dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 182
  1. #21

    Domyślnie

    Witam,
    Poszlo na maila

  2. #22

    Domyślnie

    Czy ktos z was skorzystał z tych polecanych????

    Prosze o feedback....


    DaroMan

  3. #23

    Domyślnie

    Z powodu dość dużego zainteresowania watkiem i częstymi prośbami o podanie namiarów przez forumowiczów zdecydowałam podaję moich fachowców (ale tylko tych godnych polecenia):
    - architekt Pani Aleksandra 601 834 455
    - budowlanka (od stanu surowego po dach): Pan Bogdan Radecki 603 294 700 oraz PAn Olek 603587 590
    - wykończeniówka Pan Bogdan Radecki: 603 294 700 i Pan Andrzej Gabryś 607 103 811
    - alarmy, anteny - Pan Janusz Błaszczyński 601 403 490,
    - elektryk Pan Paweł 693 682 235
    Tych fachowców moge polecić na 100%. Z pozostałymi było różnie więc przemilczę.
    Powodzenia wszystkim budującym!

  4. #24

    Domyślnie

    biała lista:
    wod-kan, co firma soltech z mysłowic, rzetelna, czysta, żadnych problemów. namairy na priva bo nie mam upoważnienia od właściciela.
    Hollly

  5. #25

    Domyślnie inne prace.. tynki, wod-kan, ogrzewanie

    Witam !

    Może uda się poruszyć temat raz jeszcze ...

    Jestem z Rudy Śląskiej i szukam wykonawców na ::
    tynki wewnętrzne
    wylewki
    instalacja wod-kan i ogrzewanie ...

    Czy może Ktoś ??? Jakieś namiary ?
    Janusz

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Ja równiez podnoszę, ponieważ poszukuję ekip na Górnym Śląsku-okolice Rybnik, Wodzisław, Żory, Jastrzębie , Zebrzydowice-w Zebrzydowicach własnie zacnę budowe na wiosnę 2007r. Wszystkie możliwe ekipy godne polecenia-od budowlanki, poprzez dach , tynki, instalacje, wykończeniówkę.
    Bardzo prosze o nmiary na priv...jesli ktoś może polecić wypróbowaną ekipę.....z góry dziękuję, pozdrawiam-Dagmara.
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  7. #27

    Domyślnie

    Czy ktoś ma jakieś zdanie na temat firmy z Pszczyny nazwa ZRB Budowa, szefem jest p. Krzysztof Szmak? Budował komuś? Polecacie?

  8. #28

    Domyślnie Wykończeniówka...

    Witam Poszujuję sprawdzonej, solidnej ekipy od wykończeń, oraz specjalisty od parkietów, schodów i kominka. Czy możecie mi kogoś polecić?
    Pozdrawiam serdecznie

  9. #29

    Domyślnie

    wyciagam


    czy ktos moze polecic firme do fundamentow najlepiej z okolic Zor, Mikolowa, Tychow, ale kazdy inny kontakt rownie mile widziany

    Pozdrowienia

  10. #30

    Domyślnie

    poleci ktoś ekipę do karton gipsów? z okolic Katowic/Sosnowca/Jaworzna?

  11. #31

    Domyślnie

    A ekipe góral sprawdzoną może ktoś mi polecić z okolić Żywca Milówki lub okolic
    Bede wdzięczna
    pozdrawiam Gosia

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LENkka

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8

    Domyślnie dobra ekipa

    Myślę że ja mogę polecić firmę ,która robiła u mnie.Jestem zadowolona i moi znajomi też więc jak jesteś zainteresowana to napisz na mojego maila to ekipa z małopolski solidna teraz działają na śląsku.pozdrówka

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LENkka

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8

    Domyślnie DOBRA EKIPA

    musiałam się upewnić czy właściciel sobie tego życzy abym podawała dane
    polecam ekipę z gór u mnie robili instalacje ale robią chyba wszystko
    507023079 www.lexbud.com

  14. #34

    Domyślnie

    hej
    moge polecic ekipe ktora u mnie robila
    co do murowania to robili z murarzem ktorego sama zalatwilam, takze przy fundamentach i scianach mu pomagali
    potem jak murarz skonczyl
    to robia mi wszystko
    wylewaja tarasy, tynkuja, szałuja, teraz bedzie przerwa bo bede miaoa robiony dach
    a potem tez mysle ich wziac
    do wykonczen
    jakby co oto numer Darek 798674866
    co do kasy
    to wiem ze biora za robote konkretna
    natomiast mysmy im placili na godzine bo
    robil z nimi moja narzeczony
    i pilnowal zeby nie bimbali
    ale chlopaki sa w porzadku
    pracuja u mnie w okolicy Tychy
    ale pewnie sie da dogadac

  15. #35

    Domyślnie GÓRNY ŚLĄSK - Biała lista wykonawców.

    Moge polecić firme CONSTRA s.c. przeprowadzali kompleksowy remont mojego mieszkania i musze przyznać oprócz terminu oddania wywiązali się ze wszystkiego co było obiecane. Co zaskakujące codziennie zjawiali się w pracy o godzinie 7.15 wychodzili o 16.00 i tutaj uwaga zawsze trzezwi, nie trzeba ich pilnować i sprawdzać setki razy w tygodniu. Z terminu nie wywiązali się remont trwał 1,5 tygodnia dłużej, ale ogólnie ocena pozytywna i czuje, że moge ich polecic.

    tel do wlasciciela: 608687399 pan Michał Jędrzejek

  16. #36

  17. #37

    Domyślnie

    Może i tak ale sam wątek może być pożyteczny. Ja niestety przy stanie surowym mogę tylko polecić - jeśli ktoś jest zainteresowany ogrodzeniem betonowym - betoniarnię kaczmarek w Pradłach (to na jurze) oraz ekipę, która z nimi współpracuje. Odradzam natomiast firmę Gesto z Siemianowic Śl.

    Obecnie poszukuję solidnej ekipy do wylewek

  18. #38

    Domyślnie cieśla

    A czy ta solidna firma zajmuje sie budową schodów? Szukam cieśli który zrobi schody betonowe do piwnicy - dość cieżka robota.
    Czekam na info. Dośc pilne
    Anchela

  19. #39

    Domyślnie Re: cieśla

    Zazwyczaj na tym forum "jadę ostro" po rozmaitych firmach związanych bezpośrednio lub pośrednio z budownictwem, bo mało która moim zdaniem zasługuje na słowa uznania, ale teraz z czystym sumieniem musze jedną z nich pochwalić (a pochwała z moich ust to nie byle co ).

    Firmą, którą chcę pochwalić jest TRANSBLACH z Tarnowskich Gór.

    Od dłuższego czasu (tj. od początku września) poszukiwałem niewielkiej (ok. 25 m2) ilości zielonej blachy trapezowej T-18 na wiatkę. Wszędzie proponowano mi termin oczekiwania conajmniej miesięczny, a nawet dłuższy. W tej sytuacji niechętnie, ale w końcu musiałem się na takie oczekiwanie zgodzić. Firma, w której zamówiłem blachę okazała się wybitnie nierzetelna (nie wiem, czemu się dziwię, w końcu jak większość firm, których nie polecam, ta też mieści się w Piekarach Śląskich). Od początku sprawiała wrażenie, że robi mi wielką łaskę, przyjmując zamówienie (począwszy od tego, że kazali sobie przyjechać osobiście, bez tego ani rusz). Po miesiącu milczenia i następnie moich 3-krotnych interwencjach telefonicznych (trzykrotnych, bo trzeba było ustalić, kto przyjął moje zamówienie i je znaleźć) oświadczyła, że przedłuża termin o kolejne 2 tygodnie. Wściekły odstąpiłem od zamówienia, aczkolwiek jednocześnie znalazłem się - jak mówi mj kolega - "w głębokiej d...", bo bez blachy i z perspektywą nadciągającej jesieni i zimy.

    Wtedy jeden z sąsiadów polecił mi TRANSBLACH - i tu same niespodzianki:

    1. Blacha - w dodatku w pożądanym przeze mnie kolorze - była na stanie magazynu, nie trzeba było czekać tygodniami na dostawę z huty.
    2. Pan (niestety nie znam nazwiska, ale z tego miejsca bardzo mu dziękuję) przyjął bez oporów zamówienie telefoniczne w ubiegły piątek wczesnym popołudniem.
    3. Zrobiłem w tenże piątek wieczorem via Internet przelew zaliczki. Przelew doszedł więc do firmy najwcześniej w sobotę. W poniedziałek zadzwoniłem z pytaniem, czy zaliczka doszła, a pan potwierdził i od razu mnie spytał, na którą godzinę ma mi tą blachę dostarczyć...
    4. Z uwagi na moją pracę termin uzgodniliśmy na wtorek. Zgodnie z umową blacha przyszła - prawidłowo przycięta, bez uszkodzeń, tak, jak trzeba. Z uwagi na małą ilość i niewielką odległość koszty transportu = 0, a za całość zapłaciłem ok. 15% mniej, niż zapłaciłbym w poprzedniej firmie.

    Słowem: szybko, sprawnie, tanio i smacznie. Polecam.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lady.edyta

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    7

    Domyślnie Fachowcy których polecam - slask

    Zalozylam temat posiwiecony firmie której NIE POLECAM! i doszlam do wniosku, ze powinnam wspomoc tych ktorzy dobrze wykonuja swoja prace.

    Po dowiadczeniach z kompleksowym wykonczeniem mieszkania moge pochwalis tych fachowcami z terenu slaska, których jakosc uslug byla na najwyzszym poziomie:

    - moge podac namiary na dobrego elektryka - mialam ogormne problemy w swoim mieszkaniu z podlaczeniem pradu ze wzgledu na ABSOLUTNIE NIEZORGANIZOWANEGO DEWELOPERA - TRIGRANIT (to inna opowiesc) - Pan wykazal sie wiedza, organizacja, a przede wszystkim checia i pomoca. Mam numer telefonu w komorce z podpisem Pan Elektryk , wysle na maila dla osoby chetnej. Dokumenty z jego mozliwymi podpisami zostawilam u pelnomocnika, wiec nie mam imienia nawet.

    - Firma wykonujaca meble na zamowienie: MEBLE BIELAS. Mam namiary na goscia z ktorym sie kontaktowalam. Od zamowienia tydzien czasu czekania na meble, ktore sa PIEKNE! Bez problemow! Solidnie i TANIO! Zamawialam u nich kuchnie, przedpokoj i meble do pokoju biurowego. Poprosilam o zdaje sie dwie male poprawki, w ciagu kilku dni sie POJAWILI i zrobili o co prosilam,

    - drzwi od szafki do sciany dobijaly - zalozyli ogranicznik
    - poprosilam jeszcze o takie deski pionowe na wymiar do przedpokoju - nie skasowali mnie za to!

    Zdjecia moge przeslac na maila (moge tez tu wkleic) ale kurcze nie wiem jak to sie robi strasznie mi wstyd

    Acha moze porownie tego jak tania jest ta firma. Dokladnie te same meble (bylam z projektem w innej firmie) wyceniono na 8000! (Firma Darex - robili mi wczesniej meble - nie polecilabym jej. Meble fajne, ale za duzo problemow) Wybieralam material na meble dokladnie z tych samych probnikow (mam na mysli jakosc i nazwe producenta). Firma MEBLE BIELAS zrobila to za 4000. W sumie to nie cale 4000, ale pododawalam bajerow np.: hamujacy mechanizm do szuflad.

    Robia, z kazdego materialu... natomiast ja zamawialam meble, do mieszkania na wynajem wiec chodzilo o cene! Przyznaje sie, ze obydwoje z mezem panikowalismy co to za firma, w trakcie realizacji, ALE JESTESMY bardzo zadowoleni. Meble sa PONAD OCZEKIWANIA. Mam doswiadczenia z innymi firmami na wymiar... w sumie to z 3 innymi firmami i zadnej innej nie polece.

    Nie spodziewajcie sie w tej firmie KOMPUTERA (tudziez wizualizacji) i jakies projektu super narysowanego! Ja sama dostarczylam swoj projekt! Pracujá starymi metodami, ale! WYMIERZENIE i jakosc na 6!

    Serio jestem dumna z tej kuchni, przedpokoju i pokoju biurowego!

    I jeszcze jedno. BARDZO ZADOWOLONA jestem z firmy RUSTICO - w skladzie budowlanym GAJA w Myslowicach. Obslugiwal mnie Pan Sylwester, KILKA RAZY!.
    Moze to nie topik na chwalenie sklepu, ale stanowi to ciaglosc wypowiedzi. Prosze mi wierzyc spedzilam kilka dni na salony roznych plytek. Ten sklep jest najwiekszym, ma najwiekszy wybor, najkrótsze okresy czekania na plytki i NAJTANIEJ! W zadnym innym sklepie nie widzialam takich cen! Maja boksy chyba wszytskich firm. Mozna oddawac zakupione plytki i transport gratis! Czas oczekiwania w innych sklepach tydzien do dwóch, a w tym sklepie od razu, albo transport na drugi dzien... gora kilka dni jak plytki sciagali z roznych magazynow (w kazdym bylo po troche, tej samej partii)

    Zamawialam tez w tym skladzie budowlanym: parapety - SUPER CENA< CZAS< OBSLUGA i niestety nie zamawialam tam drzwi (odkrylam ten sklep pozniej) - ale jest to korzystniej niz w belpolu.

    Pozdrawiam

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony