dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 140
  1. #1

    Domyślnie MEBLE ŁAZIENKOWE - wątek zbiorczy - inspiracje, zdjęcia, pomysły

    Mam problem z mebelkami do małej łazienki.
    Właściwie tych mebli to zmieści się tylko szt. 2, tzn szafka pod umywalką i pod oknem szafka - najchętniej taki mały słupek z koszem na brudną bieliznę.
    Teraz mam białe szafki z frontami w "mydełko" i tak naprawdę to mam ich już dość, chciałabym coś innego. Płytki będą takie:
    http://www.tubadzin.pl/zobacz_komple...ow=2004&lang=0
    Zupełnie nie mam pomysłu pomóżcie, plisssssss

  2. #2

    Domyślnie

    do takich szarosci pasują ciemne meble albo z egzotycznego drewna albo jakieś wiśniowe drewno; no i proste kształty, zajmują o wiele mniej miejsca a przy małej łązience i tak jakieś powyginane nie będą ładnie wyeksponowane; no i kolor płytek jest dość astetyczny wiec prostota mebli też bedzie pasować

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem moze cos takiego? Nasze Kolo seria Aplauz:



    Ja wlasnie kupilam meble i ceramike z tej serii.
    Oprocz zaprezentowanej wisni japonskiej sa jeszcze w wenge i klonie.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gusia_m

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja też będą miała te meble z koła ale moja łazienka będzie ciepła

    jeśli do tych kafli z minimal tubądzina będzie czerwony akcent i taki surowy styl jak na fotce to dałabym jednak białe meble - nie mieszałabym już z drewnem, może coś ze styali nierdzewnej ze szkłem?

    no chyba, że bez czerwonego i ułożone bardziej klasycznie to wtedy ciemne drewno jak najbardziej i chyba właśnie merbau (lub wenge jak na fotce) tylko te meble są masywne i duże - jeśli jest mała łazienka mogą się w niej "dusić"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał gusia_m
    ja też będą miała te meble z koła ale moja łazienka będzie ciepła

    jeśli do tych kafli z minimal tubądzina będzie czerwony akcent i taki surowy styl jak na fotce to dałabym jednak białe meble - nie mieszałabym już z drewnem, może coś ze styali nierdzewnej ze szkłem?

    no chyba, że bez czerwonego i ułożone bardziej klasycznie to wtedy ciemne drewno jak najbardziej i chyba właśnie merbau (lub wenge jak na fotce) tylko te meble są masywne i duże - jeśli jest mała łazienka mogą się w niej "dusić"
    Popieram, ja też widzę do tych kafli tylko lekkie i jasne meble. Albo białe, albo ze szkłem, mlecznym jak na drzwi, albo lekko zielonkawym. I stalowe wykończenia. Skoro wybór padł na takie ascetyczne płytki, to ta łazienka chyba nie ma być z tych ciepłych, do których pasuje drewno.

  6. #6

    Domyślnie

    Aplauz mi się podoba ale to raczej do dużej łazienki. Ze szkłem też brałam pod uwagę, nawet widziałam w sklepie takie które mi się baaardzo podobały, niestety nie pamiętam producenta ale drzwiczki były z matowego giętego szkła, super. Tyle tylko że przez to szkło widać co jest schowane w szafce, a niekoniecznie wszyscy muszą wiedzieć np. jakich podpasek używam
    Wczoraj udło mi się znależć coś takiego:
    http://www.devo.pl/meble_d.php?m=130

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajne do tych kafli

  8. #8

    Domyślnie

    dociak, właśnie do tej łazienki dobrze będzie wyglądać drewno - złamie surowy efekt i łazienka nadal będzie nowoczesna.
    te z devo które mają szklane drzwi (takie mleczne) to widziałam - z tyłu tego szkła jest taka warstwa która tworzy ten efekt mlecznej szyby, niestety warstwę tę można zedrzeć paznokciem.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fobi

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    9

    Domyślnie MEBLE ŁAZIENKOWE - wątek zbiorczy - inspiracje, zdjęcia, pomysły

    witam, macie pomysły gdzie szukać wiszącej poziomej szafki z szufladami ? Koło ma całkiem niezłe ale drogo strasznie.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja w Obi widziałam całkiem niedrogo, ale nie mam pojęcia jakiej firmy.

  11. #11

    Domyślnie

    w obi i innych znajdziesz meble i umywalki dolomitowe firmy ANTADO;
    do kupienia równiez w necie; niestety nam nie pasowało na ścianę
    w necie mają mnóstwo wersji do ustawienia
    ale ich największą zaletą jest niska cena
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  12. #12

    Domyślnie

    ja zrobilam sobie projekt sama, szafka wiszaca - dluga na 2,14 (2x50 cm szuflady+ 60 cm szafka uchylna + 2 waske "slupki" wewnatrz na jakies drobiazgi) gleboka na 55 cm, wysoka na 60 cm. wszystko wykona pan, ktory nam robi zabudowe kuchni. cena 1500 pln.

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    nam również będą robić panowie, którzy wykonują dla nas meble. Na razie meble łazienkowe w fazie projektu.

  14. #14

    Domyślnie meble łazienkowe

    Poszukuję zdjęć mebli łazienkowych, jakiś sugestii- może odnośnie koloru , materiału z jakiego maja być wykonane, wielkości . Czy mogę prosić WAS o wklejenie swoich mebelków z łazienek.

  15. #15

    Domyślnie

    Ja podlaczam sie pod temat. Chcialam tez spytac czy ktos uzytkuje w lazience meble wykonane przez stolarza, czy sa one jakos specjalnie zaimpregnowane i jak sie sprawdzaja w uzytkowaniu! Zdjecia mile widziane!

  16. #16

    Domyślnie

    podciągam temat w górę- czy jakoś specjalnie zabezpieczac meble zrobione u stolarza? nie mogę znaleźć żadnych gotowych które by mi odpowiadały więc każda rada (i fotki!!!) mile widziana!
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  17. #17

    Domyślnie

    AlaB To zupelnie tak samo jak u mnie! Gotowe mi nie pasuja a w okolicy nie umiem trafic na nikogo kto robi takie typowo lazienkowe . Ludzie, czekamy na pomoc!!!

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam zrobione z MDF-u lakierowanego na biało i jestem zadowolona.

  19. #19

    Domyślnie

    Soniko A czy byly te mebelki jakos specjalnie impregnowane czy po prostu zwykly MDF? Jesli zwykly to co mozesz powiedziec o uzytkowaniu, nic sie z tym nie dzieje, nie dostaje wody?

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Moje meble to stojąca szafa w łazience - nie szafka pod umywalką.
    Nie ma styczności z wodą i nic się z nią nie dzieje.

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony