dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lenka83

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    i co alina80pomaga Ci taki syropek z cebuli? ja nigdy nie próbowałam a może spróbuje sobie taki zrobić w przyszłości w sumie do tej pory jak byłam przeziębiona to leczyłam się lekami!!!

  2. #82

    Domyślnie

    sok z cebuli pomaga ale nie zawsze no i dlugo musze go stosowac zeby dal mi jakis efekt a ja jesli o leki to najczesciej siegam po tabcin jak czuje ze zbliza sie przeziebienie albo grypa bardzo skuteczny i szybki a ty co stosujesz?

  3. #83
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lenka83

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja na szczęście tej jesieni jeszcze nie chorowałam ale zawsze sięgałam po gripex albo ferwex ale w sumie to już wiele osób chwaliło Tabcin, że jest bardzo skuteczny no i przede wszystkim szybki i też sama miałam okazją się o tym przekonać bo mój chłopak był chory no i właśnie dałam mu Tabcin no i efekt był błyskawiczny

  4. #84
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lenka83

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    no i się przekonałam o skuteczności Tabcinu, w piątek wieczorem wzięło mnie porządnie choróbsko no a dziś już się całkiem dobrze czuje...czasem sobie posmarkam naprawde ten lek jest dobry i polecam go wszystkim przeziębieniem i chorym na grypę!!!

  5. #85

    Domyślnie

    ooo no to super ze pomogl mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej u mnie sytuacja podobna tylko ze moja mama zlapala grypke i tez pomogl jej Tabcin, pierwszy raz wziela ten lek ale powiedziala ze teraz jak cos ja bedzie bralo to siegnie po tabcin...uff balam sie ze jej nie pomoze i bedzie tekst w stylu "a nie mowilam" ale na szczescie mnie nie zawiodl

  6. #86

    Domyślnie

    na rozgrzanie i grypę to ja bym spróbowała syropu z malin, najlepiej z herbatą

  7. #87
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    jak by dzsi zrobic badanie tej grypy to wyszlo by ze to swirus nr17 bo dzis jest nr19!!!!!!!!!!!!!!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony