dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130
  1. #121

    Domyślnie

    Co jak co, ale koszty użytkowania przy spalinowej są zdecydowanie droższe...

  2. #122

    Domyślnie

    Witam.

    Kupiłem i użytkuję na własne potrzeby przy budowie domu, Makitę UC4030A i jest ...... SUPER
    Pozdrawiam.

    Darek

  3. #123

    Domyślnie

    ja od niedawna mam pilarkę elektryczną Stiga SE 202Q i sprawdza się naprawdę rewelacyjnie, wytrzymała i solidna, a dotychczas byłem zdecydowanym zwolennikiem spalinówek

  4. #124
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bastik

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Co sądzicie o tej pile elektrycznej:
    http://allegro.pl/pila-elektryczna-f...376037616.html
    Póki, co na spalinową mnie nie stać, a zabawę z drzewem mam raz no maksymalnie dwa razy w roku.
    Czy może lepiej coś takiego:
    http://allegro.pl/pila-spalinowa-lan...341932175.html
    Obie pewnie składał jeden chińczyk ale może ta spalinowa dłużej podziała ;]
    Ostatnio edytowane przez bastik ; 17-07-2013 o 16:11

  5. #125

    Domyślnie

    Doradzi ktoś jakiś konkretny model piły elektrycznej? Do celów typowo domowych, cięcie paru metrów rocznie.

  6. #126

    Domyślnie McCulloch-przeciąłem ok. 7 m3 i tępa

    Kupiłem 30 stycznia br - typ CSE2049S - i tępa. Wydaje mi się, że słaby ten łańcuch. Niektórzy oglądają i mówią, że można ciąć, ale ja mogę rozpalać ogień.... Doradźcie - gdzie w Warszawie po praskiej stronie można naostrzyć taki łańcuch?

  7. #127

    Domyślnie

    Przesadziłem z bezradnością.... Naostrzyli mi w serwisie Husqvarny, na Trakcie.

  8. #128

    Domyślnie

    Witam
    A czy ma ktoś jakieś doświadczenia z piłą Hitachi CS35Y ?

  9. #129
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    ja kupiłem najtańszą jaka tylko była w casto , chyba 167 zł czy jakoś tak , teraz mam 5 łańcuchów i każdy był juz 3 krotnie ostrzony , ile ona już pocięła to tylko ona wie , stare drzewa jabłoni ,pnie ponad 1 metr , wszystkie dechy z podłóg cały dach , nie wiem ale tak z grubsza ze 20 kubików lub wiecej , teraz narazie leży nie ma co robić już ale nadal działa , ja bym nie przepłacał no chyba że profeska do lasa to tak ale do okazjonalnych robotek to najtańsza

  10. #130
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    LIŚCIASTY

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Kod pocztowy
    78-449
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jestem tu nowy ale dużo tnę drewna, mam u siebie na placu w kilku miejscach prąd więc postanowiłem odstawić pilarki spalinowe STIHL i kupiłem profesionalną najdroższą pilarkę elektryczną stihl mse 250 , tnie rewelacyjnie idzie jak w masło grube czy cienkie bez znaczenia łańcuch mocny i wytrzymały ale co z tego jak po kilku dniach cięcia piła nie chce chodzić no to do relkamacji bo nowa ale odmowa moja wina podobno za cienki przedłużacz i dlatego styki przy silniku się upaliły , ok kupiłem nowy przedłużacz 3x4mm2 15mb , założyli nowy silnik i po kilku dniach to samo , oczywiście moja wina bo styki upalone , ale żeby nie czekać na naprawę kupiłem drugą taką samą i po kilku dniach to samo styki upalone i znowu moja wina. Jednym słowem piła elektryczna STIHL MSE 250 to złom na który szkoda pieniędzy, STIHL wstydź się za ten wyrób.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony