dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 226
  1. #1

    Domyślnie WIERCENIE STUDNI, Badania gruntu, Piaseczno, Góra Kalwaria, okolice Warszawy

    Wiercenie studni, badania geotechniczne, odwierty geologiczne, geotechniczne, studnie chłonne, cennik studnie głębinowe aktualna oferta, cena na sezon 2020 zapytania proszę kierować na e-mail
    Wykonujemy odwierty badania geologiczne geotechniczne gruntu, studnie chłonne, wszelkie prace związane z odwiertami.

    Wiercimy studnie w województwie mazowieckim
    Piaseczno Lesznowola Magdalenka Łazy Złotokłos Tarczyn Nowy Prażmów Łoś Piskórka Prace Henryków Urocze Warszawianka Góra Kalwaria Grójec Warka Halinów Glinianka Garwolin Ryki i inne po uzgodnieniu

    - studnie dla domu
    - nawodnień ogrodu oraz upraw rolnych
    - działki rekreacyjne


    kontakt:
    [email protected]

    Polecam URGOT`a, szybko sprawnie i solidnie. Co prawda to moja pierwsza wiercona studnia, ale jak dla mnie to wykonanie perfekcyjne

    Poszukaj na forum urgot`a. Polecam

    Z okolic Piaseczna: studniarza - Urgot (nick na forum)

    Urgot - dziękuję za pomoc

    Wiercili u mnie. Szybko, sprawnie, fachowo, za rozsądną, wcześniej umówioną cenę, w umówionym terminie

    Robili u mnie na jesieni 2008. Na prawdę solidna firma. DOBRZE, szybko, terminowo i za rozsądne pieniądze.

    Dobra, gruba rura, dobry filtr, ich obsypka, próbne pompowanie i to za jedną z najniższych cen jakie udało mi się znaleźć....

    Warto brać ekipy sprawdzone, którym zależy na opinii i jest to niejako gwarantem tego, że nie odstawią fuszerki.
    Ostatnio edytowane przez urgot ; 28-04-2020 o 05:20 Powód: aktualna oferty

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem już po badaniach geofizycznych. Woda na 40m, okolice Piaseczna, brak prądu na działce ewentualnie bliski sąsiad. Proszę o info , jaka cena i jakie wykonanie oraz wolne terminy.

  3. #3

    Domyślnie

    Wiele osób pyta o cene więc odpowiem że zależy od średnicy studni. Mięści się w przedziale 100 - 150 pln za 1 mb studni.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ~olek~

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    W okolicach Garwolina też wiercicie?? Byłoby pare studni do zrobienia.

  5. #5

    Domyślnie

    Rodzaj zastosowanej pompy do studni głębinowej zależy od średnicy rur, zapotrzebowania na wode oraz sumy jaką możemy na nią wydać. Jeżeli chodzi o typową pompe dla domku jednorodzinnego z ogrodem to podaje parametry: Q (wydajność) 60-100 litrów/minute, H (podnoszenie) 60-80m (każde 10m podnoszenia to jedna atmosfera na hydroforze) Ceny pomp
    800-1600 pln

  6. #6

    Domyślnie Re: WIERCENIE STUDNI Piaseczno, Góra Kalwaria, okolice Wars

    Cytat Napisał urgot
    STUDNIE GŁĘBINOWE
    GEOFIZYKA
    ODWIERTY ROZPOZNAWCZE
    informacje, porady, kontakty - priv lub [email protected]
    Proszę o numer kontaktowy na PW
    Możliwości są TYLKO dwie: albo będzie dobrze albo będzie źle

  7. #7

    Domyślnie studnie

    Witam,

    czy w okolicach Nadarzyna wiercicie?
    czy w przypadku braku wody ponoszę jakieś koszty_
    potryebuj studni do dmku 150 m2 + jednorodyinnego

    Poydrawiam
    Robert Wojewdyki
    501 444 675

  8. #8

    Domyślnie Czy w Karczewie też robicie studnie?

    Czy w Karczewie też robicie studnie?
    jest to koło Otwocka
    Jakie terminy są u Pana ile trzeba czekac na wykonanie?

  9. #9

    Domyślnie

    Ja już jestem po wierceniu. Polecam URGOT`a, szybko sprawnie i solidnie. Co prawda to moja pierwsza wiercona studnia, ale jak dla mnie to wykonanie perfekcyjne.

  10. #10

    Domyślnie

    Nasza nie pierwsza i nie ostatnia. Pozdrawiam! Miłej Budowy

  11. #11

    Domyślnie

    W sprawie wierceń pod pompy ciepła odpowiem owszem wiercimy kolektory do 30 metrów jednak z materiału dostarczonego przez instalatora (chodzi o szczelność i gwarancje połączenia rury) Cena zależy od warunków geologicznych (czas wiercenia) i ilości metrów Pozdrawiam

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    speek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Ja jetem zainteresowana studnia kregowa.Czy takie rowniez wykonujecie.?

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    speek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Ponawiam.Studnie musze miec 8 m

  14. #14

    Domyślnie

    Witam Nie zajmujemy sie studniami kopanymi Nawet nie potrafie nikogo polecić. Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    proszę o podanie info na temat studni wierconych: czy wykonywane jest wpierw badanie geotechniczne? co jeśli nie będzie do 30m wody?

    jaki jest Pana najbliższy termin, który można zarezerwować?
    Magdek

  16. #16

    Domyślnie

    Jeśli nie ma wody to inwestor ma pecha) Jeżeli nie ma jej do 30 metrów a jest głębiej prosze zrobić projekt a potem wiercić Odwiertu studziennego nie poprzedza się badaniami geotechnicznymi Terminy na dziś dzień to około 10 września!

  17. #17

    Domyślnie

    ~olko skoro woda w studni głębinowej opada do samego dna to albo trafiliście na mało wydajne źródło lub coś ci twoi fachowcy spaprali Dlatego warto napisać to na forum że nie zawsze niska cena idzie w parze z jakością wykonania Najlepiej i najbezpieczniej jest umówić sie na odwiert próbny wtedy studniarz może oszacować wydajność po gruncie i inwestor może zdecydować czy to mu wystarcza Cena odwiertu porównywalna z geofizyką więc chyba warto!

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kowalik

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    mnie intersuja wolne terminy, kiedy Pan ma najbliższe.

    pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    Mamy około 15 wierceń więc wolne terminy to połowa października

  20. #20

    Domyślnie budowa 2008

    Coraz cieplej, wiosna idzie dużo osób pyta o studnie na potrzeby budowy itp... Studnia czy na budowe czy na podlewanie ogródka czy do domu, do picia jest taka sama Czyli nie można powiedzieć że ,,chce studnie na budowe wystarczy mi 8m,, albo ,,chce studnie z dobrą wodą bo będzie mi służyła też do picia,, Głębokości studni nie można z góry ustalić bo to nie zależy od nas tylko od budowy geologicznej tak samo jak jakość wody... Jeżeli chodzi o pompe na budowe to wystarczy zwykła membranowa na 220v kupiona na targu lub allegro, a to ze względu że jest tania (ok 120 pln) - nie zaboli jak ukradną lub zepsują na budowie. Docelowo oczywiście należy zainwestować w coś lepszego żeby spać spokojnie.

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony