dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 71
  1. #21

    Domyślnie

    podciągam temat
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  2. #22

    Domyślnie Re: Niesolidny wykonawca dachu z Mełgwi k. /Lublina

    Cytat Napisał toadD
    z Mełgwi /k. Lublina.
    Kolo Świdnika w Lubelskiem.
    Wrzuc na czarna listę Lubelszczyzny, Melgiew sie raczej wlasnej listy nie dorobi.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    braat

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Jakies konkrety?

    A moze napiszesz dlaczego nie polecasz tej firmy???

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Clam

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Uwaga mało solidni dekarze z Mełgwi k/lublina

    Cóż miałem doczynienia z ekipa Dekarzy z Mełgwi k/lublina którym przewodniczy pan Tadeusz Wyka.
    Potencjalnych klientów przestrzegam przez tym co Wasz czeka ........ jeśli zaczna robić właśnie Twój dach.

  5. #25

    Domyślnie

    kolego, jak już piszesz takie rzeczy na forum to przydałoby ,abyś jakoś to uargumentował, opisał co Cię tak wkurzyło itp. Bo jak na razie (wybacz) ale to bezpodstawne stukanie w klawiaturę

  6. #26

    Domyślnie UWAGA DEKARZ LUBELSKIE

    Chciałabym przestrzec przed nieuczciwym wykonawcą jakim jest pan Marek Sztuc firma DEKMAR. Sama zostałam oszukana i chciałabym przestrzec innych, ktorzy moga mieć z nim do czynienia. Bierze pieniadze na materiał zaznaczam ze na cały materiał na dach ze niby ma duże znizki itd. gadki szmatki. nastepnie przychodzi do roboty cos tam porobi nie powiem.
    Koniec mojego zmagania Z tym panem to 1,5 miesiaca błagania by przyszedł na budowe i skonczyl az ON stwierdził ze nie ma co konczyc bo nie ma materiału a on tez nie ma pieniedzy ktore mu dalam na material . Więc drugi raz zapłaciłam tym razem juz w hurtowni. a on i tak sie nie pojawil.

    UWAŻAJCIE NA NIEGO.
    PRZESTRZEGAM ZEBY JUZ NIKT NIE STAŁ SIĘ JEGO OFIARĄ.

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eweelina11

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    3

    Domyślnie nie polecam

    Ja nie polece 'ekipy budowlanej' z Jabłonnej ( 15 km za Lublinem) Pan Zając- nie wywiązuje się ze swoich prac, kradnie materiały, i robi z ludzi gupków Moi rodzice mieli z nim duże problemy.

  8. #28

    Domyślnie

    Ta Jabłonna to jakas pechowa ja mam za soba spore problemy z dekarzem naprawde radze uważac wziął ode mnie pieniadze na materiał na caly dach przyjechało może 1/4 i tyle ani materiału ani ekipy.

    przestrzegam firma DEKMAR MAREK SZTUC Z JABŁONNEJ

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Mera schody (www.mera.pl ) - czyli jak naciągamy klienta na 7 tys.
    Po wieeelu tygodniach rozmów z kilkoma firmami robiącymi schody wreszcie zapadła decyzja.
    Schody na podstawie oględzin, konsltacji, wstepnych pomiarów i precyzyjnych wizualizacji przygotowanych przeze mnie zostały wycenione na 12.300 zł
    Podpisałem umowę – zamówienie z firmą Mera Schody S.A. 25 maja i wpłaciłem zaliczkę 3.700 zł.
    Po miesiącu dostaje e-maila że cena schodów zostaje podwyższona o 7 tys

    Wiedzieli że zależy mi na czasie. Dwa tygodnie dopraszałem się o zwrot zaliczki. Myślicie że ktoś powiedział przepraszamy? Dzięki firmie Mera Schody wprowadzę się do domu 2-3 miesiące później, bo przecież nie wprowadzę się do domu bez schodów a inne firmy maja już zajęte terminy.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Konkrety prosimy, konkrety. Bo póki co to mało wiarygodnie to wygląda...
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  11. #31

    Domyślnie

    Może dodatkowo jakieś zdjęcia na potwierdzenie jego partactwa.

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    i link do tego wątku? Ludzie na forum są ostrożni do oceniania ludzi którzy zostali oskarżeni o partactwo - jeśli osoba opisująca takie przypadki nie ma zaufania na forum (czytaj pojawiła się raz i kogoś obsmarowała) nawet jak ma racje

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał alatralala Zobacz post
    ostrzegam Państwa - jeżeli natkniecie się na tego "fachowca"
    nie nawiązujcie współpracy - to zwykły naciągacz i partacz.
    Prowadzi firmę zaraejestrowaną w okolicach Radzynia Podlaskiego
    Dziwnie to napisać, ale ten człowiek nie zna się na niczym.....a niestety
    wzbudza zaufanie.

    Ja mam przez niego wiele kosztownych, poważnych przeróbek.

    Kieruję pozew do sądu i nikomu nie życzę spotkania z tym .....

    Zgadzam się z opinią - firma MM Niedziałek i związany z nią Mirosław Niedziałek to zwykły naciągacz i oszust !!! O tyle groźny, że potrafi wzbudzić zaufanie. Ale gdy zwykły fachowiec zobaczy jego pracę - to niestety okazuje się że nic nie umie, nie zna się na budownictwie. Wykształcenia chyba nie ma żadnego, bo nawet po jakiejkolwiek zawodówce budowlanej ludzie maja większą wiedzę niż on.
    Próbował tylko wiecznie wyciągać zaliczki (co ze wstydem przyznam, że często mu się udawało), biorąc na litość, że akurat ktoś mu nie zapłacił pieniędzy, ktoś go w coś wrobił i ma akurat kłopoty i musi natychmiast mieć pieniądze lub z płaczem opowiadał, że ma żonę psychicznie chorą i potrzebuje na szybko pieniędzy na lekarza lub na opiekę nad nią.
    Proszę poczytać sobie o nim różne posty w internecie, bo z tego co widać, od kilku lat udało mu się już wielu ludzi naciągnąć i narazić na straty.
    A ilu jest tych poszkodowanych, którzy nie wpadli na pomysł ostrzegać innych przed takim "fachowcem" ......

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    terrex

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-654
    Posty
    2

    Domyślnie

    Zgadza się święta prawda oszust nie fachowiec oszukuje zarówno klientów jak i swoich pracowników, (pracuje się u tego pana na czarno) bierze ludzi z łapanki, niektórzy nie mają pojęcia o robocie bo walają się pijani po terenie budowy Pan Mirek Ćwirek czy jak mu tam wisi mi jeszcze z 1000zł a odsetki wciąż rosną...

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fuzoterm

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    3

    Domyślnie Drogi oszuscie !!!

    Skoro jesteś taki ambitny i jesteś taki pokrzywdzony to proszę o podanie twojego adresu i danych. Bo przecież zostałeś przez moja firmę , a konkretnie przezemnie oszukany.
    Czekam 14 dni . Po tym czasie sprawę skieruję na drogę sadowa, a policja i tak cie znajdzie. To tylko kwestia czasu.
    a skoro masz rację to wygrasz w sądzie !!!
    A tak na marginesie . Skoro cię oszukałem to dlaczego nie skierowałeś sprawy do sądu ?????????

  16. #36

    Domyślnie

    Najpierw dojedzie cię skarbówka - oni lubią takie donosy. Potem dopiero będzie czas na sądy i Policję.

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Empus
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    78
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hmm odezwa po 6 latach całkiem szybko

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fuzoterm

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    3

    Domyślnie Nie wiem do kogo pijesz

    Cytat Napisał Empus Zobacz post
    hmm odezwa po 6 latach całkiem szybko
    Ciekawe skąd miałem wiedzieć , że jakiś obszczymórek mnie bezpodstawnie oczernia ???? Co to ja wrózka jestem , a może z fusów miałem wywnioskować ????

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuzoterm Zobacz post
    Ciekawe skąd miałem wiedzieć , że jakiś obszczymórek mnie bezpodstawnie oczernia ???? Co to ja wrózka jestem , a może z fusów miałem wywnioskować ????
    już po tonie Twoich wypowiedzie mozna stwierdzić , że cos jest na rzeczy z tymi zarzutami...
    fajnie , że jest to forum, o jestem na etapie zakupu pieca u Ciebie na pewno tego nie zrobie

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuzoterm Zobacz post
    Nie wiem do kogo pijesz
    Pewnie do kogoś z gazowni....hehhe.
    I już mieszkamy !

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony