dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie Szukam drugiego wariata :-)))

    Szukam kogoś do treningów, bo po zakończeniu pracy, wydostaniu się ze szczecińskich korków i przyjeździe do Dobrej już jest ciemno, często mokro i brak małego kopa, aby wyjść z "czołówką" na głowie i chociaż trochę się poruszać. Jakby był drugi wariat, to zawsze słowo zobowiązuje i człowiek, czy chce, czy nie chce idzie się poruszać. Wczoraj naczytałem się o zawodach ekstremalnych i co na nich przeżywał niejaki "Kiełbasa" (znany w środowisku ekstremalistów) podczas zawodów, że aż mnie zimno wzdrygało, no i cholerka samemu zachciało mi się wystartować w takich zwariowanych zawodach w połowie stycznia (w Dobiegniewie bodajże). Ale wszystko zależy od tego, czy będę się nieco poruszał raz na kilka dni, od pogody, temperatury, stanu ducha i ciała. Zawody są okrutne jak dla mnie (dla ogółu ludzkości także), ale raz takie ukończyłem i znowu mnie coś kusi. Choć wtedy po zawodach jęczałem przez sen w czasie przewracania się z boku na bok. Tak wszystko bolało, że naprawdę czułem, że żyję

    Wybaczcie, że ciągnę ten wątek sam dla siebie, ale może kiedyś ktoś z okolicy się trafi, dlatego odnawiam go co jakiś czas. W końcu ludzi przybywa i w samej Dobrej przewidują kiedyś ponad 10.000 osób. Swoją drogą, to kilka dni temu na zjeździe TKKF w Świnoujściu nawiązałem kontakty z osobą zajmującą się sportem na terenie gminy i już planujemy latem zrobić mini triathlon i mini rajd ekstremalny. Mini, to nie znaczy malutki, ale tak np. połowę z naszego standardu. Patrz: www.rajd3orlow.szn.pl i www.ekstremalnasobota.info/
    Nie polecam do budowy domów w systemie kanadyjskim partaczy z firmy WARKO.

  2. #22

    Domyślnie Z Nowym Rokiem nowym krokiem

    Cudowne tereny do potruchtania są na granicy przy Buku. Fajna serpentyna drogi z góry na dół (i tak bez końca). Polecam, a jakie cudne zdjęcia zrobiłem, jak mróz zamroził. W chwili wolnej umieszczę tu dal zachęty Dobrowianinom.
    Nie polecam do budowy domów w systemie kanadyjskim partaczy z firmy WARKO.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony