dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 122
  1. #21

    Domyślnie

    podnoszę zapomniany watek

    czy znalazł już ktoś jakieś rozwiązanie jak ominąć bluma?
    szuflady super, ale co z organizerami... cena przeraża

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Właśnie się zaczęłam oglądać za jakimiś wkładami do szuflad.
    W każdym robiącym meble kuchenne "przybytku" można kupić takie jakby "wytłaczanki" różnych rozmiarów. Byłam oglądać ostatnio w dwóch firmach, kosztują ok. 30 zł za sztukę, zależnie od wielkości. Mam zamiar pomierzyć moje szuflady i spróbować dopasować (do niektórych dam 2 lub 3 wkłady, zależnie ile się zmieści.

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Ja mam szuflady na blumach i kupiąłm organizery w Ikea. Szuflady 80-tki organizr tez, zrszta tam sa wyszczególnione rozmiary i na pewno nie kosztowały mnie 400-500zł za sztuke! Dokłądnie mam te z zdjecia kilkA POSTÓW WYZEJ.

  4. #24

    Domyślnie

    Podpinam się pod kwestię organizerów do głębokich szuflad. Skoro ikeowe nie pasują do blumowych, co robić?

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    A czy ktoś ma narożne szuflady i organizery do nich?
    Głównie chodzi mi o płytką szufladę narożną. Nie mogę nic w necie znaleźć.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta-we
    A czy ktoś ma narożne szuflady i organizery do nich?
    Głównie chodzi mi o płytką szufladę narożną. Nie mogę nic w necie znaleźć.
    nikt nie ma, nikt nie wie gdzie moge takie dostać?

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar delfina7
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    272

    Domyślnie

    A nie można by dostosować jakies ze zwykłych szuflad i na środku taki trójkąt by pozostał?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    znalazłam to o co mi chodzi ale nie wiem ile kosztuje.
    Chciałabym organizer do takiej szuflady, własnie na podreczne akcesoria kuchenne:



    Podpytam firmy od mojej kuchni.

  9. #29

    Domyślnie

    Help!!
    Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.
    Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100
    Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.
    Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał diveata
    Help!!
    Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.
    Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100
    Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.
    Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738
    jakie to szuflady? bluma? "90" to bardzo typowy i częsty w szufladach wymiar. Moje mają wewnętrzne wymiary 83x47. Do sztućców i przyborów oryginalny wkład bluma. rewelacja

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DziadekZ

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał diveata
    Help!!
    Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.
    Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100
    Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.
    Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738
    Projektantka ma rację - typowa szerokość korpusu to właśnie 90cm. Nie wiem w jakich sklepach szuka
    • a

  12. #32

    Domyślnie

    Są dwa problemy z tą szufladą... Po pierwsze ma głębokość 37 cm.. a to niestety nie jest typowa głębokość.

    Natomiast drugi problem jest taki, że co prawda boki szuflady są takie metalowe bluma, natomiast tył szuflady jest z drewna i jest troszkę szerszy niż te standardowe metalowe i przez to wiele zaczepów nie pasuje.

    A w ogóle na stronie bluma widziałam tylko takie organizery do montowania na bokach szuflady w których są takie jakby dziurki.. Moje boki szuflady są gładkie i nie ma tam jak cokolwiek zamontować Niby pisze, że to blum, ale tak naprawdę nigdzie nie znalazłam takiej szuflady w necie, więc zaczynam się zastanawiać co to w ogole jest :/

    Gdybyście znaleźli jakieś wkłady w necie to pls, wklejcie tu linki
    Dzięki!

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    My mamy ikeowskie organizery w zwykłych szufladach. Nie są zamocowane na bokach, ani na tylnej krawędzi szuflady, są po prostu zmontowane i włożone

  14. #34

    Domyślnie

    Ale kurcze, ja jestem straszną estetką
    I by mnie to jednak denerwowało, że ta podłużna listwa nie dochodzi do końca szuflady (ta co jest taka wyprofilowana na końcach).
    Poza tym jeśli się tego nie zamontuje na tyle to chyba trochę lata?

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał diveata
    Ale kurcze, ja jestem straszną estetką
    I by mnie to jednak denerwowało, że ta podłużna listwa nie dochodzi do końca szuflady (ta co jest taka wyprofilowana na końcach).
    Poza tym jeśli się tego nie zamontuje na tyle to chyba trochę lata?
    Nic nie lata, pod tym mamy położone maty do szuflad, również z Ikei

  16. #36

    Domyślnie

    To na czym się to trzyma?? Skoro ani nie na bokach ani nie z tył?

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał diveata
    To na czym się to trzyma?? Skoro ani nie na bokach ani nie z tył?
    Wypełnia szufladę od końca do końca, zarówno na szerokość, jak i głębokość, więc nie ma gdzie się przesuwać

  18. #38

    Domyślnie

    No to u mnie niestety nie wypełni :/ Bo nie ma takich dużych w IKEA..

    Może ktoś wie gdzie w Krakowie są jakieś fajne sklepy z wyposażeniem kuchni?
    Byłam już w IKEA i w Belmebie.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał diveata
    No to u mnie niestety nie wypełni :/ Bo nie ma takich dużych w IKEA..

    Może ktoś wie gdzie w Krakowie są jakieś fajne sklepy z wyposażeniem kuchni?
    Byłam już w IKEA i w Belmebie.
    Można z dłuższych zrobić krótsze, po prostu przyciąć

  20. #40

    Domyślnie

    No ale właśnie napisałam, że nie ma takich długich jak moja szuflada..

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony