dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    A co robi się gdy kierownik budowy nagle odejdzie na tamtem świat. U mnie zdarzyło się to parę dni temu i nie wiem co teraz zrobić.

  2. #2

    Domyślnie

    Znajdź nowego, który przejmie, no może będzie dalej pełnił tę funkcję. Nowy musi złożyć oświadeczenie i dokonać wpisu w dzienniku budowy, że przejmuje obowiązki po zmarłym kierowniku budowy. Dodatkowo w dzienniku budowy musi określić stan zaawansowania budowy w dniu przyjęcia obowiązków pełnienia tej funkcji. Ty możesz dla uzupełnienia napisać wyjaśnienie do urzędu z jakiego powodu następuje zmiana kierownika budowy.

  3. #3

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Skunks - jakieś kwiatki też się należą gościowi. Warto też uregulować z rodziną kwestie finansowe, bo może był jedynym żywicielem, a my jeszcze nic mu za jego fatygę nie zapłaciliśmy. Wątku nie kasowałbym, bo może komuś przydarzy się podobna sytuacja i wtedy poprzednia rada będzie pomocna.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba jednak to prawda, że Polacy to naród który potrafi drwić i wyśmiewać się w nawet bardzo trgicznych chwilach. Szczególnie dawało się to wyczuć w necie przy komentarzach artykułów związanych z wrześniową tragedią w Nowym Jorku. Myślę, że wasz komentarz drodzy forumowicze Skunks i Frankai mają coś wspólnego z tamtymi.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Budowlaniec - chyba trochę zbyt pochopnie oceniłeś moją wypowiedź. Zwróć bardziej uwagę na to o czym pisze. Ty poruszyłeś sprawy formalne, ja zwróciłem uwagę na ludzkie. Kwiaty są tu jakąś formą podziękowania, a rozliczając się z kierownikiem dopiero po kolejnych etapach (ja tak robię), nie wolno zapomnieć, że pieniądze za wykonaną robotę należy przekazać rodzinie. Mój kierownik ma na utrzymaniu 3 osoby i wiem, że się u nich nie przelewa. Mam nadzieję, że choć może nie zmienisz zdania o narodziem, to teraz lepiej rozumiesz moje intencje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony