dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 336
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 6701
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tasha
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekp71
    u nas takie cosik wyszlo ....

    Super. Ten pierwszy schodek dla mnie jest pierwszorzędny. W ogóle to kolorystyka twojego domu mi sie podoba włacznie z elewacją. Naszemu to do tego jeszcze daleko
    A cenowo jak te schody?

  2. #42

    Domyślnie

    jacekp71
    schody śliczne poręcz rowniez. Szukam pomysłów do swojego domku na poręcz , a Twoja jest baaardzo ciekawa wiec czy mozna wiedziec jaka firma ją robiła? i czy bardzo duzo kosztowała?
    pozdrawiam
    Monika

  3. #43

    Domyślnie

    tasha, ten pierwszy schodek to tzw. powitalny, nasz stolarz zaproponowal jego uklad; jest lekko "wygięty" w strone hallu.
    za uwage o kolorkach dziekuje warto pozwiedzac okolice i szukac w sieci, zeby odszukac jakies zestawienia barw dla elewacji. na forum sa tematy o elewacjach.

    ziemia2, porecz - jak i reszte stolarki - wykonala mala stolarnia z mojej okolicy. to polaczenie dębu i stali nierdzewnej, nic szczegolnego.
    koszt byl do zaakceptowania, niestety sama firma jest dosyc niesolidna, a szef nieslowny. nasza wspolpraca - jesli moge to tak nazwac - byla powiedzmy mocno nacechowana emocjami

  4. #44

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedz, ja ostatnio tez trafiam na samych takich fachowców co zmuszaja do negatywnych emocji

  5. #45

    Domyślnie

    skoro jest kolejny wątek o schodach to wkleję zdjęcia jeszcze raz




    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    solaris11

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    148
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie wymiary stopi

    Jaka jest waszym zdaniem najlepsza wysokość stopnia ?

    16 cm, czy może lepiej wiecej ?

    Jak mi radzicie zrobić ?
    Solaris11

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał motyczka
    skoro jest kolejny wątek o schodach to wkleję zdjęcia jeszcze raz




    Czy kamień (to jest marmur czy granit?) na spoczniku (podeście) jest wykonany z całości czy łączony? Jeśli z całości to jaka to jest grubość kamienia? Proszę o informację, bo mój podest jest mniejszy i nie ma łuku, a nie chcą mi zrobić go z jednego kawałka tylko łączyć na środku. Obawiam się, że bedzie to kiepsko wyglądać.

  8. #48

    Domyślnie

    schody są zrobione z granitu...podest jest z dwóch elementów...z dwóch powodów:
    - wielkości=ciężaru...
    - ryzyko pęknięcia na takiej płaszczyźnie przy montażu

    jeżeli chodzi o efekt wizualny...uważam, że jest świetnie dopasowany, praktycznie niezauważalny..też miałam obawy..ale teraz wiem, że były one nieuzasadnione ..jeżeli to miałoby Ciebie w jakiś sposób pocieszyć
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  9. #49

    Domyślnie moje schody

    chcę pokazac moje schody, co prawda prawie takie same są nieco wyżej ale u mnie się w taki o to sposob prezentują

    [img]IMG_0123.JPG[/img]

  10. #50

    Domyślnie

    a mnie interesuą takie schody w wiatrołapie, nie reprezentacyjne, tylko do wejścia na poddasze - komunikacyjne

    czy takie z castoramy moga być? samam ich nie widziałam, ale ktoś mi polecił
    ktos z Was ma takie?
    jak one wyglądają?

  11. #51

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lobo0
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    221

    Domyślnie

    malma może tak ->

  13. #53

    Domyślnie

    ile one zajmują miejsca?
    jaki jest mniej więcej koszt?
    ile mają stopni?
    jak wyglądają z drugiej strony?

  14. #54

    Domyślnie

    dzięki lobo, ja już wczoraj zrezygnoawałam bo jak widzisz coś to wklejanie mi nie wychodziło

    LOBO napisz mi jak się wkleja zdjęcia, (bo ja widać zaczynałam dobrze :))

    Maj schody zajmują mało miejsca , kosztowały 16 tys są z buku

  15. #55

    Domyślnie

    drogo ....
    za drogo ....

  16. #56

    Domyślnie

    16 tys.?
    jejku ja szukam jakiejś bardzo taniej alternatywy, te schody nie mają byc reprezentacyjne, są tylko częścią klatki schodowej
    myślałam nawet o schodach takich z castoramy/obi itp. choć ich nie widziałam, ale ktoś mi powiedział, że nie są złe

    czy ktoś takie ma? widział? ma może fotki?

  17. #57

    Domyślnie

    To są schody reprezentacyjne w holu na poddasze, a na zdjęciu jest pokazana tylko ich część, mają bardzo dużo barierki dlatego są w takiej cenie .
    Ale to nie jest jeszcze drogo podobne schody wyceniali mi na 22 tys!

  18. #58

    Domyślnie

    malma,

    barierka jesli dluga, to zrobi cene, fakt
    ale za tyle kasy, zewnetrzna wanga powinna byc laczona po łuku i bez zadnego słupka, a u ciebie sa dwa

    od razu uprzedzam, ze nie mam zamiaru czepiac sie twoich schodkow bo podobaja mi sie
    ale realnie oceniam oferte stolarza,

  19. #59

    Domyślnie

    mi bardziej chodziło o takie schody jak na allegro są - do 5 tys.

    ktoś ma?

  20. #60

    Domyślnie

    Do Jacka

    co prawda nie jestem specjalistką od schodów, ale z mioch informacji wynika że tylko schody gięte mogą być takie jak opisujesz (wtedy cena jest znacznie wyższa) a ja mam schody zabiegowe proste (kwotaą zapłaciłam jest najniższa z zebranych przeze mnie,a ofert było 5)
    pozdr

Strona 3 z 336

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony