dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 141
  1. #121
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tyria

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam poszukuję firmy / ekipy do wykonania szamba ekologicznego oraz schodów drewnianych i mebli kuchennych w okolicach Rzeszowa, Zgłobienia. Czy możecie mi kogoś polecić? Poszukuję solidnych wykonawców, najlepiej w przystępnej cenie.

  2. #122

    Domyślnie

    Witajcie szukam ekipy do pomalowania wewnetrznych ścian, najlepiej agregatem metodą natryskową.
    Kuchnie polecam Komex w Głuchowie k/Łańcuta

  3. #123
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marcin_lech

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Rzeszow
    Posty
    255

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję ekipy budowlanej do budowy domu z cegły, okolice Łańcuta. Dziękuje

  4. #124

    Domyślnie

    Fundamenty super ekipa P. Staszek Musiałek: 603355180
    Elewacja zewnętrzna P. Staszek Szuba: 880251760
    Wszyscy Panowie nie pijący, dokładni, doradzający, posprzątali po sobie. Świetna robota i gorąco polecam

  5. #125
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zuto

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Lesko
    Kod pocztowy
    38-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Od wiosny jak tylko warunki pozwolą będę starował z budową od zera do planowanego stanu surowego otwartego.
    Oczywiście będę potrzebował jakiejś sprawdzonej ekipy która gdyby weszła od fundamentów do góry pociągnęła by wszystko sprawnie i szybko - dach może ew. poszukam kogoś "dedykowanego" do tych prac.
    Może ktoś kogoś polecić w okolicach Sanoka?

  6. #126
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar monach
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    78

    Domyślnie

    Szukam uczciwego elektryka działającego na terenie Rzeszowa. Czy ktoś dałby namiary na kogoś takiego? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

  7. #127

    Domyślnie

    Solidnie i czysto płytki P. ZBYSZEK 178551772

  8. #128

    Domyślnie Budowa okolice Krosna

    Witam w nIedługim czasie chcę zacząć budowę domu w okolicach Krosna,byłabym wdzięczna gdyby ktoś polecił mi dobrych fachowców od fundamentów do stanu surowego otwartego.

  9. #129

    Domyślnie

    Witam,

    Nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda do tego tematu. Jeżeli jednak ktoś zajrzy i ma namiary na sprawdzoną ekipę to szukam wykonawce do postawienia parteru z betonu komórkowego (Solbet lub Ytong) na kleju. Dodatkowo do wykonania strop monolityczny nad parterem.
    Budowa zlokalizowana jest 10km od Rzeszowa (gm. Tyczyn).

  10. #130
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar geedymin
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zarzecze k/ Rzeszowa
    Kod pocztowy
    36-021
    Dzielnica
    Boguchwała
    Posty
    80

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    podczas całej budowy korzystałem z forum muratora.
    W związku z tym czuję się zobowiązany, aby polecić białą listę firm do polecenia:

    1/ płyta fundamentowa- jednoznacznie polecam firmę Vega System- fachowcy jakich mało na rynku- cenowo konkurencyjni (płyta 150m2)
    2/ tynki wewnętrzne gipsowe- Pan Ludwik- firma Eko-Tynk Ludwik Barć- jedyny minus to użycie plastikowych starterów przy szpaletach- niestety pękają. Reszta to praktycznie igiełka
    3/ płytki, łazienki, szpachlowanie, malowanie, panele, balustrady szklane, lustra, inne drobne- Firma Constructor Budownictwo Bober Damian- bardzo dokładny fachowiec, cena adekwatna do jakości
    4/ wylewki- firma Agart z Wiśniowej- bardzo dobra jakość, dobre ceny, terminowość. Jedyny minus i zgrzyt, jest taki, że wykonawca po zakończonej pracy doliczył sobie dodatkową kwotę cyt. bo brakło materiału. Rzecz jasna, nie byliśmy umówieni na tą dopłatę. Pomijając to polecam jak najbardziej.
    5/ okna- firma fenster Jasło- dystrybutor firmy Vetrex. Bardzo dobre okna i dobra ekipa.
    6/ kuchnia, szafki łazienkowe- Usługi Stolarsko Montażowe MTM Tomasz Macieląg- Rzeszów- w skali 1-6- około 5. Dobra jakość za rozsądną cenę. Minusy: brak terminowości-jak wszyscy, niekiedy pośpiech i brak kompleksowej usługi- możliwe, że wykonawca zobaczył, że część rzeczy jestem sobie w stanie sam wykonać i odpuścił temat. Ogólnie bardzo polecam
    7/ żwiry, piaski, kamyki- bardzo dobre ceny i terminowość firma KRIS z Czudca
    8/ izolacja tarasu membrana EPDM -32m2- polecam firmę Tambud Mateusz Twardzik z Rzeszowa- membrana wykonana szczelnie i poprawnie- najlepszy fachowiec w Rzeszowie
    9/ konstrukcja schodów metalowych- zabiegowych, kształtki pod balustradę szklaną- zdecydowanie polecam firmę Pamet- Marcin Szafrański, Czudec
    10/ skrzynki rozprężne i rozdzielaczowe do rekuperacji- forumowicz Przemek z Mielca.

    Więcej firm nie polecę, bo mają więcej minusów niż plusów.
    Jeśli przy którejś pozycji napisałem jakieś minusy, to są rzeczy do poprawienia lub przenegocjowania z wykonawcą.

    Patrząc ogólnie na całą budowę SZACUN dla Wszystkich moich Wykonawców i UKŁONY
    DLA POWYŻSZYCH.

    PS. Dom 260m2, projekt indywidualny, płyta fundamentowa, ściany styropianowe Izodom, dach dwuspadowy wklęsły, instalacja CO podłogówka Rehau, Instalacja CWU Rehau, kotłownia: 2 grzałki elektryczne o łącznej mocy 9KW oraz pompka obiegowa, CWU- bojler elektryczny 140 litrów z mieszalnikiem, rekuperator Onyx Classic 550.
    Jeśli ktoś potrzebuje do powyższych Wykonawców telefonów, proszę o kontakt na PRIVE.

  11. #131

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Poszukuję dobrej firmy, która byłaby w stanie zbudować dom pod klucz w okolicach Rzeszowa. Znajomi polecali firmę Fachman z Mielca albo MCM Budownictwo ze Stobiernej. Czy ktoś korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć? Albo może ktoś ma inną firmę do polecenia?

  12. #132

    Domyślnie

    Strasznie tu pusto. Czyżby na podkarpaciu nie było fachowców?

  13. #133

    Domyślnie

    halo halo, naprawdę nie ma tu nikogo z podkarpacia?

  14. #134

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdziek Zobacz post
    Strasznie tu pusto. Czyżby na podkarpaciu nie było fachowców?
    Takich co można by było z czystym sumieniem polecić jest niewielu.

    Co do firmy Fachman to słyszałem wiele pozytywów gdy rozglądałem się za ekipą ale sam potrzebowałem jedynie murarzy do ścian konstrukcyjnych i stropu więc wziąłem lokalnych murarzy co stawiali u znajomego (raczej jestem zadowolony). Jakbym miał brać ekipę do postawienia domu pod klucz to skontaktowałbym się z Fachmanem tylko z dużym wyprzedzeniem bo z tego co wiem mają terminy.

    Jak coś to mam hydraulika do polecenia. Szukam natomiast speca od pomp ciepła.

  15. #135

    Domyślnie

    Z Fachmanem dobrze mi poszło, to może ktoś wypowie się o MCM Budownictwo p. Cisek? Oni budują też gotowe domy i szeregówki na sprzedaż - może ktoś miał z nim i jakieś doświadczenia?

  16. #136

    Domyślnie

    Cytat Napisał pavvel Zobacz post
    witam,
    potrzebuje namiary na fachowca ktory zrobi mi przybudowke drewniana z wykonczeniem oraz zmieni pokrycie dachu
    najlepiej okolice frysztaka ew jaslo krosno strzyzow
    I jak? Kogo znalazłeś?

    Cytat Napisał domi85 Zobacz post
    Witam w nIedługim czasie chcę zacząć budowę domu w okolicach Krosna,byłabym wdzięczna gdyby ktoś polecił mi dobrych fachowców od fundamentów do stanu surowego otwartego.
    I jakich fachowców Ci polecono? Kogo Ty możesz teraz polecić ze względu na jakość?


    Ponadto poszukuję wykonawcy więźby i poszycia w Krośnie.
    Jeśli chodzi o więźbę, to lepiej, żeby to był ktoś kto nie boi się wbijać gwoździ młotkiem (zamiast używać gwoździarki) i wie o tym, że lepsze są gwoździe skrętne.

  17. #137
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    abdj

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Rzeszow 35-314
    Kod pocztowy
    35-314
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Widze ze temat ucichł. Ale jeśli ktoś jeszcze czyta a ma ekipe w miare godna do polecenie to poprosze o namiar. Chodzi o dom parterowy z solbetu. Fundament, sciany i stropodach.

  18. #138

    Domyślnie

    Witam,
    Szukam solidnej ekipy na fundamenty w Łańcucie.
    Będę wdzięczny za każdy namiar.
    Pozdrawiam

  19. #139
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał DomBudowniczy Zobacz post
    Witam,
    Szukam solidnej ekipy na fundamenty w Łańcucie.
    Będę wdzięczny za każdy namiar.
    Pozdrawiam
    U mnie pod Rzeszowem fundamenty robiła firma Dobry Dom Krasne. Warto u nich poprosić o wycenę. Ja polecam
    Jak nasza współpraca przebiegała można przeczytać w noim dzienniku, bo ostatecznie ten wykonawca robił większość

  20. #140

    Domyślnie

    Cześć, może ktoś polecić ekipę, która przygotuje wnęki po starych oknach pod ciepły montaż w Krośnie?
    Kocioł gazowy kondensacyjny, wiszący, jednofunkcyjny ecoTEC plus VC 20kW + zasobnik VIH R 120/6B.
    Regulator pogodowy oraz multiMATIC VRC 700f. Grzejniki aluminiowe. Ściany półtora pustaka ze szczeliną + 10 cm styropianu grafitowego lambda 0,032. Strop przykryty 20 cm Climowool 0,033. Dom piętrowy 140m2 z lat 80'

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony