dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 67
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1324
  1. #41

    Domyślnie

    POZDRAWIAM WSZYSTKICH BUDOWNICZYCH RUBINA, ŻYCZĘ POMYŚLNEGO BUDOWANIA I JAK NAJMNIEJ PROBLEMÓW. CZEKAM NA WASZE SPOSTZEŻENIA I RELACJE Z BUDOWY.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    206
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał 32zetka
    Kosztorys pracowni nijak się ma do rzeczywistości. Ale wydaje mi się, że to zależy też od regionu w jakim się buduje i od tego czy budujesz systemem gospodarczym, czy zatrudniasz firmę.
    My z mężem budujemy się w kujawsko-pomorskim systemem gospodarczym. Zatrudniamy dwóch majstrów i sami też pomagamy. Obliczyliśmy przy tym co już wydaliśmy i co jeszcze trzeba zrobić, że zmieścimy się w 400 tys.
    Mam pytanko, czy to już na gotowo? Jakiej klasy materiały?
    Pozdrowionka

  3. #43

    Domyślnie

    Rubin ma swoje zalety. Szukałem dość długo zanim go znalazłem. Powinniście zobaczyć jeszcze ten projekt http://www.stylowydom.com.pl/projekty/zfg2/zfg2.html#f.
    Moim zdaniem też jest super. Gdyby nie moj miejscowy plan zagospordarowania i wymóg 80%powierzchni biologicznie czynnej na działce to pewnie budował bym ten dom. Jest bardziej rozłożysty na dole ale w użytkowaniu pewnie byłby wygodniejszy.

  4. #44

    Domyślnie

    Witam Gizela
    Tak, to już na gotowo. Z tym, że my dużo sami robimy. Nie wiem z jakiego regionu pochodzisz, bo ja z kujawsko-pomorskiego, a jak wiadomo w różnych regionach ceny różnie się kształtują.
    Jeżeli chodzi o materiały to my budujemy ściany z Phorotermu 44 (ściana jednowarstwowa) a na dach mamy dachówki ceramiczne też z Winebergera. Okna plastikowe w kolorze brązowym z fakturą drewna.
    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    witam!!
    JERRY OGLĄDAŁEM TEN DOMEK ZE STRONKI I STWIERDZAM, ŻE JEST RÓWNIEŻ FAJNY-JEŚLI CHODZI O ROZPLANOWANIE WNĘTRZA, TYLKO MI OSOBIŚCIE NIE ODPOWIADA TEN GANEK OD FRONTU.
    POZDRAWIAM

  6. #46

    Domyślnie

    Witam 32zetka.
    Jak tam budowa? Kula się pomalutku? Macie już więźbę?

    Czy dobrze widzę na zdjęciach, że dodaliście jedno okno w kuchni?
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  7. #47

    Domyślnie

    dobra! Pomyłka. Właśnie zauwazyłam, że to okno jest od wykuszu Cofam pytanie
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał 32zetka
    ..Jeżeli chodzi o materiały to my budujemy ściany z Phorotermu 44 (ściana jednowarstwowa) a na dach mamy dachówki ceramiczne też z Winebergera. Okna plastikowe w kolorze brązowym z fakturą drewna.
    Pozdrawiam
    No to ładnie. A ja się o więźbę pytam Gorszy dzień.
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  9. #49

    Domyślnie

    Chociaż to wcale nie oznacza, żę dachowka jest już na swoim miejscu...? hmmmm ja już nic nie wiem. Jutro tutj wrócę i przeczytam wszystko ze zrozumieniem
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  10. #50

    Domyślnie

    Czy mozna prosić jakies zdjecia ??? Jestem juz prawie zdecydowany na ten projekt. [email protected]
    Dziekuje i pozdrawiam

    G.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał gega
    Czy mozna prosić jakies zdjecia ??? Jestem juz prawie zdecydowany na ten projekt. [email protected]
    Dziekuje i pozdrawiam

    G.
    Witam
    Musiałbyś przesłać swoją prośbę na priva do 32zetki. Ona już buduje i ma zdjęcia. A tak, to nawet nie jest pewne, czy ona dostanie na pocztę info o nowej wiadomości na tym forum. Jeżeli długo się tu nie pojawiała - powiadomienie ustaje. Pisząc do niej na priv, masz pewność, że pojawi się info u niej na skrzynce mailowej.
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  12. #52

    Domyślnie

    WITAM SERDECZNIE I PROSZE O POMOC!!ZGUBIŁAM STRONKĘ Z KAFELKAMI, KTÓRE MI SIE BARDZO PODOBAJĄ . JEŻELI KTOS Z WAS SIE NATKNIE NA TAKIE, TO PROSZE O LINK!!PŁYTKI WYGLĄDAJĄ NASTEPUJĄCO: PODŁOGOWE SA ZIELONE A NASCIENNE MAJĄ MOTYW TRAWY Z POLNYMI MAKAMI. ( SA TO PŁYTKI ŁAZIENKOWE)
    DZIEKUJE I POZDRAWIAM

  13. #53

    Domyślnie

    Michal2=Ewel
    Niestety z płytkami Ci nie pomogę. Może spróbuj na pokoju "wnętrza". Jednak myślę, że nadszedł najwyższy czas, żebyś włączył(a) caps locka. To się źle czyta, a poza tym wśród forumowiczów jest to odbierane jako krzyk. Może dlatego tak mnie to irytuje. Pozdrawiam
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  14. #54

    Domyślnie

    PRZECZYTAŁAM REGULAMIN MURATORA I NIE ZAUWAZYLAM ABY BYLO COS NAPISANE NA TEMAT WIELKOSCI LITER. JEŻELI KOMUS TO PRZESZKADZA TO TRUDNO .NIE SPOTKAŁAM SIE RÓWNIEŻ Z OPINIA WSROD FORUMOWICZOW, ZE PISANIE DUZYMI LITERAMI JEST ODBIERANE JAKO ,,KRZYK''!!
    POZDRO

  15. #55

    Domyślnie

    Po pierwsze - nie unoś się tak bardzo, bo sytuacja tego nie wymaga. Po drugie - na tyle rzadko występujesz na forum Muratora, że pewnie nie mieli okazji zwrócić Tobie na to uwagi. Ja Cię widzę któryś już raz na tym wątku. Z chęcią poczytam, co masz do powiedzenia, dlatego zwracam Ci uwagę na to , że źle się czyta Twoje wypowiedzi. I podaruj sobie złośliwości, bo na mnie to nie działa.
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  16. #56

    Domyślnie

    SZKODA ZASMIECAĆ FORUM TAKIMI POSTAMI-JAK MASZ COŚ JESZCZE TO NA PRIV

  17. #57

    Domyślnie

    Co fakt, to fakt- szkoda forum na takie dialogi. A co do priv- ja już nie mam Ci nic do powiedzenia Prowadzisz, niezrozumiałą dla mnie, wojnę o Złote Kalesony. Ustalmy, że jesteś górą. Odetchnij i zajmijmy się budowaniem.
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  18. #58

    Domyślnie

    witam forumowiczów
    właśnie się zalogowałem...
    buduję rubina z mg projekt koło Wrocławia
    dom turbo super rewelacja ale sporo błędów w projekcie
    te błędy dużo mnie kosztowały
    jak będę miał chwilkę to wrzucę zdjęcia
    pozd

  19. #59

    Domyślnie

    Witam
    Jakie błędy masz na myśli? My też przymierzamy się do budowy Rubina. Mam kontakt z 32zetką, która już jest na etapie budowy i nie wspominała mi nic o poważnych błędach.
    Zdjęcia baaaaaaaaaaaaaardzo chętnie zobaczymy
    Pieniądz, którego się nie
    zaiwestuje, ma tendencje do oddalania się w nieznanym kierunku.

  20. #60

    Domyślnie

    Witam
    Zdjęcia mam na stronie
    http://picasaweb.google.pl/hodowca/Budowa
    my już kończymy układać dachówkę i ocieplać styropianem – 15cm i poroterm 25
    na wiosnę elewacja zewnętrzna i wykończeniówka
    drzwi i okna już są

    Bełdy są z ilością stali, powieżchnią ścian zewnętrznych, błednie są wyrysowane okna połaciowe i takie tam dodatkowe inne sprawy…

    pozdrawiam

Strona 3 z 67

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony