dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Avzi,
    z samego faktu że sąsiad oprotestował coś w projekcie Barbarity (nie wiemy co ani dlaczego) nie wynika jeszcze, ze to "wyjątkowa menda".
    A co do szybkości wystawiania ocen obcym ludziom na forum, to jest to smutna reguła, która ogólnie mi się nie podoba.
    Wystarczy być forumowiczem, żeby byc "swoim gościem", a jak "swój gość" napisze, że ktoś wszedł z nim w konflikt, to tamten już z definicji jest "mendą". Ciekawe ile razy jest tak że ta "menda" też siedzi na forum, opisuje tę samą sprawę ze swojego punktu widzenia i też dostaje takie krzepiące komentarze - że tamten drugi to .... (to wstaw dowolne inwektywy).

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Mam działkę (rolną) ca 2 ha. Dom buduję oddalony od drogi 60 m. Ogrodzenie będzie 40 m od drogi (gminnej).Między dogą a ogrodzeniem zasadziłem las mieszany.
    Czy takie ogrodzenie też trzeba zgłaszać ?
    Zbig

  3. #23

    Domyślnie

    Magmi,

    Nie chcę dłużej forsować swojego punktu widzenia. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Jesli obraziłem - przepraszam. Nie widzę jednak niczego złego w tym, że pewne sprawy nazywa się po imieniu. Jesli np. ktoś pisze o niesolidnych wykonawcach, to komentarze w stylu "oszust", "złodziej i pijak, bo każdy złodziej to pijak" są powszechnie stosowane, nierzadko padają nawet nazwiska ku przestrodze (co ja uważam już za spore nadużycie). Nikt wtedy nie dochodzi prawdy, czy tak było w istocie. To samo dotyczy "upierdliwych urzędników", producentów bubli itp.
    Pozdrawiam!

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wowka Zobacz post
    W celu jaki opisałeś (zastawienie dotychczasowych szlaków komunikacyjnych) takie ogrodzenie w zupełności wystarczy.

    Nie musisz robić podmurówki. Rozejrzyj sie po skupach złomu, można tam kupić "za grosze" rurki i starą siatkę.

    Budując cos prowizorycznie (bez odpowiedniego zamocowania) należy sie liczyć z możliwością kradzieży ogrodzenia.
    Jeszcze jedno. Budowa ogrodzenia prowizorycznego a potem docelowego podraża koszty.





    Ja też tak zrobiłam, po kosztach ogrodzenie tymczasowe- na czas budowy "tylko aby wytrzymało". Na szczęście obyło się bez kradzieży i niepożądanych wejść na działkę.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-07-2020 o 11:04 Powód: usunięcie linka reklamowego

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony