dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 320
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wicia

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    1

    Domyślnie projekt C 34 - komfortowy

    Witam wszystkich, jestem nowy i od razu mam pytanie.
    chcę kupić przjekt domu -murator C34 - komfortowy i w zwiazku z tym mam prośbę czy ktoś z uczestników forum już może budował taki dom, jakie ewentualnie są jego wrażenia i czy może istnieje możliwość zobaczenia wybudowanego lub będącego w trakcie budowy budynku (okolice Warszawy).
    Pozdrawiam i z góry przepraszam jeśli moje pytanie było nie na miejscu lub zadane niewłaściwie.
    Liczę na odpowiedź i jeszcze raz pozdrawiam.

    _________________
    bardzo chcę zbudować dom parterowy!!!
    bardzo chcę zbudować dom !!!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Wicia wymiana do Wymiany, projekty do Projektów. Taka tu zasada
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Hehe, Kroyena wyraził się zwięźle, po męsku, to ja to przetłumaczę, ok?
    Pytając o projekt, wejdź sobie na wątek "Projekty" i tam przede wszystkim zobaczysz, że o tym domu było i to bardzo niedawno!
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    My, jak juz pisalem wczesniej, rozpoczelismy budowe wg tego projektu.
    Fundamenty juz zrobione, jestesmy w trakcie ich ocieplania.
    Tez mamy nadzieje, ze uda sie nam trochę obnizyc koszty.
    Na dzien dzisiejszy wyglada na to, ze stan surowy z dachem, bez drzwi i okien wyniesie 150 tys.
    Tak tez chcemy zakonczyc ten rok.

    Sam projekt, jesli chodzi o wnętrza, praktycznie bez zmian. Najmniejszą sypialnie docelowo chcemy przeznaczyc na saune a początkowo na rekreacje i planujemy zamiast okna wstawic tam drzwi (wyjscie na taras).

    Zrezygnowalismy tez oczywiscie ze sciany trojwarstwowej (koszt+celowosc) i budujemy jednowarstwowa z porothermu 44.

  5. #25

    Domyślnie

    My, jak juz pisalem wczesniej, rozpoczelismy budowe wg tego projektu.
    Fundamenty juz zrobione, jestesmy w trakcie ich ocieplania.
    Tez mamy nadzieje, ze uda sie nam trochę obnizyc koszty.
    Na dzien dzisiejszy wyglada na to, ze stan surowy z dachem, bez drzwi i okien wyniesie 150 tys.
    Tak tez chcemy zakonczyc ten rok.

    Sam projekt, jesli chodzi o wnętrza, praktycznie bez zmian. Najmniejszą sypialnie docelowo chcemy przeznaczyc na saune a początkowo na rekreacje i planujemy zamiast okna wstawic tam drzwi (wyjscie na taras).

    Zrezygnowalismy tez oczywiscie ze sciany trojwarstwowej (koszt+celowosc) i budujemy jednowarstwowa z porothermu 44.

  6. #26

    Domyślnie

    No wreszcie ktos się zdecydował! Super
    My też postanowiliśmy zaczać jeszcze w tym roku.Nie wiem czy nam sie uda załatwić wszystkie formalności...
    ed

  7. #27

    Domyślnie

    Witam Kontradmirale..
    My mamy troche więcej zmian. Nie tylko w środku ,ale też zmieniamy ściany zewn. a co za tym idzie musimy tez zmienić dach.
    No a skoro dach już siła rzeczy się zmieni to chcemy go też troche podnieść.
    Czy można wiedzieć gdzie się budujesz?
    Bylibyśmy wdzięczni, gdyby można było obejrzeć nawet stan surowy.
    a może podzielicie się z nami swoimi doświadczeniami.
    My budować będziemy się w Wiązownej .
    Pozdrawiam
    ed

  8. #28

    Domyślnie

    Hej
    My budujemy pod Gdańskiem, więc jak będziecie wybierać się nad morze to zapraszamy.
    U nas już sciany zewnętrzne stoją, w tym tygodniu planujemy zalać wieniec. Ekipa jest sprawna więc budowa się posuwa szybko.

    My mamy troche więcej zmian. Nie tylko w środku ,ale też zmieniamy ściany zewn. a co za tym idzie musimy tez zmienić dach.
    No a skoro dach już siła rzeczy się zmieni to chcemy go też troche podnieść.
    Ciekawe czy po takich zmianach Wasz dom będzie jeszcze przypominał c 34

    Bylibyśmy wdzięczni, gdyby można było obejrzeć nawet stan surowy.
    Jeśli bylibyście zainteresowani możemy przesłać parę fotek.
    Może z czasem uda się coś umieścić na forum - na razie brakuje czasu

    Pozdrawiamy

  9. #29

    Domyślnie

    Witam mam prośbę do kontradmirała, jeżeli można by zobaczyć fotki z budowy c34 to byłoby super a oprócz tego podjechać tam kiedyś do ciebie i obejżeć sobie ten domek w stanie surowym?
    Ja już kupiłem projekt i zamierzam na wisnę stawiać

  10. #30

    Domyślnie

    Witam
    Jak już pisałem wcześniej nasz domek powstaje pod Gdańskiem (w miejscowości Czaple). Zapraszam.
    Na razie jeszcze bez więźby. Dzisiaj właśnie skończyli zalewać wieniec, a za dwa tygodnie jestem umówiony z cieślą.
    Jeśli chodzi o fotki to na priva przeslę, tutaj jeszcze nie potrafię ich umieszczać
    Pozdrawiam wszystkich budujących c34

  11. #31

    Domyślnie

    Hej
    W naszych egzemplarzach projektu c34 jest błąd w podliczeniu drewna na dach. Tabela WYKAZ DREWNA NR 2 została błędnie zsumowana. Powinno być o prawie 3 m3 więcej, niestety

  12. #32

    Domyślnie

    Szanowne państwo! Trzeba dodawać linki do domów o których pytacie. Szczególnie kiedy chodzi o domach Muratora. Przeszukiwarki Muratorowi brak, widać to jest jakaś technologia nie z tej ziemi

  13. #33

    Domyślnie

    Szanowny Panie!
    Poprawiamy się
    C34 Komfortowy

    Pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    mnie też bardzo podoba się ten domek, a raczej dom,bo metraż całkiem sporawy; w którymś Muratorze była prezentacja tego projektu, ktoś wie który to numer i z jakiego roku? naprawdę bardzo fajny i przemyślany projekt, ale sprzątania trochę będzie nie ma co............

  15. #35

    Domyślnie

    kontradmiral
    Fajny projekt, tylko że nie wyobrażam sobie działki pod ten dom. Do tego nie bardzo rozumiem ile to cudenko może kosztować...

  16. #36

    Domyślnie

    yuana
    Murator 9/2003

    Sergey
    Fajny projekt, tylko że nie wyobrażam sobie działki pod ten dom.
    ???? Kłopoty z wyobraźnią?

    Do tego nie bardzo rozumiem ile to cudenko może kosztować...
    ???? Nie rozumiem co tu można nie rozumieć

    Pozdrawiam

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pantomas

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam c34ki
    Projekt nam się spodopał (po długich szukaniach wreszcie możliwy małżeński kompromis) i nie ma wyjścia trzeba będzie budować. W dodatku domek wpasował się w działkę z wjazdem od południa. Jedyne czym się zamartwiam to:
    słupem na tarasie - czy nie będzie to denerwujące. Każdy widoczek z tarasu będzie miał w kadrze ten słup.
    garaż 30 m2. na dwa samochody - na dwa maluchy wystarczy a na dwa smarty w zupełności. Jeżeli bym chciał poszerzyć garaż o 1m to się zaczyna majstrowanie przy kształcie dachu z niewiadomym końcowym efektem oraz zjada się 1mb działki.
    Pozdrawiam wszystkie c34
    Pantomas

  18. #38

    Domyślnie

    Podciągam wątek do góry by pochwalić się, że wiecha zawisła



    Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych c34

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pantomas

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    5

    Domyślnie Można przyjechać i popatrzeć?

    Witam. Real jednak jest real. Robi wrażenie. A my, mamy kupiony już projekt, za chwilę kupujemy ziemię i dobrze że nadchodzi zima bo na razie nie ma forsy na budowę więc w między czasie czy można by któregoś dnia obejrzeć Twój domek? Fajna lokalizacja możecie sobie oglądać samoloty na podejściu 29
    Pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    Witam
    Jeśli chodzi o lotnisko, które znajduje się w pobliżu, to nie jest tak źle. Nawet jeśli samoloty podchodzą do lądowania z mojego kierunku, to są one dość wysoko. To co widać na zdjęciu to szkolenie japońskich pilotów, jakie LOT zorganizował na swoim Boeingu 767 właśnie na lotnisku w Rębiechowie. Panowie piloci trenowali manewr "touch and go", dzięki czemu mogłem zajrzeć w ich skośne oczy
    Domek obejrzeć można, czemu nie. Spróbuje przygotować jakąś mapkę z jego lokalizacją.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony