dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    ma ktoś hildinga? jak się sprawuje?

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bynio2
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małastów
    Kod pocztowy
    38-307
    Posty
    39

    Domyślnie

    Ja to łóżko kupuje!!
    Byłem w sklepie,black red white i znajoma która tam pracuje opowiedziała mi o reakcji
    koleżanki,której zaproponowała właśnie łóżko kontynentalne,HILDINGA.
    REWELKA,nie chciała zleźć)
    Kupiła to co było na sklepie pomimo tego że jej się kolor nie podobał)
    Więc ja sobie nie wyobrażam nic innego.Kiedyś chciałem kombinować,tania rama,dwa stelaże na pilota no i dwa materace takie wypasione.
    Cena takiego łoża,6500zł(tak wyszło z obliczeń)Niewiedza to podstawowy powód błędów.Filozofia dobrego snu a także komfortu obsługi
    urządzenia,zwanego łóżkiem jest jego wszechstronna i niezawodność.Sądzę że kojo kontynentalne spełni moje oczekiwania.
    Kupuję bez dwóch zdań)
    Aczkolwiek opinia posiadacza,będzie bardzo mile widziana)
    Pozdrawiam,miłych snów

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Witam,ja rowniez spalam na takim lozku prez 7 lat,z tym ze nasze mialo jeden materac a nie trzy,ale rowniez nazywalo sie kontynentalne.Niestety nie wiem jak to byla firma(ale na pewno nie ekskluzywna)poniewaz mieszkanie bylo wynajmowane.Dodam ze lozko nie mialo "podstawy "szczebelkowej tylko pelna plyte..W zeszlym tygodniu dostarczono nam lozko ktore bylo robione pod "nasz"projekt a teraz jestesmy na etapie zamowienia materaca lateksowego primator wysokoelastyczny.Mam nadzieje ze bedzie nam sie spac rownie dobrze jak na starym.POZDRAWIAM

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    nie ma uzytkowników hildinga;((??

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Rachela_Milan
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-461
    Posty
    29

    Domyślnie

    Również poszukuję opinii użytkowników takiego łóżka. Strasznie mało ich w necie , a wydają się bardzo wygodne.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Zrobiłam córeczce coś w tym stylu - proste łóżko sosnowe 90x200, stelaż plus dwa dobre materace plus puchowa kołdra w japońskim inlecie ( bo można ją prać). Śpi się cudownie.

    Załącznik 160300
    najważniejszy jest materac, co prawda moja córka śpi w swym łóżku tylko kilka dni w roku, ale jest wyspana jak "u mamy i taty". polecam tempur orginal royal 25.... gdy pojawi się z chłopakiem "śpią" 12 godzin, mają 160x200 do "spania".
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010242 (2).jpg
Wyświetleń:	559
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	160393  

  7. #27

    Domyślnie

    Ja mam Hildinga jak już pisałam wcześniej i jestem bardzo zadowolona ,użytkujemy je 2 lata i nie mam zarzutów do niego ,było trochę za wysokie więc nóżki skróciliśmy i jest ok,Polecam

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    now77ak

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    79

    Domyślnie Łóżko kontynentalne

    Witam,
    Czy miał ktoś do czynienia z łóżkiem kontynentalnym sprzedawanym w Agacie?

    http://www.agatameble.pl/produkty/pr...-160-boxspring

    Nie interesowałem się szczególnie tematem, ale wydawało mi się, że łóżka kontynentalne (inaczej zwane - hotelowe) zaczynają się "mniej więcej" od 4000zł (za 160cm).. Tutaj patrzę, 2tys i nie ma żadnej dopiski "zestaw nie zawiera.... ". Hmmm..

    Dzięki za pomoc,
    Pozdrawiam,

  9. #29

    Domyślnie

    Też jestem na etapie wyboru łóżka do sypialni. Mój wybór padnie (chyba) na łóżko kontynentalne z M&K Koło. O łóżkach z Agaty nic nie wiem, ale może haczyk jest w
    " wysokiej jakości materac nawierzchniowy oraz nakładka higieniczna." W M&K wybór materacy 160 cm jest w przedziale od 900 do ponad 3000. Zagłówek 300 do 440 a podstawa 1340 do 1470 w zależności od grupy materiału. Przy najtańszym materiale i materacu też byłaby taka cena.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał now77ak Zobacz post
    Witam,
    Czy miał ktoś do czynienia z łóżkiem kontynentalnym sprzedawanym w Agacie?

    http://www.agatameble.pl/produkty/pr...-160-boxspring

    Nie interesowałem się szczególnie tematem, ale wydawało mi się, że łóżka kontynentalne (inaczej zwane - hotelowe) zaczynają się "mniej więcej" od 4000zł (za 160cm).. Tutaj patrzę, 2tys i nie ma żadnej dopiski "zestaw nie zawiera.... ". Hmmm..

    Dzięki za pomoc,
    Pozdrawiam,
    Znajoma ma identyczne łóżko - nie wiem ile płaciła, ale bardzo je sobie chwali

  11. #31

    Domyślnie

    Chcę odświeżyć temat, zastanawiam się nad łóżkiem kontynentalnym regulowanym, tzn. jak w szpitalu można sobie podnieść część pod głową lub/i pod nogami. Szczególnie fajne wydaje mi się trzymanie nóg wyżej przed snem, np. czytając książkę a przed zaśnięciem obniżenie. Jak może sprawować się taka regulacja?
    Macie w tym temacie jakieś doświadczenie?
    Pierwsze wpadło mi takie łózko, nie szukałam jeszcze na innym stronach:
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-10-2021 o 10:15

  12. #32
    Banned
    marikaaa.kossak

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Kępno
    Kod pocztowy
    63-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja też zastanawiałam się nad łóżkiem kontynentalnym. I zakupiłam na stronie . Mają całkiem niezłą oferte i ładne modele łóżek kontynentalnych
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-11-2021 o 10:32

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony