dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 41
Pokaż wyniki od 801 do 804 z 804
  1. #801
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barto125

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-796
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    może piekarnik przy narozniku (będzie można szybko odłożyć gorącą blachę na blat), potem słupek i na końcu lodówka? Wówczas nie masz lodówki przy gorącym piekarniku.
    Mam w aktualnym mieszkaniu piekarnik obok lodówki i nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób to przeszkadzało, ścianka lodówki nawet się mocno nie nagrzewa, a piekarnik jest używany bardzo rzadko + te w zabudowie ciepłe powietrze wywalają do przodu. A po prawej stronie nie za bardzo mi pasuje, bo nie ma tam ściany
    Ale zamiana słupków miejscami to bardzo dobra rada!
    Ostatnio edytowane przez barto125 ; 19-08-2021 o 22:22

  2. #802

    Domyślnie

    Cześć, jestem na ostatniej prostej przy projektowaniu kuchni. Jako fronty wybraliśmy akryl szary mat marki REHAU (faktycznie się nie palcują). Czy są warte swojej ceny względem polskich marek jak np AquaAkryl lub Acrylux.
    Różnica w cenie plyty to około 400 do 870zl.

  3. #803

    Domyślnie

    Cześć,
    Mam pytanie co sądzicie o producencie mebli Layman? Podoba mi się seria NAVIA6 (kolor czarny mat), nawet udało mi się dopasować nasze meble do ich rozmiarów, ale nie wiem jakiej są jakości te meble. Może macie takie?
    W starym mieszkaniu kuchnie robił nam stolarz i pracował na frontach takich jakie mają BlackRedWhite (przynajmniej tak mówił, po 6 latach są ok). Teraz nie chcemy wydawać za dużo kasy na stolarza dlatego chcemy kupic gotowe meble do samodzielnego montażu. Bierzemy tez pod uwagę IKEĘ, ale nie wszystko nam tam pasuje... Planuję teraz też dopłacić do "szkieletu" - haczyki, podnośniki itp. żeby ewentualnie później za kilka lat wymienić tylko fronty jak okażą się naprawdę beznadzieje.
    Gdzie jeszcze mogę poszukać dobrych mebli do samodzielnego montażu? Polecacie coś?

  4. #804

    Domyślnie

    Cytat Napisał martyna Zobacz post
    gdzie w warszawie (okolicach) mozna kupic porzadne meble kuchenne. mam wrazenie ze w tych salonach meblowych powariowali z cenami. mam do zrobienia w sumie 6 szafek stojacych i 1 wiszaca + zabudowa lodowki, zadne tam full ekskluzif, w dwóch miejscach zrobili kosztorys i wyszlo ok 15 tys zlotych bez sprzetow! mam do wydania na meble circa polowe tej sumy
    Zobacz sobie na
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-03-2023 o 11:32

Strona 41 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony