dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41

    Domyślnie

    Tryton ma bardzo szeroką jak na niezbyt szeroko znaną firmę, sporo elektronarzędzi u nich debiutowało przez ostatnie lata, coraz bardziej specjalistycznych. Jak miałem okazję wziąć ostatnio ich katalog do ręki to bardzo się zdziwiłem bogatą ofertą, parę lat temu to tego było jak na lekarstwo.

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    almarat

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Walga
    Kod pocztowy
    12-123
    Posty
    66

    Domyślnie

    Rzeczywiście , po prostu do niektórych rzeczy trzeba się przekonać a nie tylko patrzec czy znana firma , ja mam w domu kilka narzedzi Tryton bo znajomy ma hurtowa znizke i sprawuja się bez zarzutu.

  3. #43

    Domyślnie

    Ja kupiłem od nich ostatnio szlifierkę kątową w uczciwej cenie i jestem z niej zadowolony. Tarcz tylko kupiłem od początku nowe, a tak to samo urządzenie okazało się bardzo dobre. Niektórzy zapominają np. wywietrzyć szlifierkę po intensywnej pracy na wolnych obrotach i są zdziwieni, że silnik się pali.

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mnocon
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Slask
    Posty
    53
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    wiertarka udarowa - makita - uzywana ok 2-3 lata zaliczyla budowe domu, remont u brata i teraz czeka ja moja budowa
    katowka - jakis no name z marketu za 150 zl - wylacznik przestal dzialac pozatym ok
    wkretarka boch - taka mini mam ja od 5 lat, sprawdza sie przy szafkach itp
    wkretarka B&D - prawie nie uzywana padla przy wiekszym wysyilku - skrecanie plyt na wiacie
    wkretarko wiertarka - Milwaukee - nowy nabytek, wypowiem ze za rok
    pila oscylacyjna einhel czy jakos tak mamy ja od zawsze i jeszcze dziala
    Dom energooszczędny
    Dziennik budowy
    Dziennik Budowy - Komentarze
    Pompa ciepla Viessmann 300-g 10 KW + Bufor, wentylacja mechaniczna rekuperatorem Viessmann 300-f, DZ 6 x 100m poziomy Ogrzewamy ok 250 m2 podłogi Sciany silka 24/styro 20cm 031, podloga 2x10cm 037, dach 2x10 031, stropy 2x5 037 okna większość stale + ciepły montaż i ciepły parapet - srednio 08
    Dom energooszczędny tzn prawie dostaliśmy certyfikat

  5. #45
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.681

    Domyślnie

    W domu warsztacie warto mieć kilka przydatnych narzędzi. Jakie? Zobacz nasz film poradnik:



    Więcej filmów poradnikowych - zobacz na murator.tv - Telewizja poradnikowa dla Was
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #46

    Domyślnie

    Około dwa czy trzy lata temu musiałem kupić wiertarkę, ponieważ podczas remontu kuchni trzeba było podwiesić szafki o kilka cm do góry i kupiłem wiertarkę firmy Hitachi i do dzisiaj działa dosłownie bezproblemowo Mimo, że była wielokrotnie pożyczana, eksportowana i przebijała się przez naprawdę grube ściany to żadne wiertło się nie złamało ani nawet nie skrzywiło.
    Polecam i pozdrawiam

  7. #47

    Domyślnie

    Bosch, do użytku doraźnego mam zielone, częściej i do ciężkich prac niebieskie.

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał cewalunka Zobacz post
    mąż ma różnej marki ale ze sklepu spam
    o masz - co za nachalna reklama w większości postów cewalunka
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  9. #49

    Domyślnie

    Elektronarzędzia Bosch cieszą się wielką popularnością na polskim rynku od wielu lat. Przez ten czas, jako jeden z czołowych producentów, dostosowywaliśmy się do potrzeb zarówno dla zawodowców, jak i majsterkowiczów - dlatego obok linii niebieskiej (dedykowanej dla rzemiosła i przemysłu) oferujemy również linię zieloną - stworzoną z myślą o tych, którzy za elektronarzędzia nie chwytają codziennie.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony