dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 122
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał diveata
    Help!!
    Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.
    Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100
    Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.
    Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738
    Nie wiem czy dobrze odczytałam, ale wynika, że Twoja szuflada ma szerokość 90 cm, a przegródki są na 100 cm. Bierzesz więc te na 100, przycinasz wkładasz i masz

    Chyba, że coś przekręciłam

  2. #42

    Domyślnie

    Pisałam ogólnie że są takie standardy w różnych firmach.
    Natomiast IKEA ma największy rozmiar 80 cm.

  3. #43

    Domyślnie

    Up, wlasnie sie wprowadzilam i mam okrutny balagan w szufladach. Blum przeraża ceną, ikea nie pasuje. Co radzicie? Może ktos z Was znalazl cos, na czym warto zawiesic oko?

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36 Zobacz post
    Up, wlasnie sie wprowadzilam i mam okrutny balagan w szufladach. Blum przeraża ceną, ikea nie pasuje. Co radzicie? Może ktos z Was znalazl cos, na czym warto zawiesic oko?
    Ikeowskie wkłady możesz bez problemu przyciąć na potrzebny wymiar

  5. #45

    Domyślnie

    Mam nietypową szufladę o szerokosci 70 cm. A w katalogi ikeowskim nie mogę nic odnaleźc (chodzi o rational).

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36 Zobacz post
    Mam nietypową szufladę o szerokosci 70 cm. A w katalogi ikeowskim nie mogę nic odnaleźc (chodzi o rational).
    W ich katalogu to ja niczego nie umiem znaleźć

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    moje z BRW , są niedrogie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020832.jpg
Wyświetleń:	981
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	23081   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020833.jpg
Wyświetleń:	741
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	23082   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020835.jpg
Wyświetleń:	847
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	23083  

  8. #48

    Domyślnie

    Claudii, a gdzie je mozna kupic?

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    w salonie meblowym Black red White

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja mam szuflady bluma. kupiłam drewniana w ikei i od razu zaznaczam że sie nie mieści na głębokość. te składane też nie bardzo.
    swoją drogą jak chciałam dociec jaki rozmiar jest mojej szuflady to się wywiedziałam w blumnie że rozmiarów i możliwości kombinacji są setki
    to nie ułatwia sprawy

  11. #51
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    jak już brałaś system bluma - to czemu organizerów nie wzięłaś? Znajomi mają robione przez stolarza - to też czegoś szukają na wymiar ich szuflad i maja problem z tym
    Ostatnio edytowane przez redlum ; 10-09-2010 o 15:09

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    redlum ty wiesz w ogóle o czym piszesz???
    organizer blum na sztućce do mojej szuflady to koszt w hurtowni 675 zł.

  13. #53

    Domyślnie

    Ja też BLUMowi podziękowałam. Kupiłam sobie te najtańsze plastikowe na sztućce w IKEA, musiałam tylko lekko je przyciąć. Natomiast ciągle denerwują mnie pozostałe szuflady i muszę czegoś poszukać.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja tez mam te najtansze z ikei, przycięte juz w mieszkaniu więc podczas przeprowadzki przeniosłam razem ze sztućcami niestety ma to ok 60 cm a szuflada 90 więc na 30 cm mi się walają przybory kuchenne. w szufladzie obok wszystko sie wala - marze o organizerze uniwersalnym z bluma a najchetniej jakiejs taniej podróbce.
    chińczyki robią wszystko. czemu akurat tego nie???

  15. #55

    Domyślnie

    mnie udało się wpasować jeden większy i jeden mniejszy. Po minimalnym przycięciu idealnie wypełniły dużą szufladę

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    redlum ty wiesz w ogóle o czym piszesz???
    organizer blum na sztućce do mojej szuflady to koszt w hurtowni 675 zł.
    dla mnie to jak branie Mercedesa - a potem kupno wycieraczek po 20zł z chin

    Wiem że za takie stwierdzenie będę zaraz jedzony.. ale to moje zdanie i nie zamierzam się z nim kryć

    pierwszy lepszy sklep internetowy z organizerami blum-a - nie wiem jakie masz szuflady - ale nawet przy najdroższej wynika że ten sklep ma marże < 10%
    Ostatnio edytowane przez redlum ; 13-09-2010 o 22:23

  17. #57

    Domyślnie

    głupoty gadasz i tyle. Co innego zawiasy i tego typu rzeczy. Tu stawiamna jakość, więc skoro mnie stać, to biorę lepsze. Ale to nie znaczy, że mam dać kilkaset złotych za organizer do sztucców, skoro moge mieć go za kilka złotych. Moje poprzednie w mieszkaniu po 7 latach były idealne. Nie zabrałam ich tylko dlatego, że mam teraz inny wymiar szuflad.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    redlum
    rozumiem że jak znajdę za 560 to już moge uznać że to darmo?
    pożyjemy zobaczymy. jak już będziesz miał orga-line to się pochwal

    swoją drogą.... widzieliście patent do folii spożywczej? ciekawe do jakich szuflkad to pasuje

  19. #59

  20. #60
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    Efilo: - to już ode mnie za dużo nie zależy - z moja druga połową się umówiliśmy - że ja nie wtrącam się do kuchni - a ona do mojego kina domowego w salonie

    Ale jak będę miał - to rzucę parę fotek. Ja może jestem dziwny - ale wole na początku kupić coś lepszego i zapomnieć o tym, niż potem bawić się w naprawy i wymiany co jakiś czas.

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony