dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 253 z 253
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga-S
    Cytat Napisał lucascom
    a co z tą fotką pomieszczenia nad garażem ? Dagne, o ile podnieśliście ścianę kolankową ?
    Akurat gdzieś tam natknęłam sie na fotki z mojej budowy i mam to pomieszczenie nad garażem. U nas trochę gafa, bo wg projektu nad garażem jest tylko wieniec, a u nas jak podnoslili dom, podniesli tez garaż. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. u nas pomieszczenie to jest bardzo duże nie wiem czy zdjęcie oddaje powierzchnię rzeczywistą
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8c48cb777.html, mały problemik z wklejką

  2. #242

    Domyślnie

    dosyć spore to pomieszczenie

    Jeśli ktoś zaczyna budowę domu to http://www.stahlton-bauteile.ch/download_pl/isomur.pdf tutaj coś co się przyda pomoże lepiej izolować dom

  3. #243
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    slawko_83

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam można wiedzieć gdzie budujecie pod Wrocławiem Benka, chcielibyśmy z żoną zobaczyć na żywo ponieważ jestesmy na etapie fundamentów naszego.Jezlei to nie bedzie problem to proszę o namiar gdzie on stoi. Pozdrawiam

  4. #244
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kama*

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,

    my również budujemy Benedykta w okolicach Wrocławia, z tym, że jest to 3. Jesteśmy na etapie wylewek.

    Pozdrawiam
    Kama

  5. #245

    Red face

    Witam , wszystkich budujących...dziwna cisz na naszym forum, nikt sie nie chwali i nie żali, czyżby prace stały w miejscu, a może praca tak wre, że nie ma czasu na nowe fotki i uwagi? Miło by było usłyszeć kogoś, może coś się nowego dowiemy Pozdrawiam i zachecam do wszelkich podpowiedzi i uwag. Pozdrowienia dla Renaty...

  6. #246
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mutoh

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj RenataS
    mam takie pytanko, jak rozwiązaliście wejście do gabinetu na dole? bo ze zdjęć nie bardzo mogę sie dopatrzeć, a powiem CI, że to jest dość ciekawe rozwiązanie z powiększeniem łazienki i spiżaki

  7. #247

    Domyślnie

    Witam , u nas też zmieniliśmy dół, mianowicie wejście,generalnie pozbyliśmy się przejść do gabinetu i kuchni, zrezygnowaliśmy z spiżarni a w jej miejśce zrobiliśmy łazienkę (długosć łazienki+korytarzyk, uzyskaliśmy całkiem pokaźne wejście , o co zresztą chodziło, z którego jest bezpośrednie przejście do biura.

  8. #248

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Czy mężem możemy odwiedzić czyjś budowę, bardzo nam zależy na zobaczeniu Benedykta II w rzeczywistości. ) Mój adres e-mail to: [email protected]

  9. #249
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal.p

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Koszt budowy Benedykta 2

    Witam wszystkich. W przyszłym roku rozpoczynamy budowę Benedykta 2. Bardzo prosiłbym o informacje o koszcie budowy stanu surowego zamkniętego a najlepiej o całkowitym koszcie oraz koszcie poszczególnych etapów.

    pozdrawiam wszystkich

    Michał

  10. #250
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar blekitna
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    585

    Domyślnie

    witam! ja mam już Benedykta II w stanie surowym otwartym. Rozglądam się za kredytem i nie wiem ile będzie kosztowało wszystko dalej, jeśli ktoś może udostępnić informacje co i za ile to prosiłabym o przesłanie info na emaila: [email protected], będę bardzo wdzięczna
    do michała.p. : stan surowy otwarty ( docieplony fundament, porotherm, dach odeskowany i opapowany) metodą godspodarczą ( my i dobra ekipa murarska) koszt - 160 000 zł budowa w 2009 roku.

  11. #251

    Domyślnie Prośba

    Mam prośbę. Zdradzicie nazwę płytek w kuchni. Sam szukam płytek pasujących do merbau. Czy te u was są białe czy kremowe ? Jak się nazywają ?

  12. #252
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AniaK81

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Brzozów
    Kod pocztowy
    36-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Wspólnie z mężem jesteśmy zainteresowani budowa Benedykta II. Czy możemy odwiedzić czyjąś budowę w województwie podkarpackim lub sąsiednich. Mój adres e-mail: [email protected]

    Pozdrawiam

  13. #253
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    annasil

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-502
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam,
    również jesteśmy prawie zdecydowani na Benedykta II.
    czy ktoś z Państwa mógłby nam umożliwić obejrzenie gotowego domu? w centralnej Polsce, ale niekoniecznie tylko w centrum
    mój mail: [email protected]

    z góry dziękuję!

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony