dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2195 z 2199
Pokaż wyniki od 43.881 do 43.900 z 43973
  1. #43881

    Domyślnie

    Miałbym zrezygnować z tak dobrej kuchni?
    Wyjadą kiedy będą chciały

  2. #43882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    A może wpłynąć na gości, żeby wcześniej opuścili Brazoczysko? Relacja będzie...
    chciałabym to zobaczyć...

    Cytat Napisał Szanowny Pan Zobacz post
    Miałbym zrezygnować z tak dobrej kuchni?
    Wyjadą kiedy będą chciały
    Sybarytyzm przez Jegomościa przemawia... i suszsznie....

  3. #43883

    Domyślnie

    Kiedy przyjechały ważyłem 64kg, a teraz dobijam 70 i się dziwić, że chcę je zatrzymać?
    Ale dla uspokojenia emocji niestety 3/4 teamu wyjeżdża już we wtorek

  4. #43884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szanowny Pan Zobacz post
    Kiedy przyjechały ważyłem 64kg, a teraz dobijam 70 i się dziwić, że chcę je zatrzymać?
    Ale dla uspokojenia emocji niestety 3/4 teamu wyjeżdża już we wtorek
    No i będzie bida...

  5. #43885

    Domyślnie

    Dzień dobry
    4 marca nastąpił gwałtowny wzrost zachorowań na wirusa / przynajmniej tak było oficjalnie ogłaszane/ i tym samym mój zbliżający się powrót do domu zniknął w oddali. W końcu nadarzyła się okazja i wróciłem do domu.
    Spędziłem 4 cudowne miesiące z rodziną, przyjaciółmi tymi dwunożnymi i czteronożnymi. Nadrobiłem trochę zaległości na podwórku i w ogrodzie / jak Braza wróci do rzeczywistości to może coś opisze /. Było fajnie, przyjemnie i luzacko zwłaszcza, że widmo wirusa gdzieś pozornie zniknęło.
    Parę dni temu wróciłem do pracy i dejavu. Wirus powrócił tysiąckrotnie silniejszy.
    Epidemia / chyba / zakochała kółko i jest ponownie z nami.
    Miałem ciekawe plany na ten rejs, ale wydaje się, że będę musiał z nich zrezygnować i już przestawić się mentalnie na zakaz wyjścia na ląd przez najbliższe miesiące.
    Poprzednio nie mogliśmy zejść przez 3.5 miesiąca, ale w przeciwieństwie do szczurów lądowych jesteśmy generalnie przyzwyczajeni do takich sytuacji chociaż czasem tęsknimy za widokiem innych ludzi.
    Mam nadzieję, że tym razem lockdawn w Europie będzie mniej restrykcyjny i może będzie okazja postawić stopę na lądzie. Zabrzmiało to jak odkrycie Ameryki przez Kolumba / wiem, że ktoś był tam przed nim / i ta stopa mimo wszystko dozna tego szczęścia.
    Zdrowego dnia wszystkim życzę.

  6. #43886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Też czekam aż Braza się odezwie ale skoro do tej pory tego nie zrobiła, to najwyraźniej nie ma na to ochoty... ja to szanuję
    A Tobie Szanowny Panie, życzę stopy wody pod kilem i spokojności wszelakiej
    Trzymajcie się ciepło w tych pojebanych czasach

  7. #43887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dołączam do Moose'owych życzeń bo cóż innego w obecnej sytuacji można sobie nawzajem życzyć.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #43888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Osia dolacze sie, nie mam weny na wymyslanie. Dobrze rzeklas

  9. #43889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Przyzwyczailiśmy się do zarazy. Wiosną nas przerażała, ale jak długo można żyć w stanie przestrachu? Teraz dociera do nas absurdalność tej sytuacji - niespełna 100 zachorowań na dobę: szkoły pozamykane, fryzjerzy, kosmetyczki, kawiarnie, restauracje, kina, teatry, siłownie, baseny pozamykane, zakaz wstępu do lasów (tego rekordu głupoty chyba nic nie przebije), przed sklepami kolejki do wejścia, ale nikt albo prawie nikt nie ma maseczki; teraz niemal 10 000 zachorowań dziennie - wszystko otwarte, szkoły pracują (no dobra, teraz zamknęli szkoły średnie i uczelnie), za to mamy nosić maseczki nawet na pustej ulicy (w zatłoczonym parku nie trzeba).
    Właśnie te absurdy, fakt, że władza wymaga, ale sama łamie zakazy, niekonsekwencja i nielogiczność przepisów (szkoły podstawowe są bezpieczne, licea już nie), świadomość, że kolejny lockdown jest niemożliwy, zmęczenie materiału - to wszystko sprawia, że ludzie popadają w paranoję i zaczynają negować fakt istnienia pandemii i sens stosowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa.
    Iść do kina? Z jednej strony bez sensu jest narażać się dla czczej przyjemności. Z drugiej strony, przecież nie będziemy przez kolejne lata siedzieć w domu. Z trzeciej strony, kino nie jest niezbędne do życia. Z czwartej strony w kinie bywał dosłownie kilka osób, więc jest bezpieczniej niż w szkole, w sklepie, czy autobusie, gdzie ludzie muszą bywać codziennie. ... Iść albo nie iść...
    Braza przynajmniej nie ma takich dylematów - nie zmieniając trybu życia zachowuje zasady bezpieczeństwa.

    A najśmieszniejsze jest to, że teraz najbezpieczniejszymi miejscami są przychodnie - tam się nie ma prawa pojawić osoba chora! Magda miała iść po zaświadczenie potrzebne do szkoły. Zarejestrowała się (termin prawie dwa tygodnie) i od razu usłyszała, że gdyby miała jakiekolwiek objawy choroby, nie wolno jej się zbliżyć do przychodni. I tak by nie została wpuszczona, bo w progu stoi cerber z termometrem. I jak na złość się przeziębiła, więc do przychodni nie poszła. Paranoja!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #43890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nic dodać, nic ująć. Chociaż... 28 sierpnia mój J miał operację i od tamtej pory obserwuję jak sytuacja z covidem „funkcjonuje” na SORze, oddziałach i w przychodni szpitala na Lindleya w W-wie. Ciekawe doświadczenie. Np. niby na oddziały szpitalne wejść nie wolno, a jednak wchodziłam bez problemu. Skolei SOR, który powinien być miejscem szybkiej pomocy, to bariera tworząca długie kolejki. Najbliższy nas szpital w Piasecznie nie chciał wystawić recepty. A konstanciński Stocer wystawił ją bez problemu, tyle że nie elktronicznie, bo wysiadł im serwer i musiałam po nią pojechać.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #43891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jest łagodnie mówiąc bałagan. Opieka zdrowotna nie ogarnia, nie nadąża, jest jej za mało i, co tu ukrywać, też się boi. Może nawet bardziej? Bo te powikłania nawet po łagodnym przebiegu wyglądają nieciekawie. Wirus niszczy naczynia. A naczynia są w nas wszędzie. Ale pracujemy a zatory wynikają z różnych absurdów administracyjnych i organizacyjnych. Szpitale nie wiedzą, co je czeka ale wiedzą, że powinny wyrobić kontrakt, bo epidemia epidemią ale NFZ nie zapłaci. Dlatego nie chcą przyjmować osób z podejrzeniem covid, taka jedna osoba kladzie cały oddział. Szpitale nie są przystosowane do chorób zakaźnych, nie mają traktów brudnych i czystych, śluz itd. Nie mówiąc już o POZach. Szeroko otwarte już po kilku dniach byłyby rozsadnikiem zakażeń ku uciesze ZUSu. Najbardziej mnie rozbawiła (przez łzy) łapanka na lekarzy. Działania pozorne i byle coś robić. Już sobie wyobrażam lekarza medycyny pracy lub jakiegoś podologa, który OIT widział ostatni raz na studiach, jak intubuje pacjenta i ustawia respirator. Szczególnie, że na błąd czeka prokurator a jak na razie propozycja "samarytanina" nie znosi odpowiedzialności karnej, którą nam pan minister zafundował pod pretekstem epidemii.

    Co do szkół Agduś, wiesz, że to nie o to chodzi.. starsze dzieci można zostawić w domach same, na młodsze trzeba dać opiekunom zwolnienie. Pomyśleć, że rząd zmarnował tyle miesięcy, w ciągu których można było się jakoś przygotować. A zamiast przygotowań mamy nagonkę na lekarzy, nauczycieli, ciekawe kto następny w kolejce.

  12. #43892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Powiem Wam, że nawet zdjęcia przystosowałam rozmiarowo do wrzucenia i mnie przystopowało. Weny nie mam.
    Szlag mnie trafia na wszystko, co się dzieje, na te nagonki, na tumiwisizm tej pseudo "wadzy". Tylko świadomość "nie życz nikomu, co tobie niemile" powstrzymuje przed wyraźnym i głośnym powiedzeniem, co o tej bandzie sądzę.

    P.S. Zdjęcia są i wrzucę, naprawdę!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #43893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wrzucaj
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #43894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Szanownemu Panu życzę co najlepsze i wszystkim Wam ja już nawet siły nie mam się irytować

  15. #43895

    Domyślnie

    Ja to jestem zdolny chłopak.
    Parę słów i rozpętała się burza. Co prawda nie z piorunami, ale jednak.
    Dziękuję wszystkim za pozdrowienia.
    Irlandia się od dzisiejszego wieczoru zamyka i szlag trafił nasze plany na ciekawy postój.
    Tutaj tylko 1700 przypadków, ale jest ich zaledwie 5 milionów. U nich nie ma kolorów, są poziomy i właśnie wprowadzili poziom 5.
    Zdrowych wieczorów wszystkim życzę

  16. #43896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    P.S. Zdjęcia są i wrzucę, naprawdę!
    Poczekamy... spoko

  17. #43897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ewa, ja doskonale wiem, o co chodzi ze szkołami. Chciałam tylko podkreślić paranoiczność tych pozorowanych działań, które nasz nierząd podejmuje.

    A dzisiaj to już w ogóle mam wkurw level master i jeśli mnie szlag nie trafi, to będzie cud. Przed chwilą mało nie rozpi..łam telewizora, bo jakaś blond cizia ze świętojebliwym uśmieszkiem na ryju opowiadała, jak to ona się cieszy z decyzji fałszywego TK. Bo wreszcie dziecko bez kończyn będzie mogło sobie szczęśliwie żyć! Ja nie neguję faktu, że osoba niepełnosprawna może być szczęśliwa, ale nie w tym, q..., kraju! No chyba, że ma baaaardzo bogatych rodziców. Bluzgami rzucam w tempie karabinu maszynowego, więc w pierwszym odruchu zaproponowałam, że trzeba jej kończyny uebać i niech sobie szczęśliwie żyje. A później to dziecko zmieniło kanał, bo telewizor jednak drogi jest.

    Kiedy jeszcze połączyć to z rewelacjami ministra Czarnka, to Gilead zbliża się wielkimi krokami.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #43898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mam te zdjęcia ale i takiego wku.wa, że lepiej się do mnie nie zbliżać! W pysk bym prała każdą pipę cieszącą się z tego wyroku!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #43899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja bym chciała taką zobaczyć i posłuchać co mówi po tym jak padnie ofiarą gwału, a potem urodzi kadłubek z wodogłowiem
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #43900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja staram się nikomu źle nie życzyć ale tym gadom to by się należało żeby każdemu jednemu dziecko, wnuk albo prawnuk się urodziło bardzo poważnie obciążone, żeby poznali słodycz opieki całodobowej, szarpania się o kasę na leki, rehabilitację, odczuli ból pękającego kręgosłupa od dźwigania, żeby pożegnali się z marzeniami, żeby musieli chodzić jak koń w kieracie i żeby poznali strach co będzie dalej jak ich zabraknie

Strona 2195 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony