dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 20
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 387
  1. #361
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Czyli producent olewa temat wad.
    W takim razie warto byłoby by inwestorzy olewali firmę Nelskamp. Gdyby sprzedaż im przysiadła, to może zaczęliby się zastanawiać dlaczego?
    Userowi (sprzedawcy?) ANDLOW* można chyba odpuścić. Nie będzie w stanie pomóc, mimo dobrej woli.

  2. #362
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Hanss

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    593

    Domyślnie

    Tak, ale Ja muszę się sądzić ze sprzedawcą......producent D.N.O.!!! W ogóle rozpatrzenie reklamacji to jedno wielkie nieporozumienie w tym Nelskampie......ajjjj szkoda słów....
    Słowa kluczowe dla wyszukiwarek: opinie Nelskamp, NIE POLECAM!!!
    Ostatnio edytowane przez Hanss ; 17-12-2015 o 01:01

  3. #363
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maciek.kolega

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-825
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam.
    Dołączam do tematu.
    Powoli zbliżam się do etapu dachu i w ostatnim czasie zacząłem intensywnie poszerzać wiedze na temat dachówek.Ceramiczna czy betonowa a jak konkretna to jakiego producenta.Po wielkich zastanowieniach początkowo zdecydowałem się na Brassa w powłoce Cisar ale w ostatnim tygodniu na budowie zawitał u mnie przedstawiciel i zaproponował mi dachówkę nelskampa o której nigdy nie słyszałem.Po wymianie namiarów dzisiaj przesłał mi ofertę zrobioną na podstawie oferty z Brassa i.... Na dachu o pow. 240m2 różnica wynosi prawie 2100zł na kożysć Nelskampa. Powiem szczerze zgłupiałem bo to kupa kasy mniej. Zacząłem więc trzepać internet na temat opini Nelskampa i w sumie nie znalazłem żadnej strasznej większej krytyki prócz opisywanego wyżej przypadku.

    P.S
    Gdzie kupowałes tą felerną dachówkę? Też jestem z Bydgoszczy i pytam z czystej ciekawosci która hurtownia sprzedaje takie buble.

    Pozdrawiam

  4. #364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Dzisiaj są trochę dziwne trendy sprzedaży za wszelką cenę. Pokaż tą wycenę Nelskampa w hurtowni Braasa a głowę daję, że przedstawią Ci korzystniejszą ofertę. Poza tym trzeba porównywać takie same produkty (powłoki) a nie tylko podobne. Do tego Braas produkuje w Polsce. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  5. #365
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maciek.kolega

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-825
    Posty
    9

    Domyślnie

    Pojechałem do sprzedawcy Brassa żeby pokazać ofertę i chłopak zrobił wielkie oczy i rozłożył ręce.Powiedział że nie jest w stanie zejsc do takiej ceny. Nie minęły 3 godziny a dzwoni do mnie babka z Nelskampa z informacją że przedstawiciel który przedstawił mi wczesniej ofertę nelskampa podał mi stare nieaktualne ceny.Nowa wycena jest jeszcze o prawie 1500zł niższa.Nie miałem sie co zastanawiać i ostatecznie pojechałem i kupiłem Nelskampa. Różnica cenowa - Brass dach podstawowy - dachówka + wszystkie akcesoria+ transport 15.700. Nelskamp dach podstawowy + DODATKOWE 40m2 dachówki nad taras + identyczne akcesoria + transport 11.570.Kolosalna różnica cenowa bo w wyglądzie widziałem obok siebie obydwie i różnice są minimalne( jedna troszke bardziej się swieci ale jest mocniej porowata a druga gładsza ale bardziej matowa). Nie widze róznicy wartej ponad 4000zł a dla mnie najważniejsze jest to że cały dach (usługa ciesielsko dekarska+więźba+dachówka)wyszedł mnie ok.32tys zł czyli ok 13tys mniej niż zakładałem Krótko mówiąc okna mam w gratisie

  6. #366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    No to masz farta choć mnie to wygląda na dumpingowe ceny. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  7. #367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    To załóż Płatny Profil, bo bedą nie popiszesz wiele
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #368

    Domyślnie

    Bardzo dobra dachówka. Mają też nisamowite kolory. Widziałem ich taki fiolet jakb y habrowy, napradę polecam

  9. #369
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bartek Dys.

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-571
    Posty
    1

    Domyślnie

    Fakt, dysponują szeroką gamą kolorów. Najładniejsze są chyba z fabryki w Unslieben.

  10. #370
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Hanss

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    593

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hanss Zobacz post
    Tak, ale Ja muszę się sądzić ze sprzedawcą......producent D.N.O.!!! W ogóle rozpatrzenie reklamacji to jedno wielkie nieporozumienie w tym Nelskampie......ajjjj szkoda słów....
    Słowa kluczowe dla wyszukiwarek: opinie Nelskamp, NIE POLECAM!!!
    Moja sprawa ciągnie się dalej z dachówką Nelskamp, ale już przez sąd....rozprawy się odbyły, wyrok zapadł na Moją korzyść....ale teraz będzie odwołanie i Sąd II instancji....i zobaczymy co dalej... Napiszę jeszcze raz: obsługa po sprzedażowa w NELSKAMP nie istnieje!!!!
    A dokument potwierdzający 30 lat gwarancji z ich pieczątką to NIC nie znaczący papierek

  11. #371
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    fiodor88

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-829
    Posty
    7

    Domyślnie

    Podbijam temat
    Czy ktoś ma jakieś nowe opinie na temat dachówek Nelskamp? Mocno zastanawiam się nad tą dachówką (G10 lub PLANUM w zależności od ceny) a o ile o dachówkach np. BRAASa można znaleźć mnóstwo opinii to o dachówkach NELSKAMP cisza. Ktoś kupił i jest zadowolony?

    @Hanss jak zakończyła się Twoja sprawa w sądzie?

  12. #372
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    p85

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Odświeżę temat. Zdecydowałem się na dachówkę nelskamp f8 tylko pozostał wybór koloru. Ja jestem za czarnym połyskiem z tego względu że jest dla mnie czarny a nie szary, natomiast żona jest za czarnym matowym ponieważ nie podobają jej się błyszczące dachy jednak na żywo dachówka matowa jest po prostu ciemno szara. Bardzo proszę o opinie i najlepiej zdjęcia gotowych dachów z jedną i drugą dachówką w celu oceny jak to faktycznie wygląda

  13. #373

    Domyślnie

    Cytat Napisał p85 Zobacz post
    . Bardzo proszę o opinie i najlepiej zdjęcia gotowych dachów z jedną i drugą dachówką w celu oceny jak to faktycznie wygląda
    Masz chłopie wymagania, kto tu ma pod ręką 2 domy, akurat z tą jedną dachówką w obu odmianach.....

    Mija prawie dokładnie 10 lat, kiedy pisałem w tym wątku o Nelskampie F10. Dachówka leży od listopada-grudnia 2008 r. na dachu i wygląda....jakby ją ktoś wczoraj położył. Żadnych śladów zużycia, żadnych defektów od gradu, wiatru. lodu etc. Nawet nie bardzo pojawia się mech na północnych połaciach. Tzn. są momenty, że mają ochotę się wysiać i pozostać na moim dachu, ale po intensywnym deszczu lub zjazdach śniegu znikają.
    Dachówki ładnie się samo oczyszczają po opadach.

    Obserwuję na mojej ulicy dachówki betonowe Braasa, kładzione ok. 2 lat później, wszystkie połacie oprócz północnej wyglądają bez zarzutu. Ale na północnych pojawia się mech.

    Także ja, Nelskampa ceramicznego polecam.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  14. #374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Zarówno Nelskamp jak i Braas mają w ofercie dachówki cementowe i ceramiczne. Nie można porównywać dachówki cementowej jednej firmy z dachówką ceramiczną drugiej. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  15. #375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Cytat Napisał p85 Zobacz post
    ... Ja jestem za czarnym połyskiem... ...natomiast żona jest za czarnym matowym ...
    Człowieku słuchaj się żony bo inaczej będziesz stracony. Nie wiesz, że żona ma zawsze rację. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  16. #376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Zarówno Nelskamp jak i Braas mają w ofercie dachówki cementowe i ceramiczne. Nie można porównywać dachówki cementowej jednej firmy z dachówką ceramiczną drugiej. Pozdrawiam.
    Nie silę się na fachowe porównanie.
    Ta dyskusja ma naście lat, były w niej różne aspekty podnoszone, ja tylko jako zwykły użytkownik opisuję słowami to co widzę na swoim dachu i dachach sąsiadów.

    Kiedyś, ponad dekadę temu, moja ceramiczna dachówka na cały ok. 300 m2 dach była raptem 3000 zł. droższa od markowych dachówek betonowych.
    I Nelskamp ceramiczny, IMO, wygrywa i to dość spektakularnie.

    Uważam, że taki głos - dla kogoś kto się nad tym produktem zastanawia - może być przydatny.

    Pozdrawiam.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  17. #377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Ależ ja nie kwestionuję Twoich racji. Podnoszę tylko kwestię porównań. Nie można porównywać dachówki ceramicznej Nelskampa do cementowej Braasa i twierdzić, że produkt Nelskapa jest lepszy od Braasa. Równie dobrze można porównać dachówkę ceramiczną Braasa z cementowa Nelskampa i napisać, że Braasa jest lepsza. Natomiast generalnie bez względu na firmę dachówki ceramiczne są produktem lepszym od dachówek cementowych i tyle. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  18. #378

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Natomiast generalnie bez względu na firmę dachówki ceramiczne są produktem lepszym od dachówek cementowych i tyle. Pozdrawiam.
    Ano prawda. I pełna zgoda.

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Podnoszę tylko kwestię porównań. Nie można porównywać dachówki ceramicznej Nelskampa do cementowej Braasa i twierdzić, że produkt Nelskapa jest lepszy od Braasa. Równie dobrze można porównać dachówkę ceramiczną Braasa z cementowa Nelskampa i napisać, że Braasa jest lepsza..
    A tu się do końca nie zgodzę. Jeżeli jedna i druga (bez względu, która to ta "pierwsza", a która "druga") są w TEJ samej cenie (lub marginalnie się nią różnią) to takie porównania są w pełni uprawnione. Bo dokonujący wyboru, w tym wypadku powiedzmy między ceramicznym Nelskampem a betonowym Braasem, mając możliwość kupienie obu pokryć za tą samą kwotę, może się oprzeć na powyższym porównaniu i dokonać racjonalnego (czytaj najlepszego dla siebie) wyboru.

    Pozdrawiam.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  19. #379
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    I tu pełna zgoda. Natomiast we wpisie #373 porównując te produkty nic o cenach nie wspomniałeś. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  20. #380

    Domyślnie

    Witam,

    gdzie w okolicy Bydgoszcz mozna zobaczyc dachowki Nelskamp na zywo?

    pozdrawiam

Strona 19 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony