dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 20
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 387
  1. #21

    Domyślnie

    może policzone było dla jakiejś droższej dachówki braasa, mnie interesuje celtycka czerwona ładny kolorek, widzę że nelskamp wyszedł taniej niż euronit, który kosztuje trochę mniej niz braas moich wycen, ale wezmę raczej braasa ładniej wygląda, tylko nie wiem dlaczego facet z dekaru powiedział że jest droższa i to w dodatku dużo(chyba dostał jakąs kopertę od braasa)

  2. #22

    Domyślnie

    Braas liczony był dla greckiej i celtyckiej.Różnica pomiędzy nimi to kilkaset złotych.Powierzchnie dachu przyjęli takie same co przy innych dachówkach.Ale wycena Braas jest pozbawiona ilości,rodzajów materiałów itp.Podane jest tylko kilka kwot i suma końcowa,tak że nie mam pojęcia ile i po ile czego policzyli.Nie podoba mi się to.

  3. #23

    Domyślnie

    z taką wyceną nawet podyskutować nie można. ja załatwiam braasa celtycką po 2,15 netto 2,30 brutto vaci 7% , tylko musze poczekać do pon, wt. na wycene wszystkich dodatków, ryninen okna i wyłazu. zobaczymy

  4. #24

    Domyślnie

    No dobra,a co z jakością Nelskampa?Czy ktoś coś na ten temat wie?

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar inż. Mamoń
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Też interesuje mnie nelskamp. Chciałem cementową alternatywę wobec braasa, a oni mi wciskają ceramiczną nibra ds-5 po 5,27 za sztukę netto (daje to 29,90 za m kw netto). Widzę, że to drożej niż podają inni forumowicze, a miała być taka rewelacja cenowa .
    W Strumieniu (śląskie) jest fajna firma działająca na dużym obszarze. Handlują właśnie nelskampem (podobno mają dobre ceny). Tego jeszcze nie potwierdzam, bo czekam na wycenę. Ale firma jest chyba dobra, bo chcą prospekty i dachówki wysyłać pocztą ...

  6. #26

    Domyślnie

    czy w Warszwie ktoś sprzedaję neslkampa oprócz dekaru, bo ciągle chodzi mi ta dachówka po głowie, a chciałbym jeszcze ten wariant sprawdzić za nim pojadę płacić za braasa

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar inż. Mamoń
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał sidney
    czy w Warszwie ktoś sprzedaję neslkampa oprócz dekaru, bo ciągle chodzi mi ta dachówka po głowie, a chciałbym jeszcze ten wariant sprawdzić za nim pojadę płacić za braasa
    Sidney - Rozmawiałem z kobietą, która sprzedaje ceramicznego nelskampa DS-5 w Poznaniu. Podobno tę dachówkę sprzedają tylko w Poznaniu i Częstochowie. Wozi tę dachówkę z zagranicy ten sam człowiek do obu miast. Czy przypadkiem po 24,00 w Krakowie to nie jest jakiś drugi gatunek ??? W Poznaniu jest po 29,90 netto.
    Mogę prosić o namiar na Kraków ??
    Tu podaję namiar na POZNAŃ: SUPERDACH 0-61 656-20-85
    pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    zdenerwowałem się
    ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

  9. #29

    Domyślnie

    Sidney,przyjedź do Radomia.To tylko 100km.Zobaczysz wszyskie Nelskampy.

  10. #30

    Domyślnie

    Pojechać to raz, potem drugi raz po odbiur wyceny i ewentualnie wynegocjowanie sensownej ceny,zapłata, ale jak trzeba bedzie coś zareklamować to trzeci raz, itd. dzięki , nie pomyśl tylko że mi się niechcę bo leniwy jestem, ale wole kupowac trochę bliżej

  11. #31

    Domyślnie

    Jak uważasz.Ja szukam oszczędności gdzie się da.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar inż. Mamoń
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie Re: dachówki nelskamp

    Cytat Napisał buniek
    Ktoś oferuje inne modele Nelskampa w takich rewelachyjnych canach? A dodatki są też w przystępnych cenach?
    buniek - mam całą wycenę dachu nelskampa nibra DS-5

    jest tu np. dachówka podstawowa 5,27 PLN
    gąsior podstawowy 19,80 PLN
    gąsior początkowy 81,10 PLN

    Na cały dach 165 m kw wyszło netto 8628 PLN, ALE UWAGA - nie proponują wcale dachówek skrajnych tylko jakieś magiczne obróbki. Podobno wygląda to super, ale nie widziałem osobiście. Mam jednak 2 lub 3 namiary w Pozku i mogę je obejrzeć ...

    Dodam, że na BRAASie celtyckim ten sam dach to 8376 PLN, ale tu już są dachówki szczytowe wliczone ...

  13. #33

    Domyślnie

    czyli braas taniej wyszedł?

  14. #34

    Domyślnie

    czyli braas taniej wyszedł?

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar inż. Mamoń
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał sidney
    czyli braas taniej wyszedł?
    Tak, parę złotych taniej. Jednak trudno żeby było inaczej - przecież to cement. Nawiasem mówiąc wyszło to przy cenie 2,08 za dachówkę podstawową (20% rabaciku - czyli u BRAASA maks).

  16. #36

    Domyślnie

    Z wyceny inż. Mamonia wynika jasno, że oferta jest bardzo atrakcyjna.

    Co do jakości to, o czym my tu mówimy, Nelskam to niemiecka firma oferującka kilkadziesiąt (jak nie więcej) profili zarówno ceramicznych jak i betonowych.

    W Krakowie Nelskampa oferuje http://www.dachowki.krakow.pl/

    Mnie dalej interesuje możliwość obejżenia fotki w wysokiej rozdzielczości domu jednorodzinnego krytego ceglastą Nibrą DS5 i namiary na firmę, która handluje Nelskampem (ponoć ktoś handluje we Wrocku) na Dolnym Śląsku.

  17. #37

    Domyślnie

    Z wyceny inż. Mamonia wynika jasno, że oferta jest bardzo atrakcyjna.

    Co do jakości to, o czym my tu mówimy, Nelskam to niemiecka firma oferującka kilkadziesiąt (jak nie więcej) profili zarówno ceramicznych jak i betonowych.

    W Krakowie Nelskampa oferuje http://www.dachowki.krakow.pl/

    Mnie dalej interesuje możliwość obejżenia fotki w wysokiej rozdzielczości domu jednorodzinnego krytego ceglastą Nibrą DS5 i namiary na firmę, która handluje Nelskampem (ponoć ktoś handluje we Wrocku) na Dolnym Śląsku.

  18. #38

    Domyślnie

    Podano mi namiary na dom pokryty tym wielkim Nelskampem.Pożyczę cyfrówkę i spróbuję zrobić fotki

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anna Węgrzyn

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    63
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Dachówka tej firmy dostępna jest także w Częstochowie, nie pamiętam na jakiej ulicy. My byliśmy także nią zainteresowani. Chcieliśmy, by zrobiono nam jej wycenię w marcu i ... nie doczekaliśmy się do dzisiaj. A obiecali zadzwonić. Zrezygnowaliśmy z tej solidnej firmy na korzyść Euronitu, gdzie wycena była zrobiona tego samego dnia na poczekaniu.

  20. #40

    Domyślnie

    Witam !
    Mam dachówkę Nelskamp na swoim dachu (betnową profil S) http://www.eweb.pl/forum miesiąc temu skończyliśmy dach, dachówka prezentuje sie bardzo ładnie, z tego co mówił dekarz nie było z nią żadnych kłopotów przy obróbkach i kładzeniu , obok mnie sąsiad ma też Nelskampa wielkoformatowego, sam bałem sie tej dachówki; tego jak bedzie wyglądać ale jestem mile zaskoczony efektem sąsiada nie widać żadnej różnicy w wyglądzie za to co wiem w kasie jest , ogólnie mówiąc polecam !!! Jeżeli chcecie dowiedzieć sie nieco więcej na jej temat polecam firmę Izoterbud z Koszalina zajmują sie jej dystrybucją kontakt: [email protected] lub tel. (094) 343 55 50.

Strona 2 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony