dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    RAIDER12

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Jak rozwiazaliscie problem WC na budowie

    Chcialem sie dowiedzieć jak wy rozwiazaliscie sprawę wychodka na waszej budowie,czy wypożyczaliscie TOI TOI czy też to ekipa sama we wlasnym zakresie organizuje tę sprawę,to samo z szopą na narzedzia bo jestem kompletnie nie zorientowany do kogo należy ten obowiazek jak umawiam ekipe na stan surowy otwarty,jesli moglibyscie mnie poinformować ile ewentualnie kosztuje wynajecie takiej kabiny.

  2. #2

    Domyślnie

    szczerze..?

    To my nie zorganizowalismy.

    wstyd sie przyznac;P
    Janowscy

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie firma przywiozla se blaszaka a co do wychodka to brak ale za garazem mozna bylo zrobic cus jak sie zachcialo

  4. #4

    Domyślnie

    U nas majstry z drewna na szalunki zrobiłysobie cud kibelek Na narzędzia skombinowaliśmy wcześniej blaszak.

  5. #5

    Domyślnie

    U nas buduje się 5 domków, w okolicy już inni mieszkają i to nie fajnie (a i też nie wolno), aby za.....li całą okolicę. Sąsiedzi już po kilku dniach trochę zaczęli narzekać. Sławojka raczej odpada, gdy w pobliżu są studnie. Więc wspólnie z sąsiadami wynajęliśmy toj-tojkę i nie ma niemiłych niespodzianek. Co lauby na czas budowy, to raczej trzeba samemu postawić jakiś blaszak lub budę, będzie cały czas potrzebna, aż do zakończenia budowy, później można rozebrać i sprzedać następnemu budującemu w okolicy.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    speek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Mial byc toj toj ale za dlugo bylo czekac i musiala zostac slawojka odkupiona od sasiada

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogo5660
    U mnie firma przywiozla se blaszaka a co do wychodka to brak ale za garazem mozna bylo zrobic cus jak sie zachcialo
    To i wdepnąć można było w coś...po ćmoku

  8. #8

    Domyślnie

    Ekipa weszła na teren budowy i pierwsze kroki skierowała w stronę sterty desek i po godzinie stał przepiękny wychodek.

    Jeżeli ktoś wie co zrobić z 0,5m3 desek to nie ma problemu
    Pozdrawiam....

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    Nasz miły sąsiad niedawno skończył budowę i pożyczył naszym majstrom wychodek. Także ten problem sam się rozwiązał

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    u nas tez funkcjonowal wychodek..za to ekskluziw poniewaz z widokiem na morze
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    akm1971

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    215
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Mam z kibelek z wc service.....

  12. #12

    Domyślnie

    Na razie tylko w ubiegłym roku przez 2 miesiące coś się działo na budowie, ale TOI TOI był wynajęty, z serwisem czyszczenia w połowie. Coś chyba za 300zl, ale nie pamiętam czy za całość czy za miesiąc.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Biała
    Na razie tylko w ubiegłym roku przez 2 miesiące coś się działo na budowie, ale TOI TOI był wynajęty, z serwisem czyszczenia w połowie. Coś chyba za 300zl, ale nie pamiętam czy za całość czy za miesiąc.
    Jesli możesz postaraj się przypomnieć sobie kwestię płatności (całośc czy miesiąc) to istotna sprawa dla mnie .
    Pozdro!!!
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    U nas też jest TOI TOI. Ale niestety my go finansujemy. Ważne, żeby ekipa była zadowolona i załatwiała to w sposób cywilizowany

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    u nas tez funkcjonowal wychodek..za to ekskluziw poniewaz z widokiem na morze
    To zostaw go u siebie potem bedziesz turystom mogl oferowac odplatnie oczywiscie

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    Już poszperłam w papierach i mówię ceny. Na umowie jest wynajem kabiny - 35 zl + 22% VAT tygodniowo. Ca czyszczenie jest 49% + VAT 1 raz w tygodniu. Ale kabina była czyszczona 2 razy w ciągu dwóch miesięcy i za wszystko wyszło 480zł.

  19. #19

    Domyślnie

    Chcieliśmy wynająć sami TOI TOI, ale przyłączył się do nas sąisad, więc przez 3 miesiące wynajmowaliśmy razem z sąsiadem (tzn. dla ekipy naszej i sąsiada) a kolejne 3 miesiące wynajmowaliśmy juz sami, bo sąsiad przerwał prace budowlane na jakiś czas. Koszt wynajmu za 1 miesąc (Poznań) to brutto 100 PLN w tym czyszczenie 2 x w miesiącu.

    Uważam, że tak to powinno wyglądać. To nie są kosmiczne koszty, i "dla dobra ogółu" na tym nie powinno się szczędzić... Budowlaniec tez człowiek... Jak widzę, że nowy inwestor zostawia niewygodny temat WC w próżni to chce mi się rzyg.. W słowach większość z nas jest bardzo EKOLOGICZNA, ale już w czynach jak trzeba 1000 pln poświęcić, to żal...

  20. #20

    Domyślnie

    Kupiłem używaną kabinę starego typu z WC Chatki za 1200 zł z przywozem na miejsce. Jestem w ich systemie i kiedy zajdzie potrzeba dzwonię i za 75 zł przyjeżdzają i oczyszczają kabinę. Nie jestem związany żadnymi umowami, miesięcznymi kosztami itp. Po zakończonej budowie sprzedam kabinę choćby na Allegro za tę samą cenę. Jest to chyba najtańsze rozwiązanie z możliwych wygodnych.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony