dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 182
  1. #161
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michal1508

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Czerwionka-Leszczyny
    Posty
    5

    Domyślnie Rybnik i okolice, województwo śląskie - firma

    Czy znacie / polecacie jakąś firmę z Rybnika i okolic która może zrealizować budowę domu w stanie surowym zamkniętym bądź deweloperskim?
    Szukam firmy do rozpoczęcia budowy: jeszcze w tym roku fundamenty lub całość od wiosny przyszłego roku.
    Czy ktoś z Was budował z jedną firmą coś więcej niż SSO - jakie są Wasze doświadczenia.
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

  2. #162

    Domyślnie

    Witam,

    Jak wybierze już Pan firmę wykonującą ogrzewanie podłogowe, kolejnym krokiem będzie wybór sprawdzonego kotła kondensacyjnego. Marka Junkers-Bosch posiada w swojej ofercie wysokiej jakości kotły oraz rozbudowany serwis, który pomoże w montażu kotła, pierwszym uruchomieniu oraz przy wykonywaniu przeglądów okresowych. Oferujemy gwarancję do 5 lat na wszystkie kotły kondensacyjne. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kotłów kondensacyjnych jednofunkcyjnych o szerokiej modulacji mocy palnika. W celu doboru kotła, zachęcam do kontaktu z Autoryzowanym Instalatorem marki Junkers-Bosch. Na stronie internetowej www.junkers.pl znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od miejsca zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810.
    Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie kotłów kondensacyjnych z rodziny Cerapur lub Bosch Condens: http://www.junkers.pl/produkty/kotly...kondensacyjne/
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Junkers - Bosch

  3. #163
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jagiel0802

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    zory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    1

    Domyślnie prosba

    Cytat Napisał kulca Zobacz post
    bez płyty fundamentowej która robiła inna ekipa, za ściany, strop, dach (okolo 400m2) ceramika, komin, tarasy wzięli 55tys
    Witam Czy moglbym proscic o nr tel do tych gorali lub jakis namiar internetowy ? z gory dzieki

  4. #164
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    db2109

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-933
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam!!!!
    Szukam firm do wylewek na ogrzewamnie podłogowe oraz robiących tynki cementowo-wapienne.
    Może Ktoś polecić?????
    Okolice Tarnowskich Gór, Lublińca, Bytomia

  5. #165
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krada

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Mikołów
    Kod pocztowy
    43-190
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam wszystkich,

    proszę o namiary na firmy godne polecenia na wykoannie SSO.

    z góry dzięki!!!

  6. #166

    Domyślnie

    Poleci ktoś solidną firmę brukarską? Bielsko lub okolice

  7. #167
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cześć, szukam opinii o firmie Androgips wykonującej tynki? Czy ktoś z Was z nimi współpracował i może podzielić się opinią (firma działa na terenie śląska i małopolski)?

  8. #168

    Domyślnie

    unikajcie tylko firmy Abakon, opis co wyprawiają u nas znajdziecie tu: https://forum.muratordom.pl/showthre...ghlight=abakon

  9. #169

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    chciałem odświeżyć nieco temat.
    Poszukuję ekipy / fachowców do SSO w Katowicach.
    Chciałbym zacząć na wiosnę 2020 - mam nadzieję, że nie jest jeszcze z późno z tym terminem.
    Czy macie kogoś godnego polecenia?
    Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

  10. #170
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    TeDy1989

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-750
    Posty
    302

    Domyślnie

    Poszło na PRIV

  11. #171

    Domyślnie

    TeDy,
    dziękuję bardzo.
    Czy ktoś jeszcze możę kogoś polecić?
    Będę wdzięczny.
    Dzięki z góry.
    Pozdrawiam!

  12. #172

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Poszukuję sprawdzonej ekipy do postawienia małego domu w Bytomiu przynajmniej do SSZ lub więcej czyli łącznie z instalacjami, tynkami itp..
    Ostatnio edytowane przez poljag ; 11-09-2019 o 13:56

  13. #173

    Domyślnie

    Cześć wszystkim!

    Mam pytanie odnośnie wykonawcy Centrum Obsługi Budownictwa (poprzednio Kabor) z siedzibą w Tychach. Czy macie jakieś opinie / doświadczenia związane z tą firmą?
    Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc!

  14. #174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Youstyna Zobacz post
    Witam.

    Ja osobiście nie podaję adresów ze względu na ochronę danych osobowych. Jeśli informacje o miejscu zamieszkania / firmy umieści w internecie właściciel, to inna sprawa. Jednakże osoby trzecie nie są do tego upoważnione.
    Nie zamieszczam też adresów mailowych, bo są one pożywką dla automatów spamujących. Tak więc...

    Pozdrawiam.
    RODO nie dotyczy przedsiębiorstw - osobowości prawnych i spółek. Nazwa firmy i miejscowość, będąca siedzibą, to nie są dane osobowe.

    ps. Czy ktoś dostał namiar na ekipę pana Staszka?

    ***

    Szukam namiarów na ekipy budowlane z okolic Gliwic. Mogą być osobne do fundamentów, SSO, dachu itd.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kropka75 ; 20-01-2020 o 09:49

  15. #175
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Pauliq

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    189

    Domyślnie

    Poszukuję tynkarzy, takich z prawdziwego zdarzenia. Okolice Lubliniec, Częstochowa, Tarnowskie Góry. Dziękuję za pomoc.

  16. #176

    Domyślnie

    Hej Wszystkim, to mój pierwszy post tutaj,

    Okolice Siemianowic-Śląskich, Piekar Śląskich:

    Poszukuje sprawdzonej ekipy (najlepiej na sobie) na przyszły rok, która wybuduje do SSO. Tak samo jakby ktoś posiadał namiary na rzetelnego kierownika budowy to chętnie przyjmę.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Chłop ; 22-03-2020 o 20:19

  17. #177

    Domyślnie

    Cześć wszystkim,

    Planujemy budowę domu w Lędzinach około 100m2 i czy możecie Państwo polecić sprawdzoną i solidną ekipę budowlaną do SSO (z dachem)? Lub też kompleksowo do stanu deweloperskiego ale montaż okien i drzwi planujemy powierzyć firmie u której kupimy stolarkę.

    Myślimy o kupnie gotowego projektu studia HomeKoncept i wprowadzeniu zmian “pod siebie”. Czy macie Państwo doświadczenia/wnioski z takiej realizacji i architekta do polecenia?

    Bardzo dziękuję z góry za pomoc i wszelkie sugestie

  18. #178
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miro_86

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Myslowice
    Kod pocztowy
    41-404
    Posty
    84

    Domyślnie

    Cześć,

    Ja buduję się na Kosztowach. Ekipę murująca mialem z Bojszow.Generalnie pojęcie o budowlance mają, ale u mnie polegli na trzpieniach. Nie zasugerowali szalunków systemowych tylko dechy, nie zrobili zastrzałów i 2 słupy im lekko wysadziło. Jak chcesz mogę dać kontakt, z tym że jak nie miesz wogole pojecia o budowie- to nie polecam. Z ekip któe moge polecić:

    - gościa od dachu
    - elektryka (mody solidny chłopak- u mnie ogrniałrównież smart home, rozdzialnica złożona naprawdę profesjonalnie
    - instalacje wod-kan + kotłownia + reku (jedna z nielicznych ekip ktorych nie trzeba było pilnowa, fachowcy i to było widać po narzędziach- do wszsytkiego sprzęt
    - okna

    Jak coś to pisz.

    Jeżeli na Lędzinach macie szkody górnicze to nie kupuj gotowego projektu bo i tak będziesz musiał przystosować proejtk pod szkody, a to znowu kasa dla konstruktora i architekta. Jak coś mam znajomą która mi ogarniała proejkt

  19. #179

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Buduje dom jednorodzinny w Mikołowie.
    Szukam firmy, która wykona SSO, budowę chciałbym zacząć w 2021.
    Czy macie kogoś godnego polecenia?

    Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  20. #180

    Domyślnie

    Witam i podbijam temat.
    Ktoś poleci jakąś firmę budowlana w okolicach Mikołowa, Tychów, Żor, Katowic? Ktoś budował i ma jakieś doświadczenia?

Strona 9 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony