dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
  1. #81

  2. #82
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał _anna_p
    To nie jest takie proste. Bo chcę zabudować wnękę na pralkę dużymi drzwiami składami i z takiego samego materiału zrobić szafkę pod umywalkę. Nie wyobrażam sobie, by każdy meble był inny! Chyba to trochę przerasta stolarza, który robił mi meble w kuchni. Na wszystko mi przytakuje, ale wiem, że jak mu to zlecę to zrobi - jak mu się uda, a jak się nie uda to usłyszę, że inaczej się nie da. Dlatego chciałabym wiedzieć, czy to jest możliwe do zrobienia, może powinnam zmienić koncepcję?
    Miałam/mam podobny problem...
    Chcę zabudować pralkę i piec, który nad nią wisi i przy okazji z tego samego materiału chcę mieć szafkę pod umywalkę... Szafki, jakie mnie interesowały, kosztowaly w granicach 900 złotych. Stolarz też średnio sie do tego palil, żeby szafeczki zrobić...
    Kupiam więc szafkę w IKEA - uwaga - kuchenną - jest to szafka nad okap. Mąż wyfrezował otwór na syfon, skręcił ją odwrotnie niż pokazano na instrukcji (tak, żeby śruby były wewnątrz szafki) i wyszło super (jak dla mnie oczywiscie ).
    Wydląda to tak (jeszcze bez uchwytu, bo kupiliśmy za długi )





    Jeśli chodzi o zabudowę pralki i pieca, zamierzam zamówic u stolarza 2 plyty, z których zrobimy boki szafki, a w IKEA dokupię drzwi, te same, które są w szafce. Drzwi (wysokie 2x90 i 57) wyniosą jakieś 400 złotych, do tego ze 150 za boki... Za taką kwotę stolarz mi tego nie zrobi... Samą szafeczke pod umywalkę wycenił na prawie 500 zlotych

  3. #83
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    LWiki

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    05-090
    Posty
    1

    Domyślnie

    Można samemu jak mamy narzędzia jednak jakość cięcia lewej i prawej stony nie uzyskamy poprawnie w domowymi narzędziami. Co innego jeżeli użyjemy drewna. Ale to więcej zabawy niż to warte. Jeżeli np chcemy ażury czy fronty frezowane to już w domu nie zrobimy ich. Jak będą jakieś potrzebne to zapraszam do
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-08-2019 o 10:52

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony