dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 41
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 804
  1. #21

    Domyślnie

    Zaglądnij na stronę http://belmeb.com.pl/
    Ja od nich biorę płyty i okucia od czterech lat

  2. #22

    Domyślnie

    Jeszcze ja raz
    Rewelacyjnym programem do projektowania kuchni jest PRO100
    Potrafi rozrysować szafkę na formatki
    Sprubuj znaleźć demo w sieci

  3. #23

    Domyślnie

    dzięki za rady
    Helsim rozumiem że nie powinienem używać rodzjau męskiego a żenski przepraszam to przez te nicky

    obawiam się że z mebli mogą być nici bo jakoś nei mogę przekonac żony

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał aesacus
    Rewelacyjnym programem do projektowania kuchni jest PRO100
    Potrafi rozrysować szafkę na formatki
    Sprubuj znaleźć demo w sieci
    Znalazłem zaraz będę ściągał demo jest tutaj :http://www.ecru.pl/demos.php

  5. #25

    Domyślnie

    a tutaj http://www.ecru.pl/docs.html są instrukcje do niego

  6. #26
    aduśka
    Guest
    aduśka

    Domyślnie meble kuchenne-mdf czy drewno-co wybraliście i dlaczego ?

    jak w temacie, podobają mi się jasne kuchnie - kremowy mdf, lub jaśniuteńkie drewno-klon, dąb, jesion bielone - jednak o tych słyszałam, że są niepraktyczne w użytkowaniu, jasne drewno przyjmuje plamy z jedzenia, picia itp.

    nie chodzi mi o kuchnię na całe życie, bo pewnie prędzej się znudzi niż zniszczy, ale jaka jest praktyczniejsza ?

    a przy okazji jaki macie styl kuchni- nowoczesny czy klasyczny(rustykalny), mi się podobają klasyczne, jasne kuchnie, trochę w stylu angielskim, trochę prowansalskie, ciepłe i domowe i coś mi się wydaje, że strasznie drogie....

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    * Aneta *

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cześć mam kuchnię z drzwiczkami z drewna w stylu nowoczesnym w połączeniu z aluminium i blatami z corianu. Jeśli chodzi o utrzymanie drewna w kuchni to niema najmniejszego problemu, wystarczy odpowiedni środek. Moja kuchnia nie była tania, bo corian to nie jest tani materiał, ale i tak o wiele tańsza od cen proponowanych w Warszawie, robił mi ją stolarz z okolic Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Wracając do koloru to w moim przekonaniu drewno malowane na dość ciemny kolor wygląda ładniej niż naturalne drewno,( ale to tylko moje zdanie).

    Pozdrawiam Aneta

  8. #28

    Domyślnie

    Nam się podobają proste, nowoczesne wnętrza - także w kuchni. Rozpoczynamy właśnie poszukiwania. Jeżeli wystarczy kaski - chcielibyśmy fonty drewniane lub fornirowane.
    Czy 1500 zł/mb bez blatu za kuchnię z frontami derwnianymi (prostymi) to dobra cena?

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    * Aneta *

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    My zrobiliśmy naszą kuchnię w tej samej cenie ale z blatami i z dżwiczkami z drewna odwolnego

  10. #30

    Domyślnie

    *Aneta*
    cena z blatem z corianu czy "wyrób corianopodobny". Z tego co się orientuję, to cena samego corianu przekracza 1000PLN/mb (60cm szerokości)

    A jakieś namiary na stolarza? Jestem na etapie "meblowania" kuchni i ceny producentów typu RUST (31 000 - fronty drewniane, bez blatów) to trochę przesada.

    Pozdrawiam

  11. #31

    Domyślnie

    Hey,
    ja chciałbym całe drewniane meble, a nie tylko fronty. Niestety czegoś takiego nie można znaleźć w salonach meblowych niezależnie od kaski, jaką się chce na to wydać. Pozostaje stolarz.
    Co do designu, to chciałbym umiarkowanie nowoczesny - tj. w miarę spokojne formy dopasowane do starego domu i wnętrz aspirujących do art deco. Zobaczymy, czy się uda. Drewno ma być pokryte lakiero-bejcą a blaty z czarnego granitu...
    Tja, najpierw jednak muszę zebrać kaske....
    Pozdro

  12. #32

    Domyślnie

    W szafkach najwazniejsze sa wierzchy, bo je widac. Dlatego najladniesze sa z drewna, reszta szafki moze byc z pazdierza.
    Jednak to co najbardziej widoczne to blat. Ja zrobilem go z granitu .
    W zakladzie mozna zamowic w roznych kolorach, potrafia nawet wyciac otwor na umywalke i naprawde dobrze dopasowac. Zwykle szafki poradza sobie z jego ciezarem. A cena jak dobrze pamietam byla tylko o ok. 50% wyzsza od pazdzierzowych laminatow,

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    To było jakieś tworzywo coriano podobne, z tego, co się orientuję to cieńszy od corianu. W cenie kuchni były blaty zwykłe oczywiście, a za dopłatą tenże materiał ( oczywiście dopłaciliśmy różnicę w cenie między tymi blatami a zwykłymi) Jeśli chcesz namiar na tego stolarza to mogę go wysłać albo poprostu zadzwoń na kom. do niego nie wiem czy mogę podać nr. na publicznym chacie ale chyba nikt się nie obrazi 0604785438

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    * Aneta *

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    Przepraszam zapomniałam się zalogować, więc wysyłam jeszcze raz żeby było wiadomo, od kogo

    To było jakieś tworzywo, coriano podobne, z tego, co się orientuję to cieńszy od corianu. W cenie kuchni były blaty zwykłe oczywiście, a za dopłatą tenże materiał ( oczywiście dopłaciliśmy różnicę w cenie między tymi blatami a zwykłymi). Jeśli chcesz namiar na tego stolarza to mogę go wysłać albo poprostu zadzwoń na kom. do niego nie wiem czy mogę podać nr. na publicznym chacie, ale chyba nikt się nie obrazi 0604785438
    A jeśli chodzi o widoczne boki szafek to u mnie są z płyty z warstwą drewna, więc wyglądają jak drewniane ( też chciałam drewniane, ale to są straszne koszty)

    Pozdrawiam Aneta

  15. #35

    Domyślnie

    My zrobiliśmy kuchnię w wersji ekonomicznej. Fronty MDF wanilia mydełko, boki MDF. Blaty solidne. Satynowe uchwyty. Nie wyszło dużo - 2,5 tys za całą kuchnię
    http://www.naszdom.erb.pl/dziennik.htm?page=121&beg=25
    Montaż samodzielny.
    Joasia Jasia
    -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
    http://www.murator.com.pl/forum/view...=4747&start=60
    komentarze:
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4756

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał * Aneta *
    Cześć mam kuchnię z drzwiczkami z drewna w stylu nowoczesnym w połączeniu z aluminium i blatami z corianu. Jeśli chodzi o utrzymanie drewna w kuchni to niema najmniejszego problemu, wystarczy odpowiedni środek. Moja kuchnia nie była tania, bo corian to nie jest tani materiał, ale i tak o wiele tańsza od cen proponowanych w Warszawie, robił mi ją stolarz z okolic Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Wracając do koloru to w moim przekonaniu drewno malowane na dość ciemny kolor wygląda ładniej niż naturalne drewno,( ale to tylko moje zdanie).

    Pozdrawiam Aneta
    Aneta, czy moge prosic o namiary na tego stolarza? z gory dziekuje
    pozdrawiam
    TK

  17. #37

    Domyślnie drewno czy MDF? meble do kuchni

    Mam następujący dylemat: meble do kuchni z frontami z bielonego dębu za 7 tys. PLN, czy takie same meble, ale z frontami z płyty MDF, ofoliowanej na podobny kolor za 5 tys. PLN. Na czym polegają plusy tudzież minusy obu rozwiązań? Co byście wybrali w takiej sytuacji?
    Pozdrawiam!

  18. #38

    Domyślnie

    Witam,
    Mam meble z drewna, też bielony dąb. Mdf jakoś do mnie nie przemawia, chociaż m.in ze względów oszczędnościowych kupiłam stół z mdf -dąb. Różnica jest widoczna na korzyść drewna. Meble użytkuję od kwietnia, stół trochę krócej. I na stole widać użytkowanie a meble jak nowe mimo, że jedna ścianka półki często jest moczona przez wodę z kranu (jak nie chce mi się schylić do zlewu ). Nie wiem jak by to wyglądało w innym drewnie. No i ze stołu trochę inaczej się korzysta. Kwestia też ceny. Pozdrawiam

  19. #39

    Domyślnie

    Mój kolega (producent mebli kuchennych) ostrzegał mnie - do nowego domu meble z czystego drzewa to lekkie ryzyko. O ile dom nie jest wywietrzony dobrze a jeszcze coś tam nie wyschło, to szafki mogą się napręzać. MDF wygląda ładniej, jesli nie lubisz sęków w drzewie one zawsze są - MDF zrobią tak,że wygląda równiutko.
    W związku z tym MDF wychodził drożej niż czyste drzewo. NIe wiem więc skąd taka róznica i co muszą robić z nim aby nic sie nie stało - może to podbija cene

  20. #40

    Domyślnie

    Czesć

    Ja też słyszałam, że drewno lubi się odkształcać.

    Chociaż bardzo mi się podobają drewniane meble, ale niestety są dla mnie za drogie.

    A poza tym kuchnia za 10 - 15 lat będzie i tak i tak zniszczona, trzeba będzie szafki wymieniać to po co się wbijać w takie ceny.

    A jesli się nie zniszczy to na pewno znudzi.

    Kuchnia góra do 5 tys. - można całkiem nieźle pokombinować.

    Pozdrawiam


Strona 2 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony