dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 140
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    szafka ma 75 cm, umywalka 15


    wygląda nijak i jest mało praktyczna jeden ze słabych punktów w moim domu. Szafka powinna byc szersza przede wszystkim.
    bateria jest do wymiany (tu jest jakas marketowa taniocha załozona z braku laku)

    w górnej łazience mam umywalkę jedną z najtańszych w sklepie, "wkładaną" w blat i jest super wygodna.

  2. #122

    Domyślnie

    Paulka dzięki za odpowiedz
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  3. #123
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moni76-33

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Ja też zamówiłam mebelki w firmie Palaramoni. Model
    http://www.palaramoni.com/palaramoni...ka_proxima.htm z tym, że zmieniłam sobie wymiary. Generalnie fajna sprawa bo pan z którym się kontaktowałam wszystko mi tłumaczył i bardzo dokładnie dopasowywał do moich potrzeb. Do tej komody kupiłam też lustro i szafkę wiszącą. Jedyny kłpot to fakt, że czekałam ok 2miesiące, ale teraz wiem, że warto było uzbrić się w cierpliwość. Pokazałam je znajomemu stolarzowi, który montował mi listwy wykończeniowe w mieszkaniu. jest to już starszy człowiek, bardzo uznany w swoim zawodzie. Powiedział tylko że takich mebli juz dzisiaj się nie robi. Chodzi o typy połączeń i sposoby wykańczania. Metody te są zbyt pracochłone choć pod względem jakości żadne z e wspołczesnych im nie dorównują. Wygląda na to, że rzeczywiście robią je ręcznie. Mebelki mam od tygodnia i naprawdę zwracją uwagę znajomych. Potrzebuję jeszcze małe szafeczki do sypialni i pewnie też u nich zamówię
    P.S. Pozdrawiam pana Roberta

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Napisał popcarol
    Cytat Napisał monah
    http://allegro.pl/item654212586_komp...owy_sosna.html
    ten sprzedawca ma też inne, poszukaj u niego.produkuje meble łazienkowe dziwnym trafem identycznie jak stara seria Molger z Ikei, tylko tańsze

    tak ciepły odcień z Alabastrino wygląda super - też mam te płytki
    Ja w duzej lazience mam fredena te ciemne, duza szafke pod umywalke z zamowionym u szklarza blatem plus wysoki slupek.
    Szafka pod umywalke z tych wiekszych, wyglada tak (sorki brudna i zakurzona):


    Ten sprzedawca z allegro - tez mialam u niego zamawiac, ale na meble czeka sie 3 miesiace, wiec zrezygnowalam. Moze jednak kolor orzechowy bardziej pasowalby do naszej lazienki
    Naprawdę czas oczekiwania na te mebelki z allegro jest taki długi? Bo w opisie aukcji jest mowa o 21 dniach roboczych. Czy w rzeczywistości wygląda to inaczej?

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał pomaranczowymis

    Ten sprzedawca z allegro - tez mialam u niego zamawiac, ale na meble czeka sie 3 miesiace, wiec zrezygnowalam. Moze jednak kolor orzechowy bardziej pasowalby do naszej lazienki
    Naprawdę czas oczekiwania na te mebelki z allegro jest taki długi? Bo w opisie aukcji jest mowa o 21 dniach roboczych. Czy w rzeczywistości wygląda to inaczej?[/quote]
    Nie wiem jak teraz, ale kiedy chcialam kupic w okolicach pazdziernika nie obiecywal ze do konca roku zrobi... poczytaj zreszta jego komentarze - wszystko ok, ale czas oczekiwania duzo zbyt dlugi.. Pozdrawiam

  6. #126
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moni76-33

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Podobno jest tak że im lepsza firma tym dłużej się czeka. No ale kilka miesięcy to dość długo no chyba że planujemy urządzanie miszkania z dużym wyprzedzeniem

  7. #127

    Domyślnie meble łazienkowe - z czego wykonać ?

    Chciałem poradzić się was w sprawie mebli łazienkowych. Gość, który ma je dla mnie wykonać przekonuje mnie żeby je wykonać z materiałów takich samych z jakich wykonane są meble kuchenne czyli wiórowa płyta laminowana no i fronty oklejane (ew. fornirowane).
    Zastanawiam się jednak czy pod wpływem ew. wilgoci z takimi meblami nic się nie będzie działo? Czy do wykonania takich mebli nie potrzeba jakichś innych materiałów - sam nie wiem impregnowanych czy coś w tym stylu?
    Z góry dzięki za informacje.

  8. #128

    Domyślnie

    A ja mam pytanie o takie szafki Antado:

    Nie widziałam ich na żywo, nawet nie mam pojęcia gdzie szukać.
    A rozglądam się za mebelkami do łazienki w płytkach Paradyża z kolekcji Bambus, coś takiego:http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,6...7,0,2.html?v=2-tylko verde i beżowe, bez brązów. Nie wiem, czy by pasowały, jeszcze nie mam płytek, a projekt dopiero się robi. Myślę, że te:
    pasowałyby lepiej, ale trochę za drogie. To szafka z kolekcji Koło Caprice w kolorze bambusowym.
    Posiadaczki łazienek Bambus, pochwalcie się jakie macie mebelki a wszystkie forumowiczki proszę o radę- co kupić i gdzie kupić.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  9. #129
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KOLT

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    10

    Domyślnie Meble łazienkowe Aquaform - opinie, zdjęcia, realizacje.

    Dobry wieczór,
    zależy mi na rzetelnej opinii na temat mebli łazienkowych firmy z tematu. Dostałem niedawno ulotkę z atrakcyjną promocją, ale nie będę kupował kota w worku. Chciałbym poznać opinię użytkowników. Niestety na forum wśród istniejących tematów producent jest rzadko wymieniany i są to dosyć stare posty...
    Czy meble są trwałe? Czy materiał jest dobrej jakości? W zasadzie to są dwa najważniejsze pytania które mnie nurtują.
    pozdrawiam

  10. #130
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kataja

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie nie ryzykujesz

    Nie będę ukrywała, że jestem zwolenniczką Aquaformu. Mam prawie całe wyposażenie w łazience tej firmy i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie tylko z punktu patrzenia ładności, ale również po jakości materiałów. Meble (szafkę, szafkę pod umywalkę i lustro) mam z serii Amila. Z tego co się orientuję właśnie w promocji. Śmiało polecam

  11. #131
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KOLT

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dzięki, (nie obraź się) ale czy ktoś jeszcze może potwierdzić zdanie Kataii?

  12. #132
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KOLT

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Są już w łazience. Postanowiłem napisać bo jestem mega zadowolony. Cena jest OK a jeszcze dostaliśmy z małżowiną miły prezent.

  13. #133

    Domyślnie

    Już nie raz pisałam - znam tę firmę od podszewki - to są chiny, a meble rozklejają się, nasiąkają wodą itd. Mam nieszczęście w domu rodzinnym posiadać wannę i prysznic...pożal się boże... nie polecam, ale decyzja należy do Ciebie. Ja do swojego nowego domu zamawiam szafki u stolaża

  14. #134
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KOLT

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał LYRECO7 Zobacz post
    Już nie raz pisałam - znam tę firmę od podszewki - to są chiny, a meble rozklejają się, nasiąkają wodą itd. Mam nieszczęście w domu rodzinnym posiadać wannę i prysznic...pożal się boże... nie polecam, ale decyzja należy do Ciebie. Ja do swojego nowego domu zamawiam szafki u stolaża
    Ale że co się konkretnie dzieje? Dawno to kupiłeś? Co może się dziać z wanną? A chodzi o prysznic czy o kabinę? Napisz mi proszę swoje spostrzeżenia. Ja co prawda dokonałem już wyboru i żadnych wad nie widzę, ale może twoja opinia każe zwrócić mi na coś uwagę.

  15. #135
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KOLT

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    10

    Domyślnie ceneo

    A sprawdziłem też, że na ceneo jest dużo pozytywnych opinii o Aquaformie. No, zdecydowanie pozytywne przeważają nad negatywnymi.

  16. #136

    Domyślnie Dobór mebli do łazienki

    Witam, w końcu udało mi się skończyć projekt łazienki. Teraz czas aby dobrać meble oraz oświetlenie, chociaż faktycznie jest jeszcze na to duużo czasu, ale zawsze coś już będę miał z głowy. Jeżeli chodzi o pralkę to wybór padł na whirlpool`a 40x60x90, co wanny myślałem nad polysanem 170x80 z parawanem nawannowym. Pod umywalką ma być blat na całej długości oraz szafka z szufladami. Co do oświetlenia głównego to będzie podwieszany sufit + halogeny. To duże białe to kocioł gazowy buderus. Na ścianie gdzie drzwi po lewej stronie znajdować się będzie mały grzejnik do suszenia, a nad muszlą między ścianą, a kotłem dwie drewniane półki. Jest to moje pierwsze mieszkanie dlatego nie mam rozeznania wśród takich typów mebli, jeżeli moglibyście coś zaproponować byłbym bardzo wdzięczny.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka gotowe.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	308922   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka gotowe2.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	308923   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka gotowe3.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	50,9 KB
ID:	308924  

  17. #137

    Domyślnie

    I jak ten Aquaform z perspektywy czasu? Wyglada ciekawie...

  18. #138
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	luxum_lazienka_4.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	444739Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	luxum_lazienka_9.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	21,7 KB
ID:	444740Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1559.JPG
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	444741Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1570.JPG
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	444742Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1-001.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	444743

    Szafki i wyposażenie sanitarne Luxum.
    Wszystko szyte na miarę, w dowolnym kolorze, kształcie, rozmiarze.

    https://luxum.pl/meble-lazienkowe-na-wymiar/
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  19. #139

    Domyślnie

    Ostatnio widziałem gdzieś zdjęcie schodów z palet, pięknie to wyglądało.

  20. #140

    Domyślnie

    @maxhass w jakim miejscu jest zamontowanie to lustro?

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony