dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 16
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 320
  1. #1

    Domyślnie projekt C34 KOMFORTOWY

    czesc
    bardzo mi pasuje ten projekt, jezeli ktos go buduje to z checia poslucham uwag.

    pozdrawiam seba

  2. #2

    Domyślnie

    witam mam podobny problem co ty . Od pewnego czasu interesuje się projektem C34 i jestem ciekaw czy znalazłeś kogoś kto ten projekt realizuje. Czekam na odpowiedz

  3. #3

    Domyślnie C34 Muratora

    witam
    nie wiem od kiedy ten projekt jest dostepny.....................
    witam czy ktos moze jest zainteresowany tym projektem, a moze ktos juz zaczol reaizacje .......czekam na wszelkie info
    pzdr

  4. #4

    Domyślnie Re: ----------------------C34------------muratora

    Cytat Napisał marcin k.
    nie wiem od kiedy ten projekt jest dostepny
    A jakie to ma dla ciebie znaczenie? Może najpierw pokazałbyś towar?

  5. #5

    Domyślnie

    oto link do projektu
    http://www.projekty.murator.pl/preze...IdProjektu=131

    wiesz jezeli ktos juz budowal ten dom to ma pewnie wiele uwag ktorymi moglbysie podzielic aaaa jezeli projekt jest nowy to jeszcze chyba nikt nie zdazyl go zaczaac (o to mi chodzilo)
    pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Ale jak pokażesz, to może ktoś się skusi?

  7. #7

    Domyślnie

    noooooooo przece zapodalem linka
    pzdr

  8. #8

    Domyślnie

    duży...

    strasznie dużo przsuwanych drzwi
    myślę, że jest przestronny, wygodny- jest co ogrzewać

    zastanawia mnie tylko gabinet dostępny z jadalni, reszta raczej ok

    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    zrobilem sobie mala aranzacje w programie graficznym i jezeli sie zdecyduje na budowe wlasnie tego to z gabinetu zrobie otwarta jadalnie przesowajac scianke, z 2 lazienek zrobie jedna a z garderoby przy pokoju wlasnie malutki gabinecik tkz pokojik z komputerem
    tak to sobie wymyslilem a drzwi przesowne mozna zastapic normalnymi skrzydlowymi
    pzdr

  10. #10

    Domyślnie

    jestem bardzo zainteresowany czy podjeliście sie budowy tego domu. Sam jestem zainteresowany tym projektem. Chętnie sie czegos więcej o nim dowiem.

  11. #11

    Domyślnie

    robie przymiarki pod ten domek jednak orientacyjny koszt budowy podany w katalogu- 480000 powalił mnie z nóg . Czy ktos próbował robic własne wyliczenia i jak one wyszły?? A może ktoś go juz zbudował??

  12. #12

    Domyślnie

    Mnie również podoba się Komfortowy. Mniej komfortowy jest kosztorys. 480tys. za parterowy, wprawdzie duży domek to troche przesada. Zastanawiałam się czy to kwestia tego rozległego dachu i jego konstrukcji, czy też jeszcze ma jakieś inne ukryte miny. Rozkład domu komfortowy i ma wszystko to czego człękowi do zycia potrzeba. Od ostatnego postu minęło troche czau. Moze jednak ktoś pokusił się na realizację?

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eljan

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    4

    Domyślnie c -34

    jake 480tys. dach blacha + orynnowanie materiał 20000 tys.

    drzewo na dach 10000tys.

    gazobeton 10000tys.

    beton+ zaprawy+ ocieplene fundamentów20000tys.

    robocizna JAK KTO SOBJE ZAŁATWI = STAN SUROWY
    janek

  14. #14

    Domyślnie

    Witam,mam pytanie do janka. na jakiej podstawie zrobiłeś te obliczenia? jestes budowlancem, czy sam stawiasz ten piekny domek??? Bo mnie się on bardzo podoba(jak kilka innych),ale kosztorys podziałał na mnie jak zimny prysznic....pozdrawiam, nata

  15. #15

    Domyślnie

    Gdzie można obejrzeć ten projekt?

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Berlinczyk

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Coraz wiecej chetnych na budowe Komfortowego C34 - ale ja tez jestem zainteresowany zobaczeniem juz stojacego i wymiana doswiadczen. Projekt kupilem i zmieniam troche, zostaje parterowy. Pozdrawiam Berlinczyk

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eljan

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał nata76
    Witam,mam pytanie do janka. na jakiej podstawie zrobiłeś te obliczenia? jestes budowlancem, czy sam stawiasz ten piekny domek??? Bo mnie się on bardzo podoba(jak kilka innych),ale kosztorys podziałał na mnie jak zimny prysznic....pozdrawiam, nata
    janek niemam czsu odpisywać na twoje pytania odnosnie c-34 dzwoń 604-296-405[/list]
    janek

  18. #18

    Domyślnie

    Witam
    Własnie rozpoczęlismy budowę wg projektu c-34 Komfortowy.

  19. #19

    Domyślnie

    My zmężem też się zdecydowalismy na Komfortowy, chcę go jednak trochę zmienic.
    Czekam na odpowiedz z agencji w sprawie kosztów adaptacji.
    Zauważyłam, że wiele osób na forum przy wyborze domu kieruje się kosztami budowy.
    Mnie też przeraża koszt Komfortowego. Nie wiem na jakiej podstawie został on wyliczony. Czy to kwestia doboru materiałów? Ekipy budowlanej? Kompletnie się na tym nie znam. Mam nadzieję, że jest to zawyżony kosztorys, i jakoś z niego zejdziemy. Bo dom mi się strasznie podoba a nie wyobrażam sobie budować domu, który nie będzie mi się podobał tylko ze względu na niskie koszta.

    ed

  20. #20

    Domyślnie

    Na początku wybraliśmy Koronę. Potem poniewaz okazało się , że możemy sobie pozwolić ze względu na wielkość dzialki na parterowy wybraliśmy Dom w nasturcjach z Archeonu. Jednak wprowadziliśmy w nim tyle zmian, że przestało się kalkulować. Długo szukałam czegoś przestronnego i praktycznego, bez zbędnych pomieszczeń i z dwoma łazienkami,aż wreszcie znalazłam. Komfortowy .Oczywiście go pozmieniamy ale niewiele.
    Nie wiem dlaczego tak malo osób się nim interesuje?
    ed

Strona 1 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony