dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 185 z 185
  1. #181
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DO**KN

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Czerniewice
    Kod pocztowy
    97-216
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lamb Zobacz post
    Postanowiłam wybudować dom w technice szkieletowej - duzo czytałam na ten temat. wiem ze są minusy - taki dom traci szybko swoją ciepłotę, jest bardzo aktustyczny.
    Czy ktoś kto już wybudował taki dom może mi powiedizeć coś o walorach tej metody?

    pozdrawiam
    Lamb
    Zapraszam na naszą stronę internetową www.domikon.pl. Idealna alternatywa to dom Domikon wybudowany w technologii tzw. ciężkiego szkieletu. Akustyka taka jak w domach murowanych poniewaz dzięki większym niż w kanadyjkach przekrojom drewna stosujemy wylewke betonowa na strop plus dachówke betonową oraz wełne mineralną twardą na elewacji, która ma rewelacyjne właściwości akustyczne. Ponadto wszystkie ściany wewnątrz sa pokryte płytą OSB plus płyty gk. a w ścianach wewnętrznych znajduje się wełna mineralna akustyczna. Ponadto nasze domy potrzebują tylko 40kWh/m2/rok na ogrzanie więc sa to domy energooszczędne.

  2. #182
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    albertM

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-822
    Posty
    51

    Domyślnie

    Fajna stronka. dzęki

  3. #183
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DO**KN

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Czerniewice
    Kod pocztowy
    97-216
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał albertM Zobacz post
    Fajna stronka. dzęki
    Proszę bardzo. jeżeli będzie Pan miał jakiekolwiek pytania dotyczące budowy domu proszę o kontakt [email protected]

  4. #184

    Domyślnie

    Muszę gdzieś mieszkać, nie znam się na budowlance, mam uzbrojoną działkę i odłożone 300tys zł.

    Podpisuje umowę na dom szkieletowy parterowy 90m2 z pompą ciepła i za kilka miesięcy jest gotowy. Biorę kredyt na kostkę brukową, utwardzenie dojazdu, sprzęt, meble, glazura, drzwi, malowanie tak aby się wprowadzić.

    Co może pójść nie tak? Dlaczego miałbym budować tradycyjny dom. Czy ewentualne pęknięcia na łączeniach płyt są bezproblemowo usuwane w ramach gwarancji? Powiedzmy, że na przekazaniu domu dziecku mi nie zależy, wolę wolne środki inwestować i przekazać pieniądze na mieszkanie / dom.

  5. #185

    Domyślnie

    Wszystko może pójść nie tak. bez znaczenia jest tutaj technologia wykonania domu. W naszych warunkach niestety jakość wykonania kuleje znacząco, a przy szkieletówce można zrobić zdecydowanie więcej błędów trudnych do usunięcia. Ja jeszcze nie widziałem dobrze wykonanego domu szkieletowego, który dorównywałby domowi wykonanemu w technologi tradycyjnej. Jeżeli znajdziesz taką firmę (dobrą) to dom bedzie droższy od murowanego.

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony