dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2199
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43973
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzięki Anoleiz Pozdrawiam Ciebie i Stare Stołeczne Miasto Kraków (już pisałam, że bardzo podoba mi się Twój avatarek, że nauczyłam się na pamięć Twojego podpisu, ale nie pisałam że ja nadal uważam Kraków za stolicę, a już na pewno tą kulturalną).
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    To kiedyś zapraszam do Krakowa
    tylko teraz trochę ciasno by było, zanim się nie wybudujemy,
    ale jakoś się pomieścimy
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    To kiedyś zapraszam do Krakowa
    tylko teraz trochę ciasno by było, zanim się nie wybudujemy,
    ale jakoś się pomieścimy
    Dokładnie tak jak u nas Spać jest gdzie, a latem to i na balkonie można
    A o swoim domku coś szepniesz, tak po cichutku?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ech, a mój domek w planach, tysiące na minutę pomysłów...
    ale na razie czeka,
    na mojej stronie ( na dole pod stopką jest link - www)
    jest też dziennik budowy, tzn działka, i projekt itd... chociaż do końca na razie nie jesteśmy zdecydowani na 100% na żaden preferencje mamy, ale środków oczywiście nie
    na razie się skłaniamy do rozwiązania, budowy małego domku pod klucz, przez firmę która buduje z gotowych swoich projektów z ytonga,
    a następnie docelowy dom stawiać po sprzedaży mieszkania na pozostałej części działki... a ten póxniej wynając na spłatę kredytu za dom
    no może trochę namieszałam
    w każdym razie ostatecznych decyzji jeszcze nie ma, ale teraz mam na głowie urlop więc po wakacjach siądę z moim osobistym mężem i zaplanujemy wszystko
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Biała weszłam na Twoją stronę i sobie poooooczyyyyytałam, ale nie mogłam się wpisać, bo nie wiem jak Poważnie. Upośledzona niby nie jestem, ale jak przychodzi coś do zrobienia z komputerem, zaczynam w to wątpić. Żeby się do Ciebie wpisać muszę mieć bloga? A jak to się robi?
    Ale mi zbiłaś ćwieka . Ja się sobie nie wpisywałam. Chyba wystarczy kliknąć tam na dole w dodaj komentarz, a miejsce gdzie jest adres bloga zostawić puste. Ale bloga też możesz sobie założyć. Wystarczy się zarejestrować na www.bloog.pl i można pisać

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Biała udało się . Faktycznie wystarczyło tylko wysłać, a ja się zagapiłam na tego bloga i nawet już nie próbowałam.
    Anoleiz ale masz fajne maluchy Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak, jak sobie planujecie, a zresztą co ma nie wyjść, jak wyjdzie. No nie Podziwiam za profesję, dla mnie komputer- no... chyba sama widzisz
    Uściski dla Was wszystkich, Dziewczyny.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    no właśnie co ma nie wyjść jak musi wyjść coś napewno
    jak nie oknem to drzwiami, w końcu się żyje raz i ja chcę powalczyć o to,
    żebym mogła żyć tak jak sobie zamarzyłam
    a nie, żeby mogły skorzystać z tego tylko moje dzieci...
    swoją drogą rosną jak na drożdżach nie wiadomo kiedy normalnie...
    co do profesji, to hmm.. każdy ma swoją smykałkę,
    ja napewno noga jestem z czegoś w czym Ty np jesteś dobra )
    zawód jak zawód

    pozdrawiam nocnie
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    , bo ja uwielbiam czytać, nawet etykiety na produktach spożywczych i nie tylko
    Ja też tak mam - normalnie jakieś uzależnienie, czy co?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał Anoleiz
    , bo ja uwielbiam czytać, nawet etykiety na produktach spożywczych i nie tylko
    Ja też tak mam - normalnie jakieś uzależnienie, czy co?
    ... a bo też i akcja jest, że ho! ho!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    noo akcja nie taka znowu spokojna, bo te wszystkie E i różne inne takie, toż to horror jest albo inne sajens fikszyn
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kurczę, szkoda, że nie mogę zaglądać do Ciebie tak często jak bym chciała, ale teraz mam pełnię sezonu, gości maksymalne obłożenie i nie mogę, roboty pełno... Bardzo jestem ciekawa, którą z tych trzech działeczek będziesz miała - mnie się najbardziej spodobała ta pierwsza, jakaś taka... obiecująca... Pisz, Brazo, bo nawet jak się nie odzywam, to podczytuję i jestem zazwyczaj na bieżąco, tylko pisać nie mam czasu... Trzymam kciuki, żeby derektory z banków się opamiętały i Tobie wreszcie tę kasę dały!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #34

    Domyślnie

    Baraza ja także trzymam kciuki za Powodzenie
    uda się zobaczysz !!! bo nie ma wyjścia Działaj !!!
    Mimo, że wpadam tak niesystematycznie na forum to czytam wszystko, nadrabiam

    Będzie Deszcz jeszcze zobaczysz ... nawet Ulewa
    Trzeba się tylko nie bać! Ja wyjeżdżając z Wrocławia zostawiłam tam wszystko, na co pracowałam. Mówiono mi, że jestem stuknięta i niepoważna ...
    Tutaj jednak odnalazłam i walczę teraz o to w życiu czego tak naprawdę zawsze chciałam. Kiedyś ktoś powiedział mi, że mogłam być Kimś. Ja jednak wolałam być sobą tutaj, przerzucać gnój, urobić się po same łokcie i być może w oczach tamtego kogoś być nikim, we własnych jednak człowiekiem szczęśliwym. Tak by móc kiedyś powiedzieć, że udało się mi spełnić choć trochę z tych marzeń, które się podczas czasu jaki mamy w tym życiu, rodzą ...

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dziewczyny moje kochane!! Ja wiem, że macie od jasnej anielki roboty i wcale nie wymagam od Was tak ogromnych poświęceń, jak odpisywanie na każdą moją wypocinę w dzienniku. Dla mnie bardzo ważne jest, że zaglądacie i że mam wasze dobre fluidy.
    Domkupodsosnami - mam nadzieję że co wieczó, przez cały sezon będziesz padała na twarz ze zmęczenia - bo to oznacza, że masz PEŁNO GOŚCI i wszystko dobrze idzie I tego bardzo, bardzo Ci życzę (no może trochę przegięłam z tym padaniem na twarz )
    Świetna wiadomość - mój Szanowny Pan zdał drugi egzamin!!!!
    I powtarzam: jak już będziecie miały dość - wpadnijcie odpocząć. Widzicie chyba jaki morze potrafi być inspirujące
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    morze jest piękne... już czuje jego zapach i smak na ustach oglądając zdjęcia...
    pocieszam się, że niedługo będę je miała organoleptycznie
    odłożyłam załatwianie czegokolwiek i mi zwisa i powiewa teraz wszystko razem i każdy papier z osobna ,
    nastawiona jestem na urlop,
    i na morze w szczególności
    i nic mnie już nie obchodzi oprócz tego ))
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    morze jest piękne... już czuje jego zapach i smak na ustach oglądając zdjęcia...
    pocieszam się, że niedługo będę je miała organoleptycznie
    odłożyłam załatwianie czegokolwiek i mi zwisa i powiewa teraz wszystko razem i każdy papier z osobna ,
    nastawiona jestem na urlop,
    i na morze w szczególności
    i nic mnie już nie obchodzi oprócz tego ))
    I TAK TRZYMAĆ!!! I JESTEM ZA!!!
    Życzę Ci pogodnego, miłego i dobrego urlopu! Baw się dobrze
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #38

    Domyślnie

    Ładne morze, tęskni mi się za naszymi polskimi widokami. No i gratulacje dla Szanownego Pana, że mu sie egzaminy tak dobrze zdaje.

    A ty na awatarku masz konika ? Dopiero teraz załapałam co to jest, myślałam że to misiu Ale ze mnie gapa.

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    to jest taki koniko-osiołek wiecznie przeżuwający coś ... aż go czasem szkoda... ))
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A ja tam cały czas z uporem maniaka twierdzę, że to konik, tylko nikt mnie nie słucha To to uszka ma takie mikrusieńkie... A przez to, że tak przeżuwa nikt mnie nie oskarży o głodzenie zwierzaczków, o! Przerwy w tym żuciu ma, jak nic nie piszę a tylko oddaję się w pełni czytaniu (bo ja też lubię czytać, a co!?
    Anoleiz, gdzie Ty jedziesz nad to młerze?
    Gratulacje Szanownemu Panu złożyłam a Szanowny Pan bardzo Ci dziękuje Z powodu zdania egzaminów wysokich ogłaszam wszem i wobec, że Szanowny Pan w sobotę pierwszy raz w życiu swoim siada na koński grzbiet I przyrzekam solennie - sobota wieczór relacja z wydarzenia nastąpi, może nawet jakiś fotoreportażyk
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 2 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony