dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2196 z 2199
Pokaż wyniki od 43.901 do 43.920 z 43973
  1. #43901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, właśnie... Oni wykazują calkowity brak wyobraźni. Niszcząinnych, bo co? Im się żaden problem życiowy nie przytrafi, ich dzieci i wnuki nie będą musiały żyć w stworzonym przez nich świecie?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #43902

  3. #43903
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Rządzi pieniądz. Jedyne, co można zrobić, to stać się bogatym.
    Rząd, parlament- oni zarabiają dobrze. I zapewne mają z czego zapłacić, jakby była potrzeba. Problem będą mieli ci biedni.

    Ale... nie wiem, czy to fejk, ale Ordo Juris chce dać do trybunału ustawę o rozwodach w tym samym mechanizmie. Yes, Yes, tego by chyba suveren już nie darował

  4. #43904
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Są organizacje zagraniczne działające w PL, które pomagają, kobietom zmuszonym do trudnych decyzji.

    To, co z tymi rozwodami? Zakaz! Kolejna ciekawa propozycja.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #43905
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dziewczyny ale to nie chodzi tylko o ten wyrok TK, glownie walneli te bombeczke po to by przykryc nieudolnosc tej wladzy w walce z covid, ten burdel z ktorym nie umieja sobie poradzic. i absolutnie nie obwiniam tu lekarzy, pielegniarek czy ratownikow a poebany system, ktory stworzyl jakis debil tam u gory. wyrok tk to zwyczajne igrzyska zamiast chleba. tylko chyba żałosny pokurcz z towarzystwem nie spodziewali sie az takiego odzewu, ze ludzie wcurzeni sa juz o caloksztalt a ów wyrok to tylko lont zapalny, ktory juz nie tli sie a plonie. po prostu ludziom juz sie ulewa, traca prace na potege, oszczednosci topnieja w oczach, drozyzna jak nigdy, galopujaca inflacja, rzad nic nie robi zeby wyciagnac nas z tego bagna, wychodza ciagłe szwindle i zlodziejstwo a władza jest bezkarna, ich prokurator nie rusza, do tego rozpirzyli gospodarke, sadownictwo, nauke i szkolnictwo, służbe zdrowia, środowisko i przede wszystkim sektor prywatny, ktory ma orac na to wszystko, ktoremu wciaz rzuca sie klody pod nogi i utrudnia zycie durnymi przepisami, obostrzeniami, wymaganiami. A odbiorcami kasy sa ludzie, z ktorych pozytku nie bylo, nie ma i nie bedzie. Bo tacy, nauczeni od zawsze brania i wyciagania łapska niczego innego swoich dzieci nie naucza.

    i kolejny temat: biedni kosciolkowi tez placza, ze przeciez kosciol niewinny, dlaczego do nich pretensje etc, etc. i moja odpowiedz: po co tyle lat wpierdzielaliscie sie do polityki i teraz zdziwienie i placz.Zrobcie porzadek z pedofilia i rozpasaniem we wlasnych szeregach a nie pchacie sie do macic.

    no, to mi sie tez ulało pozdrawiam i lece

  6. #43906
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dodaj jeszcze, że rządzą nami ludzie wyposeżeni w ukrytą inteligencję, więc nie spodziewajmy się niczego dobrego. Musiało się ulać.
    Dziś znajomy przysłał mi filmik z sejmu
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #43907
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Nikła nadzieja, że się od koryta sami oderwą. Nie wiem, czy ten protest da radę. Jakby kilka opon spalili, to by by.li pewnie bardziej skuteczni, choć z drugiej strony gnojówka rolników jakoś nie robi wrażenia... Byłą w poniedziałek w Warszawie, dziwne, ale ludzie nie psioczą. Wk..wienie musi być potężne.

  8. #43908

    Domyślnie

    27.10.2020
    Protest nadal trwa. Jest tak ogromny, że prezydent, premier, prezes i cała reszta zniknęli. Nie ma ich.
    Dzisiaj w Sejmie kobiety rozpoczęły okupacje mównicy i Terlecki musiał ściągnąć Straż Marszałkowską w obawie o zdrowie prezesa. Dzieje się. To co innego niż Czarny Czwartek, to co innego niż KOD, to co innego niż wszystko dotychczas po 1980 roku. Kobiety i mężczyźni wchodzą do kościołów i protestują, blokują pałace biskupie, a w necie lecą drzazgi. Autorytety kościelne są bezlitośnie obrzucane błotem. Czara goryczy się przelała.
    W piątek kobiety ruszają na Warszawę i tam dojdą i wiem ,że będą ich setki tysięcy.
    „WYPIERDALAĆ” tyle i aż tyle. Nic więcej nie trzeba dodawać. To słowo może poruszyć każdego. To nie wulgaryzm to znak naszych czasów jak kiedyś „SOLIDARNOŚĆ” Wałęsy, Mazowieckiego, Kuronia, Geremka i wielu innych znakomitych ludzi.
    „WYPIERDALAĆ” to teraz nasze kobiety i dziewczyny. To ich symbol i broń przeciwko wszystkim prawicowym homofobom, klerowi, politycznym nieudacznikom, ……

    Tak mi się napisało na nocnej wachcie.

    Pozdrowienia z Dunkierki
    Ja tylko chwilowo...

  9. #43909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Pozdrawiamy Szanownego

    Ja w zasadzie do spokojnych nie należę ale mój wkurw w chwili obecnej sięga zanitu... nałożyło się na to nie tylko to co durny karzeł zafundował kobietom ale też inne kwestie dotyczące w jakiś sposób bliskich mi osób, związane niestety ze służbą zdrowia... i nie mam złudzeń i pretensji do lekarzy tylko do procedur, które jakiś megadebilnykretyn wymyślił...

  10. #43910

    Domyślnie

    24.06 2007
    Taki zapomniany kawałek historii poszukiwania Brazoczyska

    Agduś, Tatjano, Biała, Domkupodsosnami,Anoleiz!! MACIE RACJĘ! TO SIĘ UDA!!! Wiem to, a wiecie skąd?! Bo mnie o tym przekonałyście!! Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Z takimi obok ludźmi jak Wy musi się udać Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję powiedzieć Wam jak bardzo mi pomogłyście - osobiście, nie przez sieć - i oby to nastąpiło jak najszybciej

    Udało się Brazie zrealizować marzenia. Teraz powinna zrobić małe podsumowanie

  11. #43911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Braza coś pewnie podsumuje gdy wkurw minie i to podwójny!
    Mało było zewnętrznych przesłanek do wkurwu to doszło wewnętrzne, równie potężne. Otóż jakieś żyjątko było uprzejmie wyzionąć ducha gdzieś w okolicach sypialni a truchło jego radośnie cuchnęło! Ooooo, nie myślcie, że przyjemność sztachania się tym przecudnej urody zapaszkiem pozostawiłam tylko sobie, co to, to nie! Nie jestem świnia i postanowiłam KAŻDEGO przybyłego uszczęśliwić! Nawet Agduś się załapała...
    Pół sufitu rozpieprzone! Dziura jak po meteorze i nic! Zero zwłok a smród się snuje jak dym z zepsutego pieca! Nie wiem, gdzie to bydlę było uprzejme tego ducha wyzionąć ale że nie na moim suficie, to pewne!
    Dziura załatana, smrodu aktualnie nie czuć więc albo się rozwiał albo się przyczaił...

    Poza tym osobista i niepowtarzalna córcia zaanektowała mojego laptopa, bo jej w naprawie (miesiąc!!!!!) a zajęcia on-line obowiązują czyli, nie mam urządzenia niezbędnego do kontaktowania się.

    Zyję, mam się dobrze, covid mnie na razie nie tyka (jestem w takim stanie, że bym dziada zagryzła) więc jest spoko.

    P.S. W ramach poprawy humoru po śmierdzącej sprawie zamówiłąm nowe łóżko i materac. O!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #43912
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Gratuluję nowych nabytków
    Smrodu natomiast serdecznie współczuję...
    Pozdrawiamy Was ciepło, bo na dworze (przynajmniej u nas) zimnica straszna.

  13. #43913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Braza, musi co żyjątko po czasie się zmumifikowało i wonieć przestało Jako archeolog z pewną praktyką i jako współmieszkająca z kotami w ich bądź co bądź domu od lat... hm... ponad 20, mogę cię uspokoić, że smrodek jeśli pojawi się ponownie to powód będzie nowy
    Pomijając wiedzę zawodową, wielokrotnie z różnych miejsc w domu, gdzie przerażona mysz schowawszy się zeszła z głodu lub na zawał, wydobywaliśmy mumije godne starożytnych Egipcjan. Najczęściej spod lodówki, które to miejsce, nauczeni doświadczeniem przeszukiwania domu na okoliczność zapaszku, sprawdzamy regularnie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #43914
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Śnieg spadł! Nieśmiały ci on, jakby ledwo co zaglądał ale jest!

    Truchełko nadal przyczajone...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #43915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie



    Oby się zmumifikowało jak najszybciej.

    Sznownemu szerokich i spokojnych wód.

  16. #43916

    Domyślnie

    Dziękuję.
    Wody szerokie i spokojne co jest nietypowe o tej porze roku.

  17. #43917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Niech się, kufa, ten pieprzony, "przestępczy" rok już skończy! Najpierw zdechł jakiś śmierdziel a teraz chyba sadze w kominie się zapaliły! Na szczęście do tragedii nie doszło, straż wezwałam i podjechali z fantazją bo aż trzema wozami!
    Komin prawdopodobnie do wymiany. Napisałam na "Wymianie doświadczeń" zapytanie, co można zrobić, żeby połowy domu nie rozpieprzać ale i tutaj zapytam. Macie jakieś pomysły?

    No cholera mnie weźmie!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #43918
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jaki masz ten komin. O ile dobrze pamiętam to nie murowany starożytnym sposobem. Chyba masz systemowy. Jeśli nie popękał i nie zatkał przewodu kominowego to może dałoby się wpuścić wkład stalowy.

    Gdzie pytałaś dokładnie. Trzeba było tu https://forum.muratordom.pl/showthre...39#post7995539
    Są wszyscy spece kominkowi i Kominiarz też zagląda. Ostatnio nawet eniu komentuje.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 05-12-2020 o 20:24
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #43919
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O widzisz Pesteczko, tam nie weszłam. Pytałam na Wymianie doświadczeń.
    Komin murowany i obawiam się, że jednak przedpotopowy choziaż może go nie doceniam.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #43920
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja też mam kominy tradycyjne, ale moje pracują dopiero 15 lat.
    Batura kiedyś pisał, że murowane kominy są najlepsze. Może się oczywiście taki ze starości rozszczelnić, ale wtedy wstawia się stalowy wkład i po kłopocie. Oczywiście trzeba go podłączyć do rury dymowej łączącej wkład z kominem, ale to nie taka wielka demolka.

    Napisz na kominkowym.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 2196 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony