dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie SZCZECIN - architekt, projektant, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    Przewaliłem google i to co znalazłam to mnie przeraża. Mało projektantów wnętrz a ci co są mają strasznie słabe strony internetowe. A na nich po 2-3 projekty. To co ?? więcej nie robią ?? To naprawdę wszystko co mają do pokazania ?? I jeszcze życzą sobie takie grube tysiące ??

    Ma ktoś namiary na jakiegoś sprawdzonego projektanta ??

  2. #2

    Domyślnie SZCZECIN - architekt, projektant, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    Witam,

    poszukuję dobrego projektanta wnętrz ze Szczecina, do szeregowca ok 150m2 na Pogodnie (remont kapitalny). Ile to może kosztować ( z nadzorem ) projekt? Możecie mi kogoś polecić?

    pozdrawiam

    Jurek

  3. #3

    Domyślnie

    Poszukuje projektanta wnętrz z okolic Stargardu i Szczecina. Zadanie do zlecenia aranżacja domu do 150m2 pow. użytkowej w Stargardzie.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Problemem jest to, że dobrzy architekci nie zawsze mają czas na stronę. Temat ma ponad 1000 wyświetleń, a żadnych odpowiedzi. A przecież Szczecin ma doskonałych projektantów.
    Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo kreatywną i godną polecenia jest pracownia architekta Karola Nieradki http://maxberg.pl/home/.
    Niestety nie możemy potwierdzić cen, bo ich nie znamy, ale realizowaliśmy projekty łazienek, które zawsze stały na wysokim poziomie.
    Siłą rzeczy widzieliśmy pozostałe pomieszczenia i zawsze był w nich doskonały zamysł. Do tego konkretny nadzór architektoniczny i nacisk nie tylko na perfekcję wykonania, ale także termin zamknięcia inwestycji.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ewa288

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-854
    Posty
    1

    Domyślnie Szukam projektanta ze Szczecina

    Witam serdecznie,
    Jak w temacie poszukuję osoby, która w profesjonalny sposób udekorowałaby mój dom. Bardzo proszę o jakieś namiary na sprawdzone osoby.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Napisz do właścicielki Mint Grey https://web.facebook.com/MintGrey/?fref=ts

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamila.Majj

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-851
    Posty
    1

    Domyślnie

    Reklama debiutanta

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Polecam moją Koleżankę po fachu ze Świnoujścia, Panią Jolę Żur.
    Dziewczyna ma naprawdę duże doświadczenie, jest dyplomowanym architektem wnętrz, ma fajne realizacje...no i jest mobilna.
    Poszukaj w Googlach Artviz.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Weronika321

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-052
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem mogę polecić Warto skontaktować się z Paniami i sprecyzować swoje wymagania a z pewnością się dogadacie. Sama korzystałam z ich usług i wiem, że posiadają bardzo duże doświadczenie i umiejętności.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-11-2018 o 05:47

  10. #10

    Domyślnie

    Na pewno odradzam 3 Przestrzenie i Panią architekt imieniem - Kamila Wardal - amatorka, totalne olanie sprawy, zastraszanie i wymuszanie akceptacji spapranych projektów.

  11. #11

    Domyślnie

    Ode mnie do polecenia w Szczecinie Klaudia Ulińska vel DesignWolf . Szukałem wsparcia przy zaprojektowaniu mojego salonu. Cieszę się, że skorzystałem z jej usług bo ogarnęła sprawnie projekt i na pierwszy rzut oka widać było jaką ma wiedzę i doświadczenie. Jestem pozytywnie zaskoczony, warto było zainwestować w takie usługi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony