dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 178 z 178
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Napisał mw1976 Zobacz post
    Chodzi mi właśnie o ustawienia w profilu. Po prostu czasami otwiera się w innym trybie wyświetlania niż ustawienia w profilu. Ale nie mącę więcej, już się do tego przyzwyczaiłem. Kilka kliknięć i mam przywrócony właściwy tryb wyświetlania.
    Ostatnio nie zauważyłem, by jakieś ustawienia "spadały"; natomiast kiedyś (w I poł. kwietnia) faktycznie były takie sytuacje, ale to był okres ciągłych zmian w skrypcie

    Cytat Napisał mw1976 Zobacz post
    Jak nie ma jak jest?
    Nie zmienia to faktu, że powiadomienia mi nie działają
    Mi też nie, przetestuję to jeszcze w innych ustawieniach.
    A co do nazewnictwa, nie wpadłem na to by dawać różne ustawienia na pojedyncze subskrypcje a w profilu jest jak napisałem
    IMHO w ogóle przy subskrybowaniu powiadamianie nie ma sensu, wszak nowe posty widać w subskrypcjach
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #162

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Gdy wchodzę w czyjś Dziennik Budowy z linka w czarnej belce, otwiera mi się strona z informacyjnym panelem o użytkowniku, umieszczonym w prawej części.
    Link "na belce" kieruje do blogów, a dziennik w ramach starego układu FM jest w dziale "Dzienniki budowy"
    Zresztą niedawno była dłuższa dyskusja na ten temat
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4163023
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #163
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Faktycznie, można dostać kręćka od tych zmian i bałaganu!

    Czy naprawdę nie można zostawić jednej, jedynej funkcji wchodzenia do Dzienników
    z Dzienniki budowy - dzień po dniu?

    Zapomniałam Ci podziękować
    Ostatnio edytowane przez Sloneczko ; 21-06-2010 o 19:12

  4. #164

    Domyślnie

    Drobiazg
    Dodam, że link "Odwiedź dziennik budowy" pod nickiem usera również kieruje na bloga
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #165
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Magus
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Skąd
    Dobranowice
    Posty
    405
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Dwa problemy:
    1. DZIENNIK BUDOWY. Ten ktory jest dostepny przez "moj dziennik budowy" ma ostatni wpis z 08-06-2010 - 10:15.
    A tam gdzie wpisuje posty (link w stopce) - ostatni wpis zrobilem dzisiaj, a od 8.06 kilka postow tez bylo.

    2. jak wlaczyc powiadamianie mailowe o postach w subskrybowanych watkach? Niby jest checkbox - "powiadamianie", ale jego zaznaczenie niczego nie zmienia i maile nie przychodza :/

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magus Zobacz post
    Dwa problemy:
    1. DZIENNIK BUDOWY. Ten ktory jest dostepny przez "moj dziennik budowy" ma ostatni wpis z 08-06-2010 - 10:15.
    A tam gdzie wpisuje posty (link w stopce) - ostatni wpis zrobilem dzisiaj, a od 8.06 kilka postow tez bylo.
    2. jak wlaczyc powiadamianie mailowe o postach w subskrybowanych watkach? Niby jest checkbox - "powiadamianie", ale jego zaznaczenie niczego nie zmienia i maile nie przychodza :/
    ad 1 - posty nie kopiują się z dziennika forumowego na bloga, trzeba je tam wpisać (skopiować)
    ad 2 - włącza się w profilu, ale właśnie nie wszystkie dochodzą, mam włączone powiadamianie od wczoraj i ledwo kilka maili; po kilku dniach może znajdę regułę, wg jakiej niektóre są dostarczane, a inne nie
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  7. #167
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Magus
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Skąd
    Dobranowice
    Posty
    405
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    A dlaczego czesc wpisow jest a reszty nie?
    Nigdy nic nie wpisywalem na bloga.

  8. #168

    Domyślnie

    Bo je z automatu przeniesiono, a następnego dnia się z pomysłu wycofano, jednak blogi zostały
    o tym tu i w następnych postach
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4156770
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  9. #169
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Drobiazg
    Dodam, że link "Odwiedź dziennik budowy" pod nickiem usera również kieruje na bloga
    Wiem, na tego dokładnie skopanego, z panelem po prawej. Co za pomysł! Nie dosyć, że dzienniki powielone to w takim odpychającym kształcie.
    Ja bym je , ale trza by ludzi zapytać.

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Ja bym je , ale trza by ludzi zapytać.
    Hola hola, ostrożnie z tymi nożycami - całkiem sporo osób zaakceptowało formę dziennika-bloga
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  11. #171
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Hola hola, ostrożnie z tymi nożycami - całkiem sporo osób zaakceptowało formę dziennika-bloga
    A wszystko przeczytałeś, com napisała?

  12. #172

    Domyślnie

    Ano.. tyle że panel po prawej służy konkretnym celom, podobnie jest na każdym blogu, bo to ułatwia korzystanie zeń - więc tu raczej nie bardzo jest co zmieniać
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  13. #173
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Ja bym je , ale trza by ludzi zapytać.
    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Ano.. tyle że panel po prawej służy konkretnym celom, podobnie jest na każdym blogu, bo to ułatwia korzystanie zeń - więc tu raczej nie bardzo jest co zmieniać
    A teraz?

  14. #174

    Domyślnie

    No to pytajcie w sumie po to jest ten dział
    zwracam tylko uwagę, że skrypt to nie doniczka z badylem, która można raz-dwa przestawić na drugą stronę parapetu.. ktoś zmiany musi zaakceptować i ewentualnie potem wprowadzić w życie
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  15. #175
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ponury, wytłumacz mi jak w rowie (bo może ja nie mam racji), dlaczego ta sama osoba ma Dziennik Budowy i bloga? Czym się różnią, poza istnieniem tego panelu i kolejnością wpisów? Ja blogi mogę czytać tylko od najnowszych do najstarszych wpisów, odwrotnie niż posty na forum i jest to cholernie niewygodne, dlatego podczytuję tylko normalne Dzienniki i dlatego zaproponowałam nożyce dla blogów

  16. #176

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    dlaczego ta sama osoba ma Dziennik Budowy i bloga?
    Ech... >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4176251
    Niech każdy sobie wybierze SAM, z jakiej formy chce korzystać
    a może są tacy, co chcą prowadzić dziennik w dwóch formach? i to jest ich niezbywalne prawo
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #177
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    ad 2 - włącza się w profilu, ale właśnie nie wszystkie dochodzą, mam włączone powiadamianie od wczoraj i ledwo kilka maili; po kilku dniach może znajdę regułę, wg jakiej niektóre są dostarczane, a inne nie
    proszę zróbcie te subskrybcje bo mnie szlag trafi
    widze że jak wejdę na forum to już mi nic nie przysyła
    a bywa że komp włączony i forum otwarte i pół dnia wtedy nic co zostało wtedy napisane nie dochodzi nie informuje ech

    dziś jeszcze jeden kwiatek




    chodzi o ten wątek
    http://forum.muratordom.pl/uwaga-na-...ow,t160124.htm


    o co cho?

  18. #178

    Domyślnie

    Cytat Napisał manieq82 Zobacz post
    o co cho?
    Wątek jest usunięty, nie ma do niego dostępu

    Co do subskrypcji, powiadamia dziwnie - niby tam, gdzie dokonałem wpisu, ale nie dotyczy to tych działów, gdzie piszę najwięcej; nie widzę tu żadnej reguły.
    Muszę się temu przyjrzeć dokładnie, wraz z zapisywaniem wszystkich ustawień.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony