dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie Re: Wkońcu udało się sprzedać mieszkanie :)

    Cytat Napisał Tomasz312
    Ja swoje mieszkanie sprzedałem dzięki serwisowi z ofertami nieruchomości znajdującemu się pod adresem www.m-dom.pl jest to chyba nowy serwis bo ogłoszeń nie było za dużo, ale od zamieszczenia tam ogłoszenia znalazłem kupca po jakimś tygodniu

    Co najważniejsze zamieściłem tam ogłoszenie zupełnie za darmo na okres 30 dni.

    Teraz na tym serwisie szukam jakiegoś domu dla mojego syna, mam nadzieję że znajdę coś ciekawego.

    Pozdrawiam.
    oj jak mi tu reklamą zaśmierdziało!!!

    ja tez sprzedaję- jest chyba szansa że może się uda. Mam chyba ze 20 umów z pośrednictwami. Ogłoszenia indywidualne mam na gratka, domiporta i allegro. Rozwieszałam na osiedlu informacje- przyszły dwie osoby oglądać. Chyba musze rozwiesić jeszcze raz. Chciałabym już sprzedac i mieć spokój że kasy starczy!
    Aha z pośrednikami umwaiam się w tej chwili tak, że dopiero jak przychodzą z klientem to podpisuje umowę bo tak to mi się tabuny pośredników po domu kręciły a ich aktywność kończyła się na podpisaniu umowy!
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  2. #42

    Domyślnie Re: Wkońcu udało się sprzedać mieszkanie :)

    Cytat Napisał ngel
    ja tez sprzedaję- jest chyba szansa że może się uda. Mam chyba ze 20 umów z pośrednictwami. Ogłoszenia indywidualne mam na gratka, domiporta i allegro. Rozwieszałam na osiedlu informacje- przyszły dwie osoby oglądać. Chyba musze rozwiesić jeszcze raz. Chciałabym już sprzedac i mieć spokój że kasy starczy!
    Aha z pośrednikami umwaiam się w tej chwili tak, że dopiero jak przychodzą z klientem to podpisuje umowę bo tak to mi się tabuny pośredników po domu kręciły a ich aktywność kończyła się na podpisaniu umowy!
    Mam te same doświadczenia. Klientów jak na lekarstwo, a mieszkanie niezłe i w dobrym punkcie (Warszawa Mokotów). Cena też standardowa...
    A podobno ruszyło się w nieruchomościach, ciekawe gdzie...
    Agencje jakoś mało operatywne, jeśli chodzi o wyszukiwanie klientów, bo do podpisania umowy, to oczywiście pierwsi (też mi się chyba ze dwadzieścia uzbierało...). Ciekawe z czego oni żyją (tak naprawdę ).
    Ech, załamka, i z kasą cienizna...
    Poradźcie, co zrobić, żeby szybko sprzedać (oczywiście poza drastycznym obniżeniem ceny...)

    Pozdrowienia
    WaldekZ
    Życie to nie jest bajka!

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    Waldek- a na się udało (chyba bo umowa będzie podpisana w sobotę )
    Wkurzyłam się na te wszystkie agencje i... sama dałam ogłoszenia do wszystkich możliwych internetowych portali. Ale przede wszystkim wydrukowałam całą masę ogłoszeń- takich zwykłych papierowych, z numerem telefonu do oderwania, zafoliowałam je (tzn wsadziłam w koszulkę), żeby mi pierwszy deszcz nie zniszczył ogłoszeń i rozwiesiłam po całej okolicy. Często jest tak, że ktoś szuka w konkretnej lokalizacji, osiedlu, nieraz nawet w konkretnym bloku bo ma blisko rodziców/dzieci/pracę/ przedszkole etcc U nas podziałało. Aha- u nas akurat argumentem przetargowym było zostawienie niemal całego wyposażenia mieszkania- ale nam akurat nie pasowało zabierać wiekszości rzeczy.
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał ngel
    Waldek- a na się udało (chyba bo umowa będzie podpisana w sobotę )
    Wkurzyłam się na te wszystkie agencje i... sama dałam ogłoszenia do wszystkich możliwych internetowych portali. Ale przede wszystkim wydrukowałam całą masę ogłoszeń- takich zwykłych papierowych, z numerem telefonu do oderwania, zafoliowałam je (tzn wsadziłam w koszulkę), żeby mi pierwszy deszcz nie zniszczył ogłoszeń i rozwiesiłam po całej okolicy. Często jest tak, że ktoś szuka w konkretnej lokalizacji, osiedlu, nieraz nawet w konkretnym bloku bo ma blisko rodziców/dzieci/pracę/ przedszkole etcc U nas podziałało. Aha- u nas akurat argumentem przetargowym było zostawienie niemal całego wyposażenia mieszkania- ale nam akurat nie pasowało zabierać wiekszości rzeczy.
    A z którego źródła znaleźliście w końcu kupca (internet, rozwieszone ogłoszenia)?
    Farciarze...

    Pozdrowienia
    WaldekZ
    Życie to nie jest bajka!

  5. #45

    Domyślnie

    Właśnie udało mi się sprzedać mieszkanie bez pośrednika, ponad 5 tyś w kieszeni Ogłoszenia pozostawiałem w internecie, na forach oraz serwisach bez pośredników. Akurat to ogłoszenie kupcy znaleźli w bezposrednio.com, ale twierdzą, że to przypadek. Od kilku dni staram się kupić dwa razy większe mieszkanie, również bez pośredników, ale takie oferty znikają w ciągu kilku dni, nawet wczoraj dzwoniłem - babka wystawiła ogłoszenie, a za dwa dni już było nieaktualne, masakra.

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    Waldek nasi kupujący znaleźli ogłoszenie w internecie- bodaj na gratce
    Mówili że widzieli wcześniej to ogłoszenie ale tylko przez pośredników i nie chcieli. Jak zobaczyli, że pojawiło się ogłoszenie bez agencji od razu zadzwonili. No i udało się!
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    2Atelier

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-430
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Zajmuję się zawodowo przygotowaniem mieszkań przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu. Ta usługa wspomagająca sprzedaż nieruchomości jest jeszcze mało znana i rozpowszechniona w Polsce. Polega na zastosowaniu prostych, niskonakładowych zabiegów w celu podniesienia atrakcyjności nieruchomości na rynku. Niewielu sprzedających w pełni zdaje sobie sprawę jak OBIEKTYWNIE wygląda ich kochane mieszkanie lub dom z którym chcą się rozstać. A potencjalni nabywcy, są dziś baaaaardzo wybredni.

    Przygotowanie mieszkania na sprzedaż w telegraficznym skrócie: trzeba sprzątnąć mieszkanie, pochować wszystkie drobiazgi zagracające przestrzeń, usunąć zbędne i/lub zniszczone meble, zrobić drobne naprawy, odmalować (oczywiście jeśli jest brudno lub kolory są zbyt kontrowersyjne), usunąć brzydkie zapachy, dobrze sfotografować mieszkanie no i na koniec zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych nabywcach, którzy przyjdą obejrzeć Waszą nieruchomość.

    Jeśli przedłuża się okres sprzedaży mieszkania to może warto przeanalizować, co jeszcze, oprócz obniżenia ceny można by zrobić by zamknąć sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą usług MODEROWANO
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 15:10

  8. #48

    Domyślnie

    Witam, ja swoje mieszkanie sprzedałam przez internet wystawiłam je na MODEROWANO
    Ciekawa strona bo oferty są tylko od właścicieli.

    Cytat Napisał Ewa Lubowiecka Zobacz post
    chcialabym sprzedac mieszkanie-gdzie w internecie najlepiej to ogłosic? Jestem z Wrocławia
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 15:09

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Po***ni

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    265

    Domyślnie

    Tak rzeczywiście lepiej zaoszczędzić 50 - 80 zł na dobrym ogłoszeniu i potem marudzić że klientów nie ma że się nie sprzedaje itp.
    Jak już zdecydujecie się na pośrednika to podpisać umowę z 2 max 3 pośrednikami, ale takimi którzy specjalizują się w danym rejonie mają z tego rejonu bardzo dużo ofert i co za tym idzie klientów już wypracowanych i wtedy ma to sens. Wybieranie pośredników z łapanki nie ma sensu, lepiej sobie wykupić na najbardziej poczytalnych portalach reklay i samemu czekać na klienta.

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Syllvia

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    Najlepiej dać na wszystkich dostępnych portalach , czasem wolno też wieszać w spółdzielniach mieszkaniowych.

  11. #51

    Domyślnie

    Co sądzicie o firmach, które rozpropagują Wasze ogłoszenie na 40, 60 czy ponad 100 portalach?.
    Zamierzam skorzystać z takiej oferty, ale nie wiem jak znaleźć solidna i sprawdzona firmę .
    Serdecznie pozdrawiam.

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marta1984!

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    1

    Domyślnie A ja polecam:)

    Cytat Napisał Pośrednik Zobacz post
    Tak rzeczywiście lepiej zaoszczędzić 50 - 80 zł na dobrym ogłoszeniu i potem marudzić że klientów nie ma że się nie sprzedaje itp.
    Jak już zdecydujecie się na pośrednika to podpisać umowę z 2 max 3 pośrednikami, ale takimi którzy specjalizują się w danym rejonie mają z tego rejonu bardzo dużo ofert i co za tym idzie klientów już wypracowanych i wtedy ma to sens. Wybieranie pośredników z łapanki nie ma sensu, lepiej sobie wykupić na najbardziej poczytalnych portalach reklay i samemu czekać na klienta.
    Witam!

    Ja polecam ogłaszanie sprzedaży mieszkania na portalach społecznościowych.
    W tej chwili jest mnóstwo stron zajmujących się czymś takim, między innymi np MODEROWANO
    Wybieracie sobie na którym fanpage'u wstawiacie ogłoszenie i gotowe!
    Radzę w takiej sytuacji sugerować się grupami wiekowymi, raczej kobiety i mężczyźni 25-35 będą największą grupą odbiorców, takich jest tam mnóstwo a koszt takiej reklamy niewielki Robicie zdjęcia i do dzieła!

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 15:08

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Arni90

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    możesz próbować ogłaszać albo ręcznie albo są też portale na których można zlecić ogłaszanie nieruchomości w reklamach na popularnych stronach o tej tematyce, wykorzystując reklamę przez biuro ogłoszeń jak np MODEROWANO ] można dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Kiedyś skorzystałem z takiego e-biura i miałem zauważalnie więcej chętnych z którymi mogłem utargować lepszą cenę za mieszkanie
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 15:07

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewa Lubowiecka Zobacz post
    chcialabym sprzedac mieszkanie-gdzie w internecie najlepiej to ogłosic? Jestem z Wrocławia
    Ja sprzedawałem w Poznaniu przez pośrednika i muszę przyznać, ze to bardzo wygodne rozwiązanie - wypromował ogłoszenia, pokazywał mieszkanie, no i po sprzedaży podpowiedział jak załatwić formalności. [reklama]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-06-2014 o 20:03

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefan buczynski Zobacz post
    Ja sprzedawałem w Poznaniu przez pośrednika i muszę przyznać, ze to bardzo wygodne rozwiązanie - wypromował ogłoszenia, pokazywał mieszkanie, no i po sprzedaży podpowiedział jak załatwić formalności. [reklama]
    a jakie to sa formalnosci???
    a pseudoposrednikow sie nie poleca...
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-06-2014 o 20:03

  16. #56
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kasia456

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Nędza
    Kod pocztowy
    47-440
    Posty
    1

    Domyślnie

    bardzo dobra strona to prywatnaoferta dodajesz tam ogłoszenie i one jest wysyłane na kolejne 100 stron dzieki temu szybko znajdziesz kupca. polecam

  17. #57

    Domyślnie

    Ja wystawiałem na OLX i Morizon, ale wyniki kiepskie.

    Jak ma ktoś z was jakąś sprawdzoną stronę, gdzie można zamieścić płatne ogłoszenie, to dajcie znać!

  18. #58
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ita55

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Fajny, darmowy i łatwy w obsłudze portal ogłoszeniowy z nieruchomościami to MODEROWANO sama z niego korzystam.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 15:11

  19. #59
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nevarius

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Kowary
    Kod pocztowy
    58-530
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja skorzystałem zMODEROWANO .. Za tą samą cenę, którą płacisz za dwa portale, oni oferują promowanie ogłoszenie na ponad 100 portalach, a dodatkowo na facebook'u i youtube. Sprzedałem po 2 miesiącach współpracy z nimi. Natomiast współpracując z agencją nieruchomości nie mogłem sprzedać przez 5 miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 15:11

  20. #60
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    homerka

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Macierzysz
    Kod pocztowy
    05-850
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bezpłatnie można ogłoszenie o sprzedaży mieszkania/ domu zamieścić na portalu http://www.homer.pl/

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony