dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2199
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43973
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie Komentarze do Brazowego Uroczyska

    Wszystkich, którzy mają na to ochotę, zapraszam do komentowania. Komentarze pozytywne mile widziane, te pozytywne inaczej - jakoś przełknę
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #2

    Domyślnie

    Braza, od czasu jakiegoś zamierzam się z napisaniem Pierwszego komentarza do Twego Dziennika i nawet jeśli zabrzmi to jak śpiew ku pokrzepieniu serc to co mi tam .... a było to tak;

    Jakiś czas temu nie tłumacząc sie specjalnie przed nikim wyjechałam z dużego miasta jakim jest Wrocław i zamieszkałam w Malborku z facetem, który obecnie jest moim Małżonkiem. W raz z wyjazdem skończyła się praca na etacie a zaczęło czekanie na zlecenia, w związku z tym okazało się, że mam sporo czasu tzw wolnego i bardzo mi sie nudzi ( i mniej pieniędzy ). Przygarnęliśmy więc drugiego psa, zasadniczo tego nie planując. Kiedy już druga sunia pojawiła się w naszym uroczym M 1 doszliśmy do wniosku, że było by fajnie mieć jakiś środek własny lokomocji, wybraliśmy nie dla nas a dla ... tak taki odpowiedni na dwa duże psy.W międzyczasie pojawił się wierzchowiec, także zasadniczo nie planowany na dziś i teraz samochód powinien uciągnąć przyczepkę, więc ... tak właśnie oprócz miejsca na psy, musi mieć hak . Do dziś go nie mamy Samochodu znaczy się
    Mamy za to plany i marzenia .
    Równie niespodziewanie jak menażeria pojawił sie ten dom i ...

    i jaki jest wniosek .... pomijając fakt, że zabieramy sie do wszystkiego od tyłu taki, że marzenia biorą nas czasem z zaskoczenia

    Powodzenia Życzę Tobie i Rodzinie w realizacji Marzeń o własnym kawałku Przestrzeni

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzięki Tatjano-Anno. Cieszę się, że mogę rozmawiać z Tobą u siebie. Zaraz wpadam do Ciebie na pogawędkę.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iwozelka
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    450
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    48

    Domyślnie

    Widzisz ci ja robię Tobie sie tez uda Nie wiek ale chęć szczera zrobi z Ciebie budowniczego nie patrz na innych , zazdroszczą Powodzenia

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dziękuję Iwozelko!! Kibicuję Ci i trzymam kciuki.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    To ja się wpiszę z całą masą dobrych fluidów,
    wpiszę się po to, żebyś pamiętała, że ja tu czekam na ciąg dalszy dziennika budowy
    i Twojego budowania marzeń

    bo ja wierze że się uda - kiedykolwiek, jakkolwiek - ale się uda...
    nam też trochę po grudzie, nawet wielkiej, ale do przodu

    więc trzymam kciuki bardzo bardzo mocno
    i wielka buźka w sam żujący przekochany pyszczek osiołka
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Anoleiz. Trudno mi wyrazić jak BARDZO MI POMOGŁAŚ SWOIMI SŁOWAMI. Dziękuję.
    Ja za Ciebie też trzymam kciuki i wysyłam cały wodospad dobrych fluidów.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    musi się udać, bo jak nie jak tak?

    ja się tego trzymam kurczowo

    pozdrawiam cieplutko
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Walczę. Walka ta nierówna jest ale co mi tam Spotkanie z obszarnikami - aktualne, tylko skąd ja wezmę szmal ??
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Totolotek? Mogę potrzymać kciuki, chociaż sama nie praktykuję.
    Jakiś napadzik z bronią w ręku?
    Szantażyk?
    Porwanie?

    Eeee, myślę, że i bez tego się uda. Kibicuję!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Agduś dzięki bardzo.
    A co do poniższego
    Cytat Napisał Agduś
    Jakiś napadzik z bronią w ręku?
    Szantażyk?
    Porwanie?
    Zgoda! Zbieram drużynę do wykonania (albo wszystko na raz, albo po kolei). Wchodzisz?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #12

    Domyślnie

    Braza: Ty chociaż planujesz, szukasz rozwiązań, konkretyzujesz swoje marzenia, a ile jest osób które marzą o własnym domku i na tym ich działania się kończą. Nie robią nic w tym kierunku. Przypomniała mi się taka przypowieść: 'Było czterech rolników, którzy podczas wieloletniej suszy cały czas modlili się do boga o deszcz. Ale tylko jeden z nich przygotował pole. W końcu deszcz spadł, kto z niego skorzystał? Który z tych rolników tak naprawdę chciał tego deszczu?' Ty, Braza, właśnie przygotowujesz pole. Deszcz w końcu spadnie

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Biała pięknie to napisała. Deszcz w końcu spadnie, Brazo.
    Moj mąż kilka lat temu stracił pracę, niecały rok później to samo spotkało mnie, mimo zrobionych 4 fakultetów. Wydawało się, że trzeba będzie uciekać do miasta albo mąż będzie musiał jechać na wschód na granicę do pracy, czy jak. Dzisiaj mamy ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, rozbudowujemy je i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Tobie też się uda, bo masz wiarę, optymizm i upór. Przygotowujesz pole. UDA CI SIĘ, JA TO WIEM. Pozdrawiam serdecznie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    jeśli tak dużo osób w Ciebie wierzy, a Ty sama też wierzysz, że Ci się uda, to uda się napewno... nikt nigdy nie mówił, że będzie prosto i łatwo, grunt, żeby było )))

    pozdrawiam z upalnego Krakowa
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Agduś, Tatjano, Biała, Domkupodsosnami,Anoleiz!! MACIE RACJĘ! TO SIĘ UDA!!! Wiem to, a wiecie skąd?! Bo mnie o tym przekonałyście!! Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Z takimi obok ludźmi jak Wy musi się udać Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję powiedzieć Wam jak bardzo mi pomogłyście - osobiście, nie przez sieć - i oby to nastąpiło jak najszybciej
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Najsympatyczniej wygląda ta druga, ale to chyba z powodu oświetlenia.
    Otwieram Twój dziennik czekajć na wiadomość, że już znalazłaś TEN bank i działeczka, ta wymarzona, jest Twoja.
    A co do prawka, to nie będziesz pierwsza. Ja wprawdzie prawko miałam, ale umiejętności nie. Mając obok świetnego kierowcę czyli małża, nie odczuwałam chęci ani potrzeby siadania za kierownicą. Potem zostałam sama na pół roku z mężem weekendowym i pierwszy raz od wielu lat podjechałam, gdzie musiałam. To był też jeden jedyny raz. W końcu ruszyła budowa (też nie bez przeszkód) i nie miałam wyjścia - z dnia na dzień zaczęłam jeździć. Nadal unikam tego, jak mogę, ale w razie konieczności tu i ówdzie podjadę (nie wszędzie).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    A mi się podobają wszystkie 3

    a co do prawa jazdy, to mój małzonek szanowny tydzień temu właśnie zdał prawo jazdy, za pierwszym razem w Krakowie :| normalnie szok...

    a ja miesiąc temu wsiadłam do auta po 15 latach jeżdzenia - tylko raz do roku, albo na dwa lata...- i ... no i jeżdzę więc nie ma co się bać
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  18. #18

    Domyślnie

    Fajne te działeczki, wszystkie trzy. Myślę, że którakolwiek Ci zostanie po zagrabanicznej pani to i tak będzie doskonała. A co do prawka, to nie taki diabeł straszny. Ja myślałam, że nigdy w życiu nic poza koniem, rowerem i żaglówką mnie nie powiezie, a teraz jakoś się toczę. Nawet po kretyńskiej lewej stronie w Anglii

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cześć Kochane Dziewczyny Dzięki za wpisy, gębusia to mi się w uśmiechu rozjeżdża już w momencie, kiedy dostaję powiadomienie o odpowiedzi, bo wiem że będzie fajnie Was czytać. Biała weszłam na Twoją stronę i sobie poooooczyyyyytałam, ale nie mogłam się wpisać, bo nie wiem jak Poważnie. Upośledzona niby nie jestem, ale jak przychodzi coś do zrobienia z komputerem, zaczynam w to wątpić. Żeby się do Ciebie wpisać muszę mieć bloga? A jak to się robi?
    Pochodziłam dzisiaj po tej Perle Bałtyku, ale ogólnie to była tylko wycieczka krajoznawcza. Zbierałam informacje - tak to się ładnie nazywa. Mój Szanowny Pan wraca z kursu w czwartek, to będziemy dreptać już razem, ale przynajmniej wiadomo będzie, gdzie dreptać
    Pozdrawiam Was mocno, a jak będziecie się wybierać nad morze, to dajcie mi znać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    mi się też geMbusia moja uśmiecha jak widzę, że ktoś mi odpowiedział, lub cokolwiek napisał, bo ja uwielbiam czytać, nawet etykiety na produktach spożywczych i nie tylko
    i fajnie tak wiedzieć co się dzieje i uczestniczyć
    i śledzić postępy i dodawać otuchy i widzieć, że się coś udaje i spełniają się marzenia...
    strasznie mi się to podoba

    nad morze owszem jadę nawet całkiem niedługo, ale niestety w przeciwną trochę stronę ...

    pozdrawiam nadal śląc fluidy dobre fluidy oczywiście
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

Strona 1 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony