dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    o ile niżej wykonuje się podbudowę pod posadzkę ze względu na różnice grubości używanych klejów w przypadku parkietu (drewno) i terrakoty
    o ile niżej dobrze jest dać poziom terrakoty w łazienkach w stosunku do korytarza

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Przewazenie to lazienki wychodza powyzej korytarza ze wzgledu na spadki i warstwy podlogowe. Ale roznica pomiedzy pomieszczeniami nie powinna byc wyzsza niz 2 cm

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Pit-bul-bul precyzuj swoje wypowiedzi bardziej konkretnie, bo czytam Ciebie już któryś raz i nie wiem o co Ci chodzi. Przykład:
    "Przewazenie to lazienki wychodza powyzej korytarza ze wzgledu na spadki i warstwy podlogowe".
    Przeważnie to chyba u tych co sie nie znają na rzeczy i są później zaskoczeni tym, że poziom łazienki wychodzi im powyżej innych posadzek. Ketisio chce uniknąć pobudki z ręką w nocniku i pyta się o ile niżej wykonuje się posadzki w łazience, a Ty odpowiadasz mu tak jak nie powinno być. PO CO??????

  4. #4

    Domyślnie

    z reguły łazienki wykonuje się 1 cm niżej od korytarza . mój problem jest taki jeżeeli chcę mieć równy poziom terrakoty i klepki(przy założeniu że są tej samej grubości ,chociaż nie są,ale tak zakładam to o ile różnią się poziomy wylanej szlichty .lub prościej jaka jest przyjmowana grubość kleju pod terrakotę i po parkiet. z moich informacji pod terrakotę 0,5 cm kleju a pod parkiet 0,2 lub0,3 cm ale to wymyśliłem sam . Proszę o szybką pomoc bo jutro wylewam

  5. #5

    Domyślnie

    Co to za klepka parkietowa, której grubość jest równa grubości terakoty? Klepka parkietowa ma gr. 2,2 cm. Może masz na myśli mozaikę parkietową? Jej grubosć jest zbliżona do terakoty. Jeśli grubość materiału drzewnego i ceramicznego jest podobna (tak twierdzisz) nie różnicowałbym poziomów łazienki i korytarza w przypadku chęci zachowania posadzek na jednym poziomie. Grubość kleju można spokojnie przyjąć jako jednakową. Pod płytki na pewno nie daje się kleju gr. 0,5 cm, lecz 0,2-0,3 cm.

  6. #6

    Domyślnie

    już wiem klej pod parkietem docelowo ok. 2mm i pod terrakotą też.
    Do przedmówcy tam jest napisane przy założeniu.
    parkiet grubość 22
    terrakota 9
    Dziękuje za odpowiedzi
    Hej!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony