dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdula Zobacz post
    czy łatwiej nauczyc sie jezdzic na nartach czy na snowboardzie?
    Zależy od zdolności motorycznych osoby którą się do tych nart czy snowboardu przypnie. Jak pogoda dobra a śnieg suchy to snowboard, jak pogoda nie pewna ,śnieg mokry i może padać deszcz to narty. Jak wyjeżdżam na parę dni to biorę jedno i drugie.Jak chcesz się uczyć to najważniejsze jest wybrać stok na który wjedziesz wyciągiem krzesełkowy, nowicjuszowi ciężko podjeżdżać orczykiem, potem dopiero sprzęt i odpowiednie ciuchy.
    Tomraider.

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Osobiście wolę narty, od najmłodszych lat poddałem się białemu szaleństwu. Za komuny nikt nie znał snowboardu, gdy po latach się w końcu pojawił i dosyć szybko zaczęło na stokach przybywać ich pasjonatów, spróbowałem i ja. Frajda jest, nie powiem, można poszaleć i zakochać się w tej dyscyplinie zimowego sportu. Jednak jakoś się do snowboardu nie przekonałem, preferuję dwie deski od jednej.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony