dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 71
  1. #1

    Domyślnie Firma DORAL w LUBLINIE. Istny koszmar!!! Przestrzegam!!!

    Myslalam ze taki koszmar mozna obejrzec tylko na filmach a jednak.
    Pisze to aby nikt inny nie popelnil tego samego bledu co my.
    W lutym zamowilismy okna M&S (Pomorska Fabryka Okien) u przedstawiciela w LUBLINIE firma DORAL. Poniewaz szefem firmy byl znajomy rodzicow i dawal nam dobry rabat przy wplacie 100% tak tez zrobilismy i umowilismy sie na montaz okien na 10 kwietnia 2005. Pozniej poniewaz wiosna nie byla laskawa przesunelismy termin na koniec maja i tu zaczal sie dramat. Okien nie mamy do tej pory. Szef firmy Henryk Błaszczuk nie odbiera juz od nas telefonow. Nie ma go w firmie. Pracownicy niewiele moga powiedziec bo nasza sparawa zajmowal sie szef. Dzwonilam juz chyba wszedzie do fabryki do przedtsawiciela regionalnego i w tysiace innych miejsc. Teraz zostalo mi zamowic okna w innej firmie i zlozyc doniesienie o wyludzeniu.
    Istny koszmar
    Eve

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    jak najszybciej złóż pozew do sądu może to podziała na firmę Doral, ja rozumiem iż masz jakąś pisemną umowę z tą firmą. Wygląda na to i właściciel kasiorkę waszą przechulał.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki bardzo za szybka odpowiedz. Odchodze juz od zmyslow.
    Dzis wysylam ostateczne wezwanie do oddania pieniedzy. Ma 7 dni na ustosunkowanie a pozniej juz pozew do sadu. Tak doradza moj prawnik i tak robimy.
    Eve

  4. #4

    Domyślnie

    Powodzenia EVE

    Mysle ze cale lubelskie forum zadba (ja na penwo) zeby temat szybko nie znikl z pierwszej strony

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem podobne przejścia, ale z inną firmą w Gdansku. Nie czekaj 7 dni, tylko od razu składaj sprawę do sądu, bo jeszcze skończy się na tym, że facet zwinie żagle (zlikwiduje firmę) i wtedy dopiero możesz go szukać. Kopię pozwu do sądu wyślij do jego wiadomości. Najlepiej taką z pieczątką sądu o przyjęciu pisma. Może to zadziała.
    U nas było tak, że ledwo zdążyłem wyrwać swoje pieniądze, a tydzień później nie było już firmy. Należałem do szczęśliwców, którzy jeszcze wywalczyli swoje. inni mieli mniej szczęścia.
    Trzymam kciuki.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak zrobie.
    Co za ludzie chodza teraz po tej ziemi.
    Oby nikogo wiecej to nie spotkalo. Ten czlowiek to łotr jakich malo. Przed chwila udalo mi sie go namierzyc i mowi ze to zamowienie bedzie zrealizowane tylko ze jeszcze z malym poslizgiem ale teraz to on mi jeszcze parapety wewn zamontuje gratis bo zewn byly juz przy ostatnim zawaleniu terminu.
    Eve

  7. #7

    Domyślnie

    Czytajcie czytajcie niech wszyscy sie dowiedza jakie z niego ziolko. Rozpowiadam to wszedzie gdzie moge...
    Eve

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wierz w bajki. Pisz pismo do sądu, a jemu powiedz, że wycofasz oskarżenie, jak zrobi, to co miał zrobić w okreslonym (przez Ciebie) terminie bez żadnych usterek. Pamiętaj o udzieleniu gwarancji!!! I to nie jego, ale producenta! Taki kit z "gratisami" to wypróbowany sposób, żeby Cię ułagodzić. Ile zapłacisz za montaż tych parapetów? 200 zł? 500 zł? A jak ma się to do całości kwoty za okna?
    Ze mną tez probowano takich manewrów i kazałem im sobie wcisnąć gdzieś te ich gratisy. Jesli prezentują taki poziom "profesjonalizmu", to ja bym nie zaufał ich robocie, bo na 99% zrobią to na "odwal sie".

  9. #9

    Domyślnie

    Coś takiego sam kupowałem u tego Pana okna tylko 2 lata temu i nie w Lublinie ale w Łęcznej. No i nie płaciłem z góry tylko po odbiorze (dawałem chyba zaliczkę) ale okna były prawie w terminie (z kilkudniowym opóźnieniem). Koniec świata!

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Eve - przykro mi, ze jednak poszło w ta stronę
    Tez bym rozmawiała z gadziną tylko na piśmie
    Pisz co dalej.

  11. #11

    Domyślnie

    Dzieki za ostrzeżenie. Proponuje powtórzyć wątek na forum lubelskim.
    agamon

  12. #12

    Domyślnie

    Poinformuj tego fachowca, że zgłosisz jego nieujawniony dochód do skarbówki. Ciekawe, co on na to?
    Pozdrawiam Tomik_B

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mkmar

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Usa
    Posty
    148

    Domyślnie

    Właśnie to zrobiłem lecz on się nie przejął i swoim zwyczajem przerwał rozmowę (jakieś niezrozumiałe hamstwo), więc już go zgłosiłem do US i czekamy na efekty.

  14. #14

    Domyślnie Przestrzegam przed firma MARAT była ARTE z Chełma

    Czy ktos budował z firma MARAT wczesniej ARTE jezeli tak to prosze o informacje .
    a moze predzej z nazwiska Artur Kulik budowal tez w Warszawie.

  15. #15

    Domyślnie LUBELSKIE - czarna lista wykonawców

    jak wyzej w temacie
    bo szukam szukam szukam i nie moge znalezc....

    nie mowiac juz o BIaŁĘj liście...

  16. #16

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysł....słyszałem o kilku oszustach wykonawcach i sprzedawcach, ale ponieważ nie odczułem tego na własnej skórze to nie podam ich nazwisk .....natomiast usilnie nakłonię do tego ludzi, którzy mieli z nimi kontakt.
    Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    A może ktoś ma listę DOBRYCH i solidnych wykonawców i jest w stanie polecić kilka ekip budowlanych z Lublina i lubelszczyzny? Jestem właśnie na etapie szukania i porównywania ekip i ich cenników. Zaczynam budowę pod koniec września.

  18. #18

    Domyślnie

    hmm.. na lubelszczyznie albo brakuje komputerów albo nikt wiecej sie nie buduje.. kto moglby cos polecic

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    toadD

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2

    Domyślnie Niesolidny wykonawca dachu z Mełgwi k. /Lublina

    Witam,

    Chciałbym wszystkich zainteresowanych przestrzec przed wykonastwem dachu przez Pana Tadeusza W*** z Mełgwi /k. Lublina.
    Owy wykonawca jest mocno niesolidny !!!posiada mierne pojęcie o zawodzie dekarza. Oto moje spostrzezenia po wykonaniu dachu przez tego fachowca ):
    Juz pierwszy duży deszcz pokazał co potrafi ten Pan i jego ekipa - obróbka komina nadawała się do gruntowanej poprawy, dodatkowo nalezało poprawic dwa kosze mojego dachu - źle została połozona folia izolacyjna.

  20. #20

    Domyślnie

    Dzięki za przestrogę,muszę gościa zapamiętać
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony