dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Okna Petecki, Eurocolor, Aluplast, Norma2000? - śląsk

    Witam! chciałam zapytać jakie okna polecacie? Dlaczego akurat te?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rahu

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja zdecydowanie odradzam Norma 2000 - przy zamowieniu drzwi (sprawa dotyczy Opola) powiedziano mi ze maja je na magazynie i będą montowane za jakies 4, moze 5 dni. Po 3 tyg. cisza - zaczolem dzownic i pytac - obiecują mi do teraz (po prawie 5 tyg.) ze beda za kilka dni, a gdy zadzwoniłem w tej sparwie do centrali to mi sekretarka odpowiedziala ze oni sie tym nie zajmują i nic nie pomogą. Naprawdę tragedia...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ja tam nie wiem które polecić bo nie jestem znawcą okien,wybiorę prawdopodobnie eurocolor ze względu na atrakcyjną ofertę cenową w pobliskim sklepie

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar WERI
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    pomorzanka na śląsku
    Posty
    568
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Eurocolor jak dla nas ich wycaena była najwyższa, robilam ja bezposrednio w fabryce w pyskowicach.
    Decydujemy sie na Drewno plast ze Strzelec Oploskich.

  5. #5

    Domyślnie

    Temat sie skończył, ale podziele sie swoimi doświadczeniami, może jeszcze ktoś skorzysta. Zdecydowanie odradzam Norme2000!!!!(dotyczy Katowic). Przy składaniu zamówienia wszystko extra, każdy wymiar okna zrobią.Później okazuje się że zamiast na początku września okna są montowane 30 września, bo nie umią zrobić jednej przesuwki. Non stop moje telefony do firmy bo codziennie zmieniają termin montażu, kilka razy czekałam już na budowie na montaż po czym jak zadzwoniłam okazywało się że montażu nie bedzie bo coś tam im wypadło. W jednym oknie kilka usterek. Parapety miały być zamontowane ( i tak było w umowie, i chciałam montaż) a montażyści nie zamontowali bo w biurze powiedzieli ze tylko mają przywieźć na miejsce. Po moim kolejnym telefonie do nich stwierdzili że oni tylko sobie tak napisali w umowie, że z montażem ale to miało być bez montażu a parapety to mi każdy może zamontować, ale jeśli tak bardzo już chce to zamontują.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Claudii
    ja tam nie wiem które polecić bo nie jestem znawcą okien,wybiorę prawdopodobnie eurocolor ze względu na atrakcyjną ofertę cenową w pobliskim sklepie
    Rzekłbym że u Peteckiego dostaniesz to samo w lepszych cenach
    Wyedytowany, a szkoda...

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    zamówione z Aluplast

  8. #8

    Domyślnie

    Ciąg dalszy moich przygód z firmą Norma2000

    15 października wreszcie zostały zamontowane parapety, jednak ich super montażysta nałożył tyle pianki że parapety po godzinie tak wysadziło, że widać z przedpokoju jak jest krzywo, ślepy by zauważył.
    Po moim telefonie pan stwierdził że ktoś przyjedzie w poniedziałek i to poprawi, oczywiście nikt nie przyjechał. Zadzwoniłem dopiero wczoraj do Normy (czekałem aż może sami się odezwą) i powiedzieli mi, że oni to w zasadzie sprzedają parapety wewnętrzne bez montażu i może ktoś kto będzie mi wykańczał w środku mi je zamontuje. Śmiech po prostu. Pewnie że sobie zamontuję, nie będę się więcej prosił ich, ale reszty pieniędzy nie dostaną. Po co przy sprzedaży oferują się że zamontują a potem tego nie robią i się wymigują. Nie odbierają tel, odrzucają mnie itd. Jak zadzwoniłem kolejny raz wkurzony to stwierdził pan że nie chce ze mną rozmawiać. Nie ma to jak profesjonalna obsługa...

    Wczoraj przyjechała firma do naprawy rolety którą zamontowali i nie działa, oczywiście nic nie zrobili gdyż umówili się na budowie z panem z Normy aby porównać zamówienie (czy to wykonawca rolety zawalił czy Norma 2000 przy składaniu zamówienia). Pan z normy nie przyjechał i dalej roleta nie działa (nawet ze swoimi wykonawcami lecą w kulki).

    Szkoda gadać...

    Mam nadzieję że jak już te okna będą doprowadzone do porządku do nic się z nimi nie będzie działo nawet na tej gwarancji bo nie mam ochoty już mieć z nimi nic do czynienia. Ewentualne usterki i tak będę zgłaszał przez salon z innego miasta jak już a nie przez oddział Katowice.

  9. #9

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam okna Eurocolor Pyskowice.
    Od kilku miesięcy nie potrafią usunąć drobnych wad okien.
    Skoro temat fajnie się znajduje w googlach to pozwole sobie odświeżyć.
    Nie omieszkam napisać, czy sprawa zakończy się polubownie.

  10. #10
    Konto usunięte_12*
    Guest
    Konto usunięte_12*

    Domyślnie

    Cytat Napisał tribalrs Zobacz post
    Rzekłbym że u Peteckiego dostaniesz to samo w lepszych cenach
    Owszem, ale z ewentualnym serwisem najczęściej bywa u nich ... nieszczególnie. Osobiście "bujam" się od wiosny z poprawieniem rolet zintegrowanych z moskitierami (dobrze, że chociaż w listopadzie komary nie "tną")

  11. #11

    Domyślnie

    myślę, że standardy serwisu Eurocolor Pyskowice pozostaną wciąż niedoścignionym wzorcem. Uwaga: to była ironia.
    Od pół roku nie potrafią dobrze zrobić kilku okien.

  12. #12

    Domyślnie

    odświeżając temat informuję, że Eurocor Pyskowice do dnia dzisiejszego nie zreperował okien.
    Działają coraz gorzej a po ostatniej wizycie serwisu do wymiany jest kolejne skrzydło oraz pakiet szybowy.

  13. #13
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    hermarkam

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Olkusz
    Kod pocztowy
    32-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Eurocolor omijać szerokim łukiem. Mam ich okna od 2013 roku. Tutaj jest cały obraz okien tego producenta i równie nieudanego montażysty: www.eurookna.strefa.pl

  14. #14
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Luk_SGL

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    Odświeżam temat okien z okolic Gliwic. Szczerze mówiąc już prawie zdecydowałem się na Eurocolor, ale komentarze z tego wątku trochę mnie ostudziły. Tylko, że są one sprzed 3 lat. Może coś się zmieniło na plus w Eurocolor? Nie ma tutaj też mowy o firmie KOMSTA, może to jest lepszy wybór? Ceny mają odrobinę wyższe niż Eurocolor, a obsługa na etapie ofertowania podobnie miła

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony