dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 60
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Polecamy też serwis Muratora o nieruchomościach.

    http://nieruchomosci.muratordom.pl/dodaj_ogloszenie
    Skorzystałam, ale za chiny nie mogę znaleźć tam swojego ogłoszenia. Może coś źle robię, ale nie wydaje mi się

  2. #22

    Domyślnie

    Mam podobny problem, po umieszczeniu wyświetliło się potwierdzenie, a teraz nie mogę znaleźć mojego ogłoszenia,
    Proszę podzielcie się cennymi doświadczeniami ze sprzedaży swoich mieszkań

  3. #23

    Domyślnie mieszkanie

    Ja sprzedaję dwa mieszkania małe od stycznia i dopiero teraz jedno może sie sprzeda

  4. #24

    Domyślnie

    Chyba na rynku wtórnym coś się ruszyło, wystawiłam mieszkanie do sprzdaży w lipcu i w połowie sierpnia było już sprzedane. Jak tylko nabywcy załatwią formalnosci w banku podpisujemy umowę notarialną (spradzali już zdolność kredytową). Nie zawowalam zbyt wysokiej ceny (średnia w tej okolicy).
    Biuro Nieruchomości nieźle sie obłowiło 3+3= 6 %
    Szybkość dla mnie była ważna, bo mam do zapłacenia II ratę u dewolopera i na razie nie muszę jeszcze brać kredytu. Następne mieszkanie będę sprzedawać gdzieś za roku i zabiorę się do tego inaczej.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Polecamy też serwis Muratora o nieruchomościach.

    http://nieruchomosci.muratordom.pl/dodaj_ogloszenie
    Zacząłem wprowadzać, doszedłem do punktu
    "Wyrażam zgodę na przetważanie moich danych osobowych przez MURATOR Spółka Akcyjna"
    i nie wiem co Redakcja miała na myśli
    Pozdrawiam - Piotr

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aniania

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Nowa i niezła stronka

    Spróbuj w MODEROWANO
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-12-2015 o 14:12

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Z doświadczenia własnego i kilku osób znajomych wiem, że dobrze jest wywiesić ogłoszenia we własnej okolicy, bo często ludzie chcą kupić mieszkanie np. w klatce obok, albo w tej samej klatce...

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał nastka79
    Z doświadczenia własnego i kilku osób znajomych wiem, że dobrze jest wywiesić ogłoszenia we własnej okolicy, bo często ludzie chcą kupić mieszkanie np. w klatce obok, albo w tej samej klatce...
    dokładnie!!
    ja tak zrobiłem, za pierwszym razem się nie udało ale za drugim bez problemu, mieszkanie poszło w ciągu dwóch miesięcy, ogłoszenie wisiało w miejscowym.....markecie

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ja kiedyś dałam ogłoszenie na "próbę" nie chiałam jeszcze sprzedać mieszkania tylko zobaczyć co się będzie działo.Zamieściłam ogłoszenie na przystankach autob. i miałam pielgrzymki w domu Cena była dość wysoka i celowo nie dopuszczałam do negocjacji, także klienci wychodzili z kwitkiem.

  10. #30

    Domyślnie

    Ja ze swoim bujam sie od pazdziernika (Głogów). Mieszkanie jest duze, fajnie wykonczone, ale ludziska chyba kasy nie maja. Nie wiem co to bedzie, az sie boje pomyslec.

  11. #31

    Domyślnie

    średnio mieszkanie około 60m2 sprzedaje się 6 miesięcy

  12. #32

    Domyślnie

    Jest sierpien a ja nadal mieszkania nie sprzedalam. Zaczynam zalowac decyzji podjetej w sprawie budowy domu ...

  13. #33

  14. #34

    Domyślnie

    SPrzedałeś? Jeśli tak to j ak długo czekałeś na ten fakt? Pozdrawiam i dziękuję za linki!

  15. #35

    Domyślnie :((

    Ja swojego mieszkania (85m.kw.) nie moge sprzedac od jesieni - niemozliwie zeszlam z cena: 2700 m.kw. pieknie wyremontowanego mieszkania. I cisza. Nie podoba sie ze 4 pietro bez windy. Co mam robic, mam juz noz na gardle ...

  16. #36

    Domyślnie

    archei, dzięki za linki, naprawdę przydatne.
    takie tam profesjonalne negocjacje na zlecenie

  17. #37

    Domyślnie

    Mam jedna rade dla tych którzy nie maja noża na gardle i nie chcą korzystać z agencji jak będzie dzwonić jakaś agencja to mówcie z jutro przychodzi osoba zainteresowana na 100 % i na razie dziękujecie im za współprace, to działa, bo jak zaczniecie wymyślać ze za duża prowizja itp to będą wam ściemniać ze znajda klienta to z prowizji zejdą itp itd.

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    a ja właśnie zamieściłam ogłoszenie sprzedaży mieszkania z zastrzeżeniem ,że bez pośredników.
    Ogłoszenia zamieściłam na : allegro,świstaku,muratorze,gratce,gazecie lokalnej,tablicy ogłoszeń w kauflandzie,na przystankach i cisza ani jednego tel.

  19. #39

    Domyślnie

    z własnego doświadczenia wiem, że najlepsza jest gratka i otodom (taniej niż na allegro a i tak na allegro się pokazuje) oraz lokalna gazeta (z tym, że też nie w każdy dzień ogłoszenia są skuteczne - najlepiej wybrać taki gdy jest dodatek z ogłoszeniami w szczególności dot. nieruchomości).

    ale generalnie kwestia odzewu to w dużej mierze kwestia ceny, np. na ogłoszenie bez podanej ceny prawie nikt nie oddzwaniał, na ogłoszenie z wygórowaną ceną było kilka tel. ale ludzie chcieli stargować do 50% ceny wyjściowej , na ogłoszenie z niższą ceną - duży odzew.

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomasz312

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Wkońcu udało się sprzedać mieszkanie :)

    Ja swoje mieszkanie sprzedałem dzięki serwisowi z ofertami nieruchomości znajdującemu się pod adresem www.m-dom.pl jest to chyba nowy serwis bo ogłoszeń nie było za dużo, ale od zamieszczenia tam ogłoszenia znalazłem kupca po jakimś tygodniu

    Co najważniejsze zamieściłem tam ogłoszenie zupełnie za darmo na okres 30 dni.

    Teraz na tym serwisie szukam jakiegoś domu dla mojego syna, mam nadzieję że znajdę coś ciekawego.

    Pozdrawiam.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony