dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 148 z 148
  1. #141

    Domyślnie

    u mnie kuchnia zamknięta oddzielona od salonu drzwiami przesuwnymi
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  2. #142
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ludwik_13
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    k. Kołbieli
    Kod pocztowy
    05-340
    Posty
    431
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Osobno choć nie calkiem. Wejście do kuchni (bez drzwi) z korytarza, ale na wprost nie ma szafek kuchennych, tylko widać będzie stół kuchenny i okno na taras. Zabudowa jest za winklem. Kuchnia ok. 11m2 + dodatkowa spiżarka, mieści się stół na codzienne posiłki dla 4 osób. Z kuchni widać część pokoju dziennego - jadalnię, część wypoczynkowa jest schowana. Mimo braku drzwi mam nadzieję, że hałasy nie będą problemem, bo wejście do kuchni i do pokoju dziennego są pod kątem 90 stopni. Jak się wkurzę to drzwi zamontuję. Jestem kobietą kuchenną gotującą. Codziennie. DO tego przetwory , obróbka mięs w ilościach hurtowych ( pół świnki albo coś dzikiego), dom na wsi, więc obróbka warzyw i owoców też w ilościach konkretnych. Nie wyobrażam sobie robić tego w salonie. Miałam kuchnię częściowo otwartą na pokój dzienny i włączenie elektrycznego czajnika wyzwalało konieczność zgłośnienia TV. No ale tamten dom (drewniany) w ogóle był wyjątkowo męczący akustycznie. Co do imprez, to wiadomo, że i tak przenoszą się do kuchni. I pewnie kameralne będą. Pozostałe - tylko czasowo. Do salonu blisko, na tarsa można podać talerze przez okno (trochę żałuję, że nie zrobiłam w kuchni dodatkowych drzwi na taras zamiast okna. Ale już przepadło.

  3. #143
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    każdy kij ma 2 końce
    miałem w bloku kuchnie otwarta na mieszkanie (kuchnia - korytarz - salon)
    w domu niby miała być lekko odizolowana , może jakieś drzwi - ale znów będzie otwarta

  4. #144

    Domyślnie

    U mnie miała być zamknięta, ale ponieważ już na etapie projektu salon wyszedł nam trochę za mały, postanowiliśmy powiększyć go o jadalnię, a jak już "wpadła" jadalnia, to nie było jak "zamknąć" kuchni W ten sposób mamy kuchnię otwartą na salon ale oddzieloną jadalnią. Kuchnia ma jeden "zaułek" za winklem i to dobry pomysł, bo można trzymać tam rzeczy mniej reprezentacyjne na wierzchu. Zrobiliśmy tam miejsce przygotowywania posiłków. Generalnie jesteśmy z efektu zadowoleni.

  5. #145

    Domyślnie

    Czy ktoś może mi podsunąć jakiś projekt domku parterowego z dużą/oddzielną kuchnią i wyjściem na taras ? Błądzę po projektach od dłuższego czasu i nicMieliście taki etap? A może to czas na projekt indywidualny?Będę wdzięczna za radę

  6. #146
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z17 - zamykasz od strony salonu i jadalni, wybijasz dodatkowe wyjście w kuchni na zewnątrz i budujesz tam taras.

  7. #147

    Domyślnie

    Tego nie zmieszczę , szerokość działki 22 i rezygnuję z garażu , ale zaciekawił mnie Z200, dzięki bardzo

  8. #148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Pewnie da się znaleźć więcej projektów, gdzie kuchnia jest z boku i łatwo da się ją zamknąć ścianami i drzwiami.

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony