dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 129
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2580
  1. #21

    Domyślnie

    co do tego kominka to masz absolutną rację lepiej, aby był wyeksponowany na salon, bo tam spędza się większość czasu

  2. #22

    Domyślnie

    Monique3 kiedy zaczynasz budowę? Ja dopiero na wiosnę.

  3. #23

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc jeszcze nie wiemy, oczywiście chcielibyśmy jak najprędzej.

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ..ania..

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    widze ze ta wiosna jest zarazliwa Zgadzam sie z ta pustka i jej zagospodarowaniem.My z mezem planujemy zrobic z niej druga sypialnie.Nawet bylismy dzisiaj w tej firmie w sprawie projektu ale niestety nikogo nie zastalismy tylko ciekawa jestem czy ci projektanci zechca naniesc nam kilka poprawek bo szczerze mowiac chetnie bym cos zmienila.Chocby te dwie lazienki na gorze na jedna a zo to powiekszyc ta na dole, kuchnie zamienic z jadalnia bo malo bedzie ja widac...mam kilka pomyslow, dzieki ktorym moim zdaniem dom bedzie praktyczniejszy...

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ..ania..

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    martwi mnie tez ta ilosc okien...kto to bedzie myl? mi wiecznie doba sie za szybko konczy...chyba zmniejsze ich ilosc, oczywiscie starajac sie by dom nie stracil zbyt duzo tego swojego "charakteru"

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar INWESTORKA71
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    To naprawdę piękne domy.Ja tez mam dom z wielkimi oknami i pewnie wykorzystam "inspirację" wnętrz.To całkiem mój styl jestem nimi zachwycona.Bomba!! Kto jeszcze nie wybrał niech buduje właśnie te domy.Ja ich nie widziałam ale mój też jest ładny http://www.mgprojekt.com.pl/domki/komfortowy/index.php

  7. #27

    Domyślnie

    Aniu Twoje pomysły są bardzo ciekawe. Rzeczywiscie dzięki nim Dom z Charakterem stanie sie praktyczniejszy. Prosze podziel sie opinią na temat wizyty w pracowni i efektach rozmowy na temat przeróbek

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ..ania..

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Chętnie sie podziele wynikami tej rozmowy tyle ze to bedzie mniej wiecej w przyszlym tyg.bo wtedy jestem umowiona na spotkanie...podrawiam

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ..ania..

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Hej.Oto wyniki mojej wizyty w pracowni. Niestety nie wykonuja zadnych przerobek. Mozna kupic od nich projekt wraz z podpisana zgoda na ich zrobienie w innej firmie niestety. A poza tym to wcale nie jest takie proste...wrecz bardzo trudne .Nie znam sie na budownictwie ani troszke i myslalam ze przestawia pare scianek i bedzie ok. A tu niestety...sa wieksze komplikacje bo kominy, wentylacje itp...itd...nawet nie jestem w stanie wymienic wszystkiego. Dlatego uwazam ze albo lepiej brac taki jaki jest albo szukac czegos innego. Nawiasem mowiac co do pustki to wylanie stropu jeszcze przejdzie ale nie bardzo mozna z niej zrobic osobne pomieszczenie,mozna polaczyc z sypialnia ewentualnie przegrodzic jaks scianka na garderobe. Np. na sypialnie bedzie to za niskie pomieszczenie...

  10. #30

    Domyślnie

    Witam. To wielka szkoda, że pojawiły sie takie trudności w przeróbkach. Mi głównie zależy na zlikwidowaniu dwóch łazienek, a co do pustki nad salonem to myślałam o zrobieniu garderoby. Na zdjęciach widać, że sufit będzie nisko.

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ..ania..

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Tez zaluje... Z ta garderoba to jeszcze ujdzie gorzej z lazienkami...Oczywiscie mozna to zlecic innej firmie ale trzeba bedzie narysowac ten projekt prawie od nowa bo zmieni sie wiele rzeczy-nie tylko sciany ale to bedzie kosztowalo duzo,duzo wiecej...

  12. #32

    Domyślnie

    Witam wszystkich zwolenników projektów z pracowni Domy z wizją"



    My z żoną zdecydowaliśmy się już na projekt "Z charakterem". Ja również myślę o przeróbkach ale dotyczących konstrukcji. Chcę zamienić konstrukcję stalową antresoli na żelbetową. Cała reszta jest rewelacyjna (no może jedna łazienka zamiast dwóch na piętrze ale z drugiej strony jak dziecko dorośnie to druga łazienka jak znalazł. hmm... trudny wybór)
    LAURA1978 wspomniała coś o 4 nowych projektach. Czy wiadomo coś więcej na temat tych nowych projektów? Kiedy będą? Bo mam przeczucie że mogą okazać się równie dobre jeśli nie lepsze ))

  13. #33

    Domyślnie

    Architekci z pracowni powiedzieli mi, że w listpoadzie powinni umieścić na swojej stronie 4 nowe projekty. W każdym bądz razie do końca roku pojawią sie 4 nowe projekty. Mi też bardzo podobasię dom z charakterem, ale uzbroję się w cierpliwość i poczekam na nowe projekty. Może akurat będzie to projekt idealny dla mnie.

  14. #34

    Domyślnie

    Ja jadę do nich w piątek zakupić projekt to zapytam się czy mają może już jakieś koncepcje tych nowych projektów. Może jeszcze szybko zmienię zdanie

  15. #35

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o nowe projekty sprawa przedstawia się następująco:
    - mają na razie trzy nowe: jeden o powierzchni 250m2 drugi 220m2 a trzeci (którego koncepcję widziałem) ok 130m2.
    - ten który widziałem jest jest równie fajny co te już dostępne. niestety jest za duży na moją działkę więc jutro pędzę kupić "z charakterem"

    Pozdrawiam

  16. #36

    Domyślnie

    Proszę zdradz parę szczegółów odnośnie projektów, które widziałeś. Mnie na szczęście nie ograniczają rozmiary działki.

  17. #37

    Domyślnie

    Jeśli chcesz to mogę wysłać Ci mailem wizualizację. Tylko podaj adres.

  18. #38

    Domyślnie

    Komen, ja też bym poprosiła wizualizację . Mój adres to [email protected]
    Z góry dziękuję.

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar angelb
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    286
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    komen ja też bardzo proszę [email protected]

  20. #40

    Domyślnie

    J a też bardzo poproszę o wiizualizacje, mój adres to: [email protected]

Strona 2 z 129

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony