba nie zgodzic Wyjatkowo pieknie sie komponuja w kuchni

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mrówcia
    Wyjatkowo pieknie sie komponuja w kuchni
    Najlepiej w łóziu z właścicielką/lem....nie ma wiekszego luksusu jak kot w łóżku (hi hi)
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony