dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 41
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 804
  1. #781
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    wasil, jakoś nie potrafię wyobrazić sobie Twojej kuchni - 4m2, jedna ściana ma 120cm, a na drugiej ma się zmieścić aż 2m blatu? Chyba że liczysz w tym też płytę i zlew? Albo Twoja kuchnia ma inny układ, niż to sobie wyobrażam

  2. #782
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar katel2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    170

    Domyślnie

    wasil zrób kilka wycen kuchni u różnych osób (firm, stolarzy) zobaczysz kto budzi Twoje zaufanie i czy cena przez niego oferowana jest do przyjęcia dla Ciebie. Nawet jak znajdziesz kogoś fantastycznego i z polecenia to kontroluj jego pracę na bieżąco i przed ostatecznym odbiorem (zapłatą) sprawdź czy wszystko jest zrobione jak trzeba, czy coś nie jest obite, porysowane czy się wszystko prawidłowo otwiera i działa. Ja zrobiłam 4 wyceny: 10500, 11800, 15700, 22000 - jak widać rozrzut x2, dlatego warto sprawdzić u różnych osób. Jeżeli ktoś już robił Ci wizualizację i jesteś niezadowolony ze współpracy na tym etapie to proponuję znaleźć kogoś innego nie zaczynaj współpracy z kimś z kim nie możesz się dogadać.
    ivettt rozumiem Cię jeżeli chodzi o tego do tyłu chodzącego, ja też chlebek, makaron, przetwory i inne staram się sama robić ale chodziło mi o to że możliwe jest że lakier na frontach będzie mniej szkodliwy niż płyty z których są zrobione wnętrza szafek - spotkałam się z taką opinią (gdzieś w necie) że lakierowanie zmniejsza właśnie uwalnianie szkodliwych związków bo nie mogą się one przebić z płyty przez warstwę lakieru.

  3. #783
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ivettt

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    A może by tak fronty akrylowe.......

  4. #784
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar noka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witam
    Czy może ktoś z forumowiczów mógłby mi podać namiary na fabrykę dobrych i srprawdzonych frontów lakierowanych.

  5. #785

    Domyślnie

    Polecam fronty FRONTPOL nie jeden raz zamawiałem u nich i zawsze wszystko było Ok.

  6. #786
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bastiano

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-999
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj katel2

    Mam pytanie o wymiary Twojej kuchni oraz o wysokość okna, bo sytuacja w mojej przyszłej kuchni będzie podobna. Muszę tylko skrócić trochę okno, bo jest za nisko i nie zmieści się blat pod nim, a podnieść się całego nie da, bo sufit jest trochę za nisko. Zastanawiam się czy będzie estetycznie wyglądać, jak zmniejszę wysokość okna...

    P.s funkcjonalna i estetyczna kuchnia

  7. #787
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar katel2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    170

    Domyślnie

    Witaj Bastiano!
    Dopiero dziś zobaczyłam Twój wpis, teraz częściej jestem na forum ogrodniczym - jak coś to dawaj znać na priv. Wymiary kuchni: ściana z okapem 2,40m; z oknem 3,66m; z zabudową 3,03m; blat na wysokości 90 cm (jak dla mnie tak jest wygodniej niż standardowe 86, mam 165cm wzrostu). My podnieśliśmy okno do góry i też się martwiłam że będzie widać że wyżej niż 2 pozostałe - ale to nie rzuca się w oczy - dwa pozostałe są na innych ścianach oczywiście. Będzie dobrze jak zmniejszycie okno, tylko zwróćcie uwagę jak od zewnątrz to wygląda, czy obok nie macie drugiego okna bo gdyby było i było niżej to dziwnie by to wyglądało.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	303247
    My podnieśliśmy to w kuchni i w wiatrołapie żeby było ok.
    Pozdrawiam

  8. #788

    Domyślnie

    a ma ktoś fronty magura?
    sprzedam tanio kilka palet silka tempo, zostały po murowaniu.

  9. #789

    Domyślnie

    Ja mam fronty os i jestem bardzo zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-06-2018 o 10:57

  10. #790
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brzeszczot_33

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Północ
    Posty
    327
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy ma ktoś w głębokiej szufladzie sztucce? U nas niestety są tylko głębokie szuflady a szkoda tracić przestrzeni...
    Czy ktoś ma ciekawe wkłady na sztucce czy inne rozwiązania?

  11. #791
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinz2

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-006
    Posty
    1

    Domyślnie

    a ja polecam kupić tutaj robili mi na zamówienie
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 21-12-2018 o 10:02 Powód: Link reklamowy.

  12. #792
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Krzysiek331

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-942
    Posty
    1

    Domyślnie

    W Swarzędziu mają bardzo dobre meble, do wyboru do koloru. Bardzo duży wybór, ponadto meble są bardzo dobrze wykonane, stabilne i mają szansę przetrwać nawet kilkanaście lat, o ile się będzie dbać

  13. #793
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Najlepiej porównac sobie ceny jakie mają poszczególne studia mebli, nie kierujcie się jednak jedynie ceną ale jakością wykonanych mebli. Polecam zwrócic uwagę na
    fronty kuchenne, z jakich firm zamawiają
    na rodzaj zastosowanych zawiasów
    jak równiez na to czy kuchnia będzie dla nas wygodna, kuchni nie kupuje się na krótko,nie będziemy jej przez jakiś czas wymieniali poza tym jest to jedno z najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w domu, tak wieć dobrze aby była wygodna oraz funkcjonalna.
    Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić:
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 08-08-2019 o 14:27

  14. #794
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    OlgaOlga

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-215
    Posty
    2

    Domyślnie

    Co sądzicie o akcesoriach GTV?
    Warto się na nie skusić, czy jednak lepiej zainwestować w blumy?

  15. #795
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to jest ten sam poziom.

  16. #796

    Domyślnie meble kuchenne Śląsk

    Podepnę się pod pytanie, bo obecnie jestem na etapie urządzania kuchni w mieszkaniu i szukam producenta, który wykona dla mnie meble kuchenne, najlepiej z okolic Czechowic. Myślałam o - może ktoś z Was u nich zamawiał? Jak z realizacją?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-09-2019 o 12:01

  17. #797

    Domyślnie

    GTV to klasa niżej niż BLUM.

  18. #798

    Domyślnie

    Ja jestem zachwycony płytami MPB. Jakiś czas temu wymieniłem wszystkie fronty właśnie na takie wykonane z tej płyty. Wyglądają świetnie (wybrałem czarny kolor) i są mega solidne.

  19. #799
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barto125

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-796
    Posty
    60

    Domyślnie

    Kuchnia otwarta na salon, w kształcie U, mam problem ze ścianą gdzie będzie słupek z piekarnikiem i lodówka double door. Czy taki układ ma sens, czy pomyśleć o czymś innym?

  20. #800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może piekarnik przy narozniku (będzie można szybko odłożyć gorącą blachę na blat), potem słupek i na końcu lodówka? Wówczas nie masz lodówki przy gorącym piekarniku.

Strona 40 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony