dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 122
  1. #1

    Domyślnie organizery do szuflad

    Kto wie, gdzie mozna kupic organizery i wklady do szuflad, ktore utrzymaja cala zawartosc w jakis ryzach??? Wiem, ze orygianaly sa bardzo drogie, ale czy jest alternatywa. bede wdzieczna za namiary, najlepiej w necie.

  2. #2

    Domyślnie

    coś takiego jak ma ikea?
    chyba można u nich kupić, ale no nie jestem pewna...

    to się chyba nazywa systemy przechowywania...
    ma to jeszcze sevroll i indeco, indeco jest chyba trochę tańsze...
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  3. #3

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    kupiłam tydzien temu w IKEI ....najmniejszy kosztuje coś ok 39 zł ( 40 cm )
    prosta konstrukcja i łatwy montaz

    miałam w jednej dużej szufladzie nieporządek ( choc bardzo sie staraałam aby to opanować ) teraz jest wszystko na swoim miejscu -super

  5. #5

    Domyślnie

    ano właśnie - więc tylko ikea bo jest najtańsza
    nie byłam pewna czy sprzedają osobno czy w kompletach z szafami, ale Ewka mówi, że kupiła, to znaczy, że można wszystko kupić osobno - i też planuję takie bajery bo łatwiej jest wszystko opanować
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  6. #6

    Domyślnie

    Chodzi Ci o coś takiego:
    http://www.ociekarka.pl/go/_category...95df019176fa62
    Ceny od 8 - 35 zł w zależności od szer. szuflady
    Podałam pierwszy z brzegu sklep, może gdzie indziej jest taniej
    Wpisz w google okucia meblowe ewentualnie akcesoria meblowe, to wyskoczy Ci masa sklepów i hurtowni

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o takie metalowopodobne, szare podziały do szuflad z Ikea, to wydaje mi się iż nadają się one tylko do ich szuflad. Montowałam je niedawno u siebie, mocuje się je "na zatrzask" do tylnej ścianki szuflady płytkiej, lub do specjalnych prowadnic bocznych w przypadku głębszych szuflad cargo.
    Nie zmienia to faktu, iż Ikea ma jeszcze dodatkowe drewniane i plastikowe wkłady do szuflad, które nadają się do każdej szuflady. Ale to są wkłady na noże, łyżki i inne drobne akcesoria przechowywane w płaskich szufladach. Do cargo, jako przegródki pomiędzy garnkami, puszkami, słoikami itp. nadają się tylko te pierwsze, pasujące tylko do szuflad ikea. W dowolnej głebokiej szufladzie można wykorzystać specjalne podstawki na talerze oraz drewniane pudełka z podziałkami i uchwytem, np. na butelki, przyprawy itp.
    Na stronie ikea, w dziale kuchnia/akcesoria można zobaczyć wszystko o czym piszę.

  8. #8

    Domyślnie

    W Ikea sprzedawane organizery do szuflad to Blumy.


    Można kupic jeszcze systemy Peki tańsze, ale nie w Ikea.

  9. #9

    Domyślnie

    gdzie można kupic systemy Peki?
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    paul400

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joani
    W Ikea sprzedawane organizery do szuflad to Blumy.


    Można kupic jeszcze systemy Peki tańsze, ale nie w Ikea.
    Ikea nie sprzedaje organizerów BLUM , tylko jakieś chińskie podróby .
    Bluma można kupić w Blumie lub w firmach autoryzowanych przez Bluma.
    Natomiast akcesoria PEKA poprostu w Pece lub w firmach autoryzowanych przez Pekę . Na terenie Polski jest dużo takich firm.
    A tak na marinesie , to BLUM , Kesebohmer i Peka to firmy z czołówki i nie można ich porównywać z innymi firmami , bo jest BLUM , Kesebohmer i Peka potem przepaść i potem cała reszta.

    pozdro

  11. #11

    Domyślnie

    jasne tylko po co przepłacać za samą nazwę?

    no chyba, że sprzedajesz te rzeczy, to się nie dziwię, że tak mówisz
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał paul400
    A tak na marinesie , to BLUM , Kesebohmer i Peka to firmy z czołówki i nie można ich porównywać z innymi firmami , bo jest BLUM , Kesebohmer i Peka potem przepaść i potem cała reszta.

    pozdro
    oj chyba się zamroziłeś pare lat temu skoro piszesz o przepaści... wymieniając te trzy firmy... lub rzeczywiście masz stragan... choc te firmy są nie złe to już nie ma przepaści...

  13. #13

    Domyślnie

    Podbijam temat. Chciałabym kupić jakieś wygodne organizery do szuflad, może uchwyty na talerze, coś do wysokich szuflad i jak są jakieś bajery do carga to też chętnie.
    Pytanie- gdzie? No i dlaczego blumowskie organizery są tak porażająco drogie
    Pewnie przejadę się do ikei, ale póki co szukam w necie - może można znaleźć coś bardzo podobnego do tych z bluma, ale tańszego?

  14. #14

    Domyślnie

    Blum czy peka sa bardzo drogie, poszukajcie jakiś krajowych producentów... np. firmy Rejs... podaje linka, gdzie taki wkład na sztucce można kupić za ok. 20zl w zależności od koloru i wielkości
    http://www.twojeklamki.pl/index.php?...66&produkt=447

  15. #15

    Domyślnie

    Dzięki - zapisałam sobie tą stronę.

    A czy ktoś się orientuje czy np. taki wkłąd z Ikei Rationell będzie pasował do szuflady z bluma?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20090090

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Właśnie, podepnę się pod temat... Mam szuflady z systemami Bluma
    i niestety wkłady typu organizer (na sztućce np) jest straasznie drogi...
    Mam szeroką szufladę (100 cm) i taki organizer kosztuje 400-500 zł.
    Czy inne by pasowały? Ale nie chodzi o takie plastikowe wkłady,
    które można kupić na bazarze, tylko typowy organizer (sama ustalam sobie podział)
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  17. #17

    Domyślnie

    Ja kupowałam organizery w ikei, ale tylko do szuflad płytkich:

    .

    Jeśli macie szuflady bluma to musicie sprawdzić czy te ikeowskie organizery będą pasować, mnie Pan w ikei powiedział, że to zależy "do jakiego bluma, bo np. do bluma z brw nie pasują" (tak, ja też myślałam, że jak blum to blum, ale okazuje się, że jest inaczej). Również sztućce mam poukładane właśnie w tym organizerze - sprawdza się świetnie, na dnie szuflady jest ta mata z ikei, a przegródki podzieliłam dokładnie jak chciałam, ten sam mam na większe chochelki, łopatki, wałek itd i na kuchenne pierdółki.
    Do moich szuflad zupełnie nie pasują ikeowskie organizery głębokie - na innych wysokościach jest bok szuflady i ta rureczka, nie dało się tego sensownie zamocować, a nawet po jakichś przeróbkach z mocowaniem organizer zaczynałby się dopiero jakieś 5-7 cm na dnem szuflady i dołem wszystko by latało. Może ktoś zna jakiś organizer do szuflad głębokich, który zaczynałby się od dna?

    Na talerze świetnie sprawdziły się te stojaki:



    podchodzę sobie z tym do zmywarki, ładuje i wkładam do szuflady Nie ma ich na stronie ikei, ale w sklepie faktycznie są.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    Na talerze świetnie sprawdziły się te stojaki:



    podchodzę sobie z tym do zmywarki, ładuje i wkładam do szuflady Nie ma ich na stronie ikei, ale w sklepie faktycznie są.
    Jak dla mnie bomba. Muszę w końcu kiedyś wybrać się do Ikei, mimo, że to taka wyprawa

  19. #19

    Domyślnie

    no tak.. ja zapominam, że ikei u nas nie ma tak dużo... ja mam do katowickiej 5 minut z pracy, ale za to jak już tam wsiąknę to nawet przy extra szybkich zakupach to jest pół godziny
    Ale myślę, że warto wpaść, bo jest mnóstwo fajnych drobiażdżków
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DziadekZ

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał amatlea
    Dzięki - zapisałam sobie tą stronę.

    A czy ktoś się orientuje czy np. taki wkłąd z Ikei Rationell będzie pasował do szuflady z bluma?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20090090
    Niestety nie, chyba że kupiłaś swoją kuchnie wiecej niż 4 - 5 lat temu. Blum zmienił wtedy odległość pomiędzy relingiem a szufladą. Dla IKEI nadal jest produkowane stare rozwiązanie.

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony