dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49
  1. #21

    Domyślnie

    Nie mówcie mu! On potem skubie to z waszych szopek!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Witos
    Nie mówcie mu! On potem skubie to z waszych szopek!
    He, he Czyżbyś już coś stracił?
    Pozdrawiam,
    Krisker

  3. #23

    Domyślnie

    podajcie mi jeszcze swoje adresy.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin-B
    podajcie mi jeszcze swoje adresy.
    Luzik - żartujemy
    Pozdrawiam,
    Krisker

  5. #25

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    kupiłem szlifierke taśmową einhell 850 W w biedronce. Dziwne ale była po 79 zł a w sklepie z elektronarzędziami za 170 zł. Sprawdzałem na allegro i taka szlifierka kosztuje 169 zł ale była też za 99 zł. Nie wiem jak to rozumieć czy to jakaś akcja promocyjna czy może poszła jakaś lipna partia. Gwarancja 2 lata wiec jak jest z nią coś nie tak to oddam. Do tej pory nigdy nie kupił bym czegoś takiego w biedronce, ale skusiła mnie cena.
    Chciałem nią troszke przeszlifować podłogę (troszkę się może odnowi po lakierowaniu) jak nie wyjdzie to się wycyklinuje.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin-B
    kupiłem szlifierke taśmową einhell 850 W w biedronce. Dziwne ale była po 79 zł a w sklepie z elektronarzędziami za 170 zł. Sprawdzałem na allegro i taka szlifierka kosztuje 169 zł ale była też za 99 zł. Nie wiem jak to rozumieć czy to jakaś akcja promocyjna czy może poszła jakaś lipna partia. Gwarancja 2 lata wiec jak jest z nią coś nie tak to oddam. Do tej pory nigdy nie kupił bym czegoś takiego w biedronce, ale skusiła mnie cena.
    Chciałem nią troszke przeszlifować podłogę (troszkę się może odnowi po lakierowaniu) jak nie wyjdzie to się wycyklinuje.
    Mam taką i działa. Przeszlifowała schody i 50m2 podłogi. Trochę się grzeje, ale ogólnie spoko.
    Pozdrawiam,
    Krisker

  9. #29

    Domyślnie

    Krisker a jak z taśmą szlifierską na ile m2 podłogi starczy jedna taśma? no i jakiego papieru użyć do parkietu?
    ja chciałem zacząć od 60 a na koniec przelecieć jeszcze 100 albo 120
    szlifować z ramką czy bez. bo wymiana taśmy jest kłopotliwa jak muszę zdjąć ramkę.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin-B
    Krisker a jak z taśmą szlifierską na ile m2 podłogi starczy jedna taśma? no i jakiego papieru użyć do parkietu?
    ja chciałem zacząć od 60 a na koniec przelecieć jeszcze 100 albo 120
    szlifować z ramką czy bez. bo wymiana taśmy jest kłopotliwa jak muszę zdjąć ramkę.
    Taśmówki używałem do zgrubnego szlifowania. Taśma 60, 80. Zużyłem około 10 taśm, z czego część się uszkodziła (np. najechanie na ostry wkręt). Dokładniej szlifowałem już oscylacyjną (papier 120, 180, 220). O jaką ramkę Ci chodzi?
    Pozdrawiam,
    Krisker

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krisker
    Cytat Napisał Marcin-B
    Krisker a jak z taśmą szlifierską na ile m2 podłogi starczy jedna taśma? no i jakiego papieru użyć do parkietu?
    ja chciałem zacząć od 60 a na koniec przelecieć jeszcze 100 albo 120
    szlifować z ramką czy bez. bo wymiana taśmy jest kłopotliwa jak muszę zdjąć ramkę.
    Taśmówki używałem do zgrubnego szlifowania. Taśma 60, 80. Zużyłem około 10 taśm, z czego część się uszkodziła (np. najechanie na ostry wkręt). Dokładniej szlifowałem już oscylacyjną (papier 120, 180, 220). O jaką ramkę Ci chodzi?
    do szlifierki przymocowana jest od spodu metalowa ramka, która ogranicza głębokość szlifowania
    [/img]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/251/76/01/251760161[img]

    coś takiego jak na dole w rogu (nie wiem czy mi sie udało wstawić)[/img]

  12. #32

  13. #33

    Domyślnie

    jak się wstawia obrazki bo mi coś nie wychodzi?

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin-B
    jak się wstawia obrazki bo mi coś nie wychodzi?
    Link nie jest poprawny.
    Pozdrawiam,
    Krisker

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krisker
    Cytat Napisał Marcin-B
    jak się wstawia obrazki bo mi coś nie wychodzi?
    Link nie jest poprawny.
    Znaczy się plik o nazwie "251760161" istnieje na serwerze allegro i można go ściągnąć na dysk korzystając z tego linku.
    Tylko nie ma żadnego rozszerzenia (jpg, gif itp.) i może dlatego forum nie umie go wyświetlić.

  16. #36

    Domyślnie szlifierka stołowa - jaka

    Chciałbym wznowic temat. Noszę się z zamiarem zakupu szlifierki stołowej do zastosowań amatorskich, głównie do ostrzenia noży kosiarek. Czasami przydażą się inne pracki ale raczej drobne. Proszę o poradę i Wasze doświadczenia; Jaka firma ? (Bass Polska, Einhell - nieb czy żółty inne ?? ) oraz jaka moc - 400 W - wystarczy ? 700 ??
    *** Lubię czasami sobie coś wybudować ***

  17. #37

    Domyślnie

    Szukaj ostrzałki a nie szlifierki - czyli takiej która ma bardzo małe obroty, i jeszcze najlepiej kamień zanurzony w korytku z wodą. Szlifierką zniszczysz ten nóż do kosiarki.

  18. #38

    Domyślnie

    A ja do ostrzenia narzędzi, noży do kosiarki( i do jedzonka też ) , nożyczek itp używam szlifierki taśmowej, którą mocuję do blatu i taśmą 100 pięknie i precyzyjnie ostrzę narzędzia.

  19. #39

    Domyślnie

    Ja używam już od jakiegoś czasu narzędzi firmy Tryton. Naprawdę świetna firma. Jak na razie ani razu się nie zawiodłem.

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KajetanKajtek
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-240
    Posty
    35

    Domyślnie

    ja korzystam obecnie z ręcznej szlifierki 5'' od Adlera. Nie jest zbyt ciężka – 1,8 kg więc ergonomia na „pieć z minusem” wydajność ok, nawet nie grzeje się jakoś okrutnie sporo drewna pod nią się zeszlifowało w garażu – efekty pozytywne.
    kajtek & żona

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony