dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beatabeata

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    7

    Domyślnie A ja nowa jestem i zielona:))

    Witam serdecznie forumowiczów białołęckiej grupy budującej!!!

    Może kilka słów ode mnie. Kupiliśmy działkę w 2003 roku przy Ostródzkiej/Piasta Kołodzieja (teraz już wiadomo). Działka spłacona - jeden kredyt mniej ufff!!! W tym tygodniu złożyłam wniosek do UG w Białołęce o warunki zabudowy (oczywiście zostałam upokorzona przez urzędniczkę-ale może to dobry znak bym się nie nastawiała na łatwiznę na początku mojej drogi budowlano-krzyżowej). Podobno teraz na WZ czeka się nawet do 7 miesięcy. W sprawach budowlanych jestem zielona i osamotniona (jakoś męża to nie kręci((((!).

    Może znalazłby się ktoś miły i poleciłby mi architekta w miarę sensownego? Projekt prawie sobie wybrałam z pracowni architektonicznej ale są z Białegostoku i "nie mają czasu na wprowadzenie zmian" ((((-zmian raczej chyba dużych: powiększenie domku z dwóch stron i w środku różnych takich przeróbek.

    I drugie pytanie dotyczy ogrzewania domu przy użyciu baterii słonecznych? Czy znają Państwo firmy, które się takimi sprawami zajmują? Będę wdzięczna za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie Re: A ja nowa jestem i zielona:))

    Cytat Napisał beatabeata
    Witam serdecznie forumowiczów białołęckiej grupy budującej!!!

    Może kilka słów ode mnie. Kupiliśmy działkę w 2003 roku przy Ostródzkiej/Piasta Kołodzieja (teraz już wiadomo). Działka spłacona - jeden kredyt mniej ufff!!! W tym tygodniu złożyłam wniosek do UG w Białołęce o warunki zabudowy (oczywiście zostałam upokorzona przez urzędniczkę-ale może to dobry znak bym się nie nastawiała na łatwiznę na początku mojej drogi budowlano-krzyżowej). Podobno teraz na WZ czeka się nawet do 7 miesięcy. W sprawach budowlanych jestem zielona i osamotniona (jakoś męża to nie kręci((((!).

    Może znalazłby się ktoś miły i poleciłby mi architekta w miarę sensownego? Projekt prawie sobie wybrałam z pracowni architektonicznej ale są z Białegostoku i "nie mają czasu na wprowadzenie zmian" ((((-zmian raczej chyba dużych: powiększenie domku z dwóch stron i w środku różnych takich przeróbek.

    I drugie pytanie dotyczy ogrzewania domu przy użyciu baterii słonecznych? Czy znają Państwo firmy, które się takimi sprawami zajmują? Będę wdzięczna za pomoc.
    Ja mam solary firmy HEWALEX.

    Zapraszamy tu:
    http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=47

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    o architekta zapytaj w grupie Tarchomin-Białołęka http://forum.muratordom.pl/viewtopic...980&start=5280

    beatabeata, premiumpremium - nowa moda na podwójne nicki ?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    witamy na forum

    p.s. ze tez ja taka staroswiecka .....tylko jeden frosch
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony